Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ukinitev ločenih WC za ženske in moške

ukinitev ločenih WC za ženske in moške

Tisti, ki ste s FDV-ja, a se res odloča o ukinitvi ločenih WC za ženske in moške, da bomo imeli samo wc za vse?
Ste za ali proti ??
Jaz I proti I.

te bedarije konstantno lansira ena in ista grupa….

Za.
Za FDV mi je vseeno, ampak po ustanovah na splošno se mi zdijo odveč. Saj ponekod so že UNI (na vratih enostavno piše WC), pa se nihče ne razburja.

Če niti prepričan, da je to res ali ni, bodi raje tiho.

No, jaz še nikoli nisem naletela na ustanovo, kjer bi bil wc za moške in ženske isti. Pa ne samo v Sloveniji, vsepovsod sem videla vedno ločene wc-je.

No, jaz še nikoli nisem naletela na ustanovo, kjer bi bil wc za moške in ženske isti. Pa ne samo v Sloveniji, vsepovsod sem videla vedno ločene wc-je.
[/quote]

Oh zdajle se ne spomnim kje, nazadnje v eni zavarovalnici se mi zdi. Pa v manjših firmah povsod – na vratih je samo napis WC, res dvomim, da tega še nikjer nisi videla.

Oh zdajle se ne spomnim kje, nazadnje v eni zavarovalnici se mi zdi. Pa v manjših firmah povsod – na vratih je samo napis WC, res dvomim, da tega še nikjer nisi videla.
[/quote]
Nisem, res ne.


Nisem, res ne.
[/quote]

Pa drugače, imaš mnenje o tem?

Oh zdajle se ne spomnim kje, nazadnje v eni zavarovalnici se mi zdi. Pa v manjših firmah povsod – na vratih je samo napis WC, res dvomim, da tega še nikjer nisi videla.
[/quote]

Kjer so veceji namenjeni tudi strankam, sigurno ne. In glede na to, da moški lulajo na pisoarje, se mi zdi tudi zelo nepraktično.

Kjer so veceji namenjeni tudi strankam, sigurno ne. In glede na to, da moški lulajo na pisoarje, se mi zdi tudi zelo nepraktično.
[/quote]

Ja no, ok.
Jaz sicer ne vidim enega pametnega razloga za ločevanje.
Saj imaš tudi v moških vecejih poleg pisoarjev tudi kabine z školjkami. Je pač povsod oboje.
Sploh če gre za solo wc (za eno osebo) ne vidim zakaj bi morala biti na voljo dva – eden za ženske, drugi za moške. Bom vesela, če mi to kdo razloži.

V manjših firmah, če je vse bolj domače, se mi niti ne zdi narobe, drugače pa sem za ločevanje.
Me pa ne bi čudilo, če bi iz FDV prišla kakšna taka ideja. Je živ dokaz, da če človek nima pametnega dela, mu začnejo it neumnosti po glavi.

Bolj logično bi bilo narediti še tretji WC – za srednji spol

Če niti prepričan, da je to res ali ni, bodi raje tiho.
[/quote]
ni res
od tega, da nekdo da pobudo, do tega, da se ta pobuda dejansko tudi uresniči, je daleč.
grezničarski portal pač proizvaja same fake news, nič novega.

Ja no, ok.
Jaz sicer ne vidim enega pametnega razloga za ločevanje.
Saj imaš tudi v moških vecejih poleg pisoarjev tudi kabine z školjkami. Je pač povsod oboje.
Sploh če gre za solo wc (za eno osebo) ne vidim zakaj bi morala biti na voljo dva – eden za ženske, drugi za moške. Bom vesela, če mi to kdo razloži.
[/quote]

Zaradi osnovne fizionomije? Moški lulajo drugače od ženske? Ni to dovolj dober razlog? Pisoarji najbrž niso nastali brez razloga. Klasičen wc pa domnevam, da je tam zaradi velike potrebe. Bi rada videla školjko po enem dnevu curkanja od zgoraj. In ženske, kako bi se nenehno dotikale pošpricane deske in jo spuščale. Ali boš predpisala, da morajo moški lulati sede?

Zaradi osnovne fizionomije? Moški lulajo drugače od ženske? Ni to dovolj dober razlog? Pisoarji najbrž niso nastali brez razloga. Klasičen wc pa domnevam, da je tam zaradi velike potrebe. Bi rada videla školjko po enem dnevu curkanja od zgoraj. In ženske, kako bi se nenehno dotikale pošpricane deske in jo spuščale. Ali boš predpisala, da morajo moški lulati sede?
[/quote]

Kaj pa če za začetek prebereš, kar sem napisala, pa šele potem odgovarjaš?

In še navrtat luknje na pravi višini, da ga bodo gospe lahko vlekle.

Odločno proti. Potem bodo tudi moški wc-ji čisto zasvinjani!

Kaj pa če za začetek prebereš, kar sem napisala, pa šele potem odgovarjaš?
[/quote]

Napisala si, da ne vidiš enega pametnega razloga za ločevanje. Ko ti napišem razlog, pa ne znam brat?

Napisala si, da ne vidiš enega pametnega razloga za ločevanje. Ko ti napišem razlog, pa ne znam brat?
[/quote]

Čisto lepo piše, da bi bili IN pisoarji IN školjke. Oboje. Naenkrat. V enem prostoru. Kaj ti še ni jasno?

na FDV učijo fante lulat (ne scat!!)in si ga obrisat (ne otrest !!)
izhaja iz tega, da se fantje učijo v ženski družni govoriti v ženskem spolu (sva šli …)

Čisto lepo piše, da bi bili IN pisoarji IN školjke. Oboje. Naenkrat. V enem prostoru. Kaj ti še ni jasno?
[/quote]

in zakaj bi se ženske morale šetat mimo tipov, ki stresajo svoje tiče v pisoarje, da pridejo na wc?
kaj bi bila tu dodana vrednost?

in zakaj bi se ženske morale šetat mimo tipov, ki stresajo svoje tiče v pisoarje, da pridejo na wc?
kaj bi bila tu dodana vrednost?
[/quote]

Daj mi ti najprej razloži smisel dveh kabin za eno osebo, vrata ena poleg drugih, na enih je narisan fantek, na drugih pa punčka. Zakaj dve? Zakaj ne ena z napisom WC?

[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ7050r0LER6Ejh-wlpSd8rjgb2jZaD2zPHyo5RW5s31O0h2jFSOg[/img]

Čisto lepo piše, da bi bili IN pisoarji IN školjke. Oboje. Naenkrat. V enem prostoru. Kaj ti še ni jasno?
[/quote]

Si ti prizadeta? Da bojo ženske gledale, kako si moški otresajo tiče? :))) Nimaš tipa doma, da ga boš buljila, ko ščije?

Ko sem bila v gimnaziji (20 let nazaj), smo imeli še skupne wc-je ene dve leti. Pa ni bilo nič čudno, nič nenavadno, nič se nismo čudno gledali. Potem pa so v ene 4. letniku to ukinili in smo na wc-je hodili po nadstropjih, 2 za moške, 3 za ženske (ali obratno, se ne spomnim). Nam se je trapasto zdelo, ker smo se morali kar naenkrat ful več sprehajati, da smo šli lahko lulat 🙂

New Report

Close