Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Idealen poklic za veliko večino moških?

Default avatar

love_dancer

Žigolo!
"Alex je moški na klic, žigolo, ki na teden zasluži po 15.000 dolarjev. Ta 29-letnik, ki izrablja svoje čare za najstarejši poklic, razkriva, kaj si ženske zares želijo v seksu in odnosih."
https://style.over.net/izpoved-vrhunske ... es-zelijo/

Mogoče za moškega, ampak ne verjamem, da bi večina žensk, z veseljem, imela moškega s tako zgodovino za partnerja.
Default avatar

ribnmj6

In od kod ti ideja, da bi sploh hotel imeti eno, ki pripada tvoji večini?
Default avatar

Hiv plus aids sifilis

Fuj. Takega niti pogledala ne bi.

Lepo vas prosim, kdo pa mu plačuje za seks??? Ima težke blodnje!
Default avatar

Babovje pa kar blodi

love_dancer je napisal/a:
Žigolo!
"Alex je moški na klic, žigolo, ki na teden zasluži po 15.000 dolarjev. Ta 29-letnik, ki izrablja svoje čare za najstarejši poklic, razkriva, kaj si ženske zares želijo v seksu in odnosih."

Mogoče za moškega, ampak ne verjamem, da bi večina žensk, z veseljem, imela moškega s tako zgodovino za partnerja.
Evo, to je pa ta obup od bab: babetina takoj doda, da "za partnerja pa ne bi bil". Pa jebo te majmun, kdo tlele sploh govori o kakšnih partnerjih???!!
Tipična babja skisana pamet! One bi kar neke partnerje pa razumevajoče moške pa ujemanje pa čutenje pa take bedastoče! One bi vse kar hotele, vse, da se jim prinese in da in ponudi, in kar zahtevale bi pa to pa ono pa tretje pa četrto! Naredile pa nič!!! Še tisto poscano pizdolino bi najraj prodale za 50 let "razumevanja in čutenja", ker kar mislijo, da jim vse stvari na svetu kar pripadajo, same pa ne bi nič! Samo jemale bi! Ker mislijo, da so zaradi tistega nagravžnega razkosanega mesa od pizdoline upravičene postavljat zahteve!
Še dobro, da imamo stopnice! Da babovje na njih izkusi realen svet!
Default avatar

drugo trobilo

Babovje pa kar blodi je napisal/a:
Žigolo!

Evo, to je pa ta obup od bab: babetina takoj doda, da "za partnerja pa ne bi bil". Pa jebo te majmun, kdo tlele sploh govori o kakšnih partnerjih???!!
Tipična babja skisana pamet! One bi kar neke partnerje pa razumevajoče moške pa ujemanje pa čutenje pa take bedastoče! One bi vse kar hotele, vse, da se jim prinese in da in ponudi, in kar zahtevale bi pa to pa ono pa tretje pa četrto! Naredile pa nič!!! Še tisto poscano pizdolino bi najraj prodale za 50 let "razumevanja in čutenja", ker kar mislijo, da jim vse stvari na svetu kar pripadajo, same pa ne bi nič! Samo jemale bi! Ker mislijo, da so zaradi tistega nagravžnega razkosanega mesa od pizdoline upravičene postavljat zahteve!
Še dobro, da imamo stopnice! Da babovje na njih izkusi realen svet!
ugotovilo si lahko da po odzivu sodeč nisi zanimivo. Kdo te sili da imaš žensko? Torej, izbira je velika, prošetaj sine...
Default avatar

Popay

Žigola sem gledal v 70 tih letih v filmu Žigolo z Richard Gere-jem v glavni vlogi, pa mi model ni deloval preveč prepričljivo kot jebač, tako, da se nism odločil za ta poklic takrat, hehe..
Default avatar

Popay

Žigola sem gledal v 70 tih letih v kinu, film Žigolo z Richard Gere-jem v glavni vlogi, pa mi model ni deloval preveč prepričljivo kot jebač, tako, da se nism odločil za ta poklic takrat, ne moreš si misliti kako malenkosti vplivajo na odločitve posameznika,hehe..
Default avatar

ext

Žigolo!

Z največjim veseljem priznavam, da spadam v manjšino, ki ji za ta poklic dol visi.
Default avatar

misst

Žigolo!

Še tako idealen poklic ima svoje keče. Vsako delo z ljudmi zna biti stresno. Poleg tega, pa skoz glumit nekega princa in viteza, pa poslušat vse možne zgodbe, pa družinska srečanja in romantične večerje....dvomim, da so to sanje večine moških.
Default avatar

sam fprašam

A ni idealen poklic preizkuševalec jogijev s polnim delovnim časom v recimo Meblu?
Default avatar

love_dancer

misst je napisal/a:
Žigolo!

Še tako idealen poklic ima svoje keče. Vsako delo z ljudmi zna biti stresno. Poleg tega, pa skoz glumit nekega princa in viteza, pa poslušat vse možne zgodbe, pa družinska srečanja in romantične večerje....dvomim, da so to sanje večine moških.
To je res. Saj je bilo bolj sarkastično mišljeno.
Vseeno pa, 15.000$ na teden za dnevno namakanje? Za moškega :D
Ponavadi je ravno obratno. Veliko moških plačuje za spolne usluge.
Default avatar

My moon

Hja, če pomisliš v kaj vse ga moreš namakat... bljak!
Default avatar

ext

misst je napisal/a:

Pizdumater, kaj imaš pa ti slabo mnenje o dedcih... če mi ženksa ni všeč, ga ni denarja,da bi šel karkoli namakat vanjo... pa četudi... matr, da grem rajši ceste pometat...
Default avatar

love_dancer

ext je napisal/a:

Pizdumater, kaj imaš pa ti slabo mnenje o dedcih... če mi ženksa ni všeč, ga ni denarja,da bi šel karkoli namakat vanjo... pa četudi... matr, da grem rajši ceste pometat...
Nimam :) Velikokrat, ko se pogovarjam z moško družbo, je najbolj obdelana tema pogovora seks. Mogoče se samo zafrkavajo, pa saj me niti ne moti, ampak me čudi, da se eni tako radi pohvalijo s tem, da se čez vikend zapeljejo preko meje, da dobijo, kljub temu, da imajo nekateri med njimi partnerice.
Se opravičujem za tisto prej, ampak malo sem se želala pohecat. Mogoče pa si kateri želi poskusit, pa ne ve kako :) Pa očitno sem obdana s samimi potrebnimi, pa imam zato izkrivljen pogled na povprečnega moškega. Škoda zame, ampak vseeno, moški ste carji, kakršni koli pač ste :)
Default avatar

ext

ext je napisal/a:

Nimam :) Velikokrat, ko se pogovarjam z moško družbo, je najbolj obdelana tema pogovora seks. Mogoče se samo zafrkavajo, pa saj me niti ne moti, ampak me čudi, da se eni tako radi pohvalijo s tem, da se čez vikend zapeljejo preko meje, da dobijo, kljub temu, da imajo nekateri med njimi partnerice.
Se opravičujem za tisto prej, ampak malo sem se želala pohecat. Mogoče pa si kateri želi poskusit, pa ne ve kako :) Pa očitno sem obdana s samimi potrebnimi, pa imam zato izkrivljen pogled na povprečnega moškega. Škoda zame, ampak vseeno, moški ste carji, kakršni koli pač ste :)
Po opravičilu ni potrebe. Meni je to isto, kot da bi moral imet željo bit ginekolog... ne vem čemu. Saj tudi nimam želje po čiščenju javnih stranišč...
Default avatar

misst

ext je napisal/a:

Po opravičilu ni potrebe. Meni je to isto, kot da bi moral imet željo bit ginekolog... ne vem čemu. Saj tudi nimam želje po čiščenju javnih stranišč...
Marsikdo ima željo oz interes bit ginekolog, proktolog, urolog, whateverneprijetnegalog...in hvala bogu, sej je v tem za ljudi na splošno nekaj dobrega. Te poklice zelo spoštujem, btw.

Je pa res, da za to pač moraš imet želodec in enako je verjetno glede đigola, ker dvomim da so vse te ženske privlačne, pa tudi mal moraš bit najbrž psihiatra, ker bi znalo bit da tud vseh 100 pik nimajo vse 🤔. Pa seveda dober igralec mora bit. Skratka, interdisciplinarna zadeva.
Default avatar

mater res ne vem

sodeč po debatah tukaj kak9 so dedci sami krivi da doma ne dobijo ker se premalo potrudijo v gospodinjstvu, res ne vem kako da mu babe plačujejo za seks, ne pa da bopri njih doma pted tem še pospravljal, peglal, skuhal, dal prat, se ukvarjal z otrokom, zamenjal žarnico in popravil avto.
Default avatar

misst

misst je napisal/a:
Žigolo!

Ja, sej vem, da je mišljeno bolj za foro. Ampak je to bolj zahteven poklic, kot se sprvs zdi, nimaš kaj. Ko si jst svojga predstavljam, mislim, da bi kmalu odpoved dobil.
Recimo, pogovor. Ona: bla bla bla bla.bla bla. Kaj pa ti misliš?
Moj: A?! Si kaj rekla?

Al pa romantična večerja, se držita za rokce, se gledata v oči, on glumi, da je princ charming....mimo prišeta ena 10-ka,...po kaki minuti, ko bi jo pogledal nazaj v oči, bi zmedeno vprašal: kje sva že ostala?

Poroka. Čas, da ženin vrže podvezico, vsi samski moški že zbrani... on, namesto da bi se prerinil v 1.vrsto in pri tem še fasal kak komolec v rebra, mirno debatira za šankom.

Ni vsak za vse.