Forum.Over.Net

Starševski čvek

Mati je svojim otrokom govorila, da so labodi račke?!

Default avatar

Nisem mogla verjeti svojim ušesom

Par dni nazaj ob Zbiljskem jezeru. Sedeli smo tik ob jezeru. Pri sosednji mizi pa so otroci futrali labode s kruhom. Mati pa jim je govorila, da naj nahranijo račke, čeprav je v vodi mrgolelo labodov. Rac ni bilo vse skupaj nič. Jaz ne vem, ali je dama tako tumpasta, da ne loči race od laboda, ali otroke narobe uči?! Katastrofa!
Default avatar

si tudi ti

veganka?
Default avatar

Nisem mogla verjeti svojim ušesom

si tudi ti je napisal/a:
veganka?
Na podlagi česa to sklepaš?
Default avatar

to prvo

Tumasta.
Default avatar

Dobraaa

Ja, verjetno se nikoli ni hedla race:))))
Default avatar

jkkak

Bolj je problem, da je tako zabita in ne ve, da znajo biti labodi hudo nevarni in celo napadejo tiste, ki jih hranijo. Nikoli se jih ne hrani od blizu!
Default avatar

Senza

Ja, svet se bo podrl.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

Badass

Ne verjamem, da ni bilo nobene race med labodi.
Bolj so kritični tisti starši, ki otroke učijo, da je pes hovhov in krava mukica.
Default avatar

Seks bog

Nisem mogla verjeti svojim ušesom je napisal/a:
Par dni nazaj ob Zbiljskem jezeru. Sedeli smo tik ob jezeru. Pri sosednji mizi pa so otroci futrali labode s kruhom. Mati pa jim je govorila, da naj nahranijo račke, čeprav je v vodi mrgolelo labodov. Rac ni bilo vse skupaj nič. Jaz ne vem, ali je dama tako tumpasta, da ne loči race od laboda, ali otroke narobe uči?! Katastrofa!
Men je govorila, da me je prinesla štorklja, pri 12-ih letih sem s starejšo punco spoznal resnico. Ji moras res vse verjet?
Default avatar

misst

Seks bog je napisal/a:
Men je govorila, da me je prinesla štorklja, pri 12-ih letih sem s starejšo punco spoznal resnico. Ji moras res vse verjet?
Očitno ti je ena rekla tudi, da si seks bog. Ji moras res vse verjet?
Default avatar

Tavelike račke

Ja verjetno je mislila, da so to tavelike račke no. Če oboje spada med plovce.
Ampak tista hovhov in musica 🤣😂😂😂
Default avatar

Moničan

pravzaprav spadajo bolj med gosi kot račke
Default avatar

Tavelike račke

Moničan je napisal/a:
pravzaprav spadajo bolj med gosi kot račke
Vse troje gre med plovce.
Default avatar

Seks bog

misst je napisal/a:
Seks bog je napisal/a:

Očitno ti je ena rekla tudi, da si seks bog. Ji moras res vse verjet?
Ko mi je rekla ena, še nisem verjel, ko je rekla peta, sem si pa rekel, da nekej že mora bit na tem. =)
Default avatar

PismoRosno

Meni je bolj problematicno to, da so jih futrali s kruhom. Ker od narobe imena ne bo nobenemu nic, od napacne hrane pa je lahko.
Default avatar

Dober izgled

Opozorila bi jo, da je zamešala vrsto.