Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek imate že dogovorjen dopust poleti

imate že dogovorjen dopust poleti

ste se v podjetju že dogovorili za poletni dopust, kdaj ga imate

Pri nas gremo lahko kadarkoli (malo podjetje), eden pa je že povedal kdaj ima rezervirano. Drugi smo bolj “tik pred zdajci”;)

Ja, že od februarja.

nova
Uredništvo priporoča

Isto pri nas. Ponavadi si planiramo tudi glede na vreme.

Povedali smo že vsi sedaj pa itak do zadnjega nihče ne ve ali gre lahko ali ne. Klasika. Fore vodstva.

3.in 4.teden v juliju gremo v Dubrovnik.

Zakaj vsi samo o tujini razmišljate, veste koliko lepega imamo doma?

Si že bila v Križni jami, na Bloskem jezeru, na jezeru Kreda, na jezeru Jasna, na Planšarjevem jezeru, ki je v obliki srca, v korotih Nadiže, v Podpeškem jezeru, v Iškem vintgarju, na izviru Kamniske Bistrice, ob Smartinskem jezeru, na Boču, v Vrhniškem muzeju zgodovine, na Kobaridu, ob Velenjskem jezeru…?

Zakaj vsi samo o tujini razmišljate, veste koliko lepega imamo doma?

Si že bila v Križni jami, na Bloskem jezeru, na jezeru Kreda, na jezeru Jasna, na Planšarjevem jezeru, ki je v obliki srca, v korotih Nadiže, v Podpeškem jezeru, v Iškem vintgarju, na izviru Kamniske Bistrice, ob Smartinskem jezeru, na Boču, v Vrhniškem muzeju zgodovine, na Kobaridu, ob Velenjskem jezeru…?
[/quote]

Evo, jaz sem bila povsod, kjer si naštel/a, razen v Križni jami, ob Šmartinskem in velenjskem jezeru , da pa obstaja muzej zgodovine na Vrhniki, pa prvič slišim.

Ampak vse te destinacije so za 1 dan, ne pa za glavni dopust
Dopust je zame morje, sonce in plaža, na večdnevne izlete grem pa rada tudi drugam po Evropi, da še kaj novega vidim in se naučim, četudi je to včasih samo sedenje ob kavi in opazovanje vrveža, ljudi.

Evo, jaz sem bila povsod, kjer si naštel/a, razen v Križni jami, ob Šmartinskem in velenjskem jezeru , da pa obstaja muzej zgodovine na Vrhniki, pa prvič slišim.

Ampak vse te destinacije so za 1 dan, ne pa za glavni dopust
Dopust je zame morje, sonce in plaža, na večdnevne izlete grem pa rada tudi drugam po Evropi, da še kaj novega vidim in se naučim, četudi je to včasih samo sedenje ob kavi in opazovanje vrveža, ljudi.
[/quote]

https://www.visitvrhnika.si/si/kaj-poceti/tehniski-muzej-slovenije

Seveda je lahko vse to večdnevno, da vam predstavim program:
1. dan: Kopanje na Primorskem, ogled Krasa
2. dan: Ogled struge reke Soče, muzeja v Kobaridu, kopanje v koritih Nadiže in obisk Bovca
3. dan: Obisk in kopanje v jezeru Jasna, obisk Bleda ali Bohinja, moznost ogleda slapa Savica ali kopanje v jezeru Kreda
4. dan: Kopanje v Pospeškem jezeru, ogled Iškega vintgarja in vzpon na Krim.
5. dan: Kopanje v Kostanjevici na Krki, ogled jame v Kostanjevici, ogled Gradu Otočec, obisk Šmarjeskih toplic in savna/masaža
6. dan: obisk izvira Kamniške bistrice, sprehod po Kamniku, obisk Šmartinskega jezera in celjskega gradu

.dan Ogled izvira Kamniške Bistrice,

Seveda, to naredim vsako leto do konc februarja ker sva v celem podjetju edina partnerja, kjer mora en delat med kolektivnem, drugi pa mora bit doma.

Potem se sama javim vsa navdušeno, da bi tudi sama delala in imam kupce v tujini in nabavo. Delam po 4 ure.

Se je pa tudi zgodilo, da sem bila 2 tedna na kolektivnem + 1 teden še dopusta za morje (vsega dopusta pa imam 20 dni).

Letos bodo spet 3 tedni zaporedoma doma.

https://www.visitvrhnika.si/si/kaj-poceti/tehniski-muzej-slovenije

Seveda je lahko vse to večdnevno, da vam predstavim program:
1. dan: Kopanje na Primorskem, ogled Krasa
2. dan: Ogled struge reke Soče, muzeja v Kobaridu, kopanje v koritih Nadiže in obisk Bovca
3. dan: Obisk in kopanje v jezeru Jasna, obisk Bleda ali Bohinja, moznost ogleda slapa Savica ali kopanje v jezeru Kreda
4. dan: Kopanje v Pospeškem jezeru, ogled Iškega vintgarja in vzpon na Krim.
5. dan: Kopanje v Kostanjevici na Krki, ogled jame v Kostanjevici, ogled Gradu Otočec, obisk Šmarjeskih toplic in savna/masaža
6. dan: obisk izvira Kamniške bistrice, sprehod po Kamniku, obisk Šmartinskega jezera in celjskega gradu

.dan Ogled izvira Kamniške Bistrice,
[/quote]

Mater, si zatežena.

če seveda dovoliš, bom jaz razmišljala z lastno glavo, nikakor ne s tvojo.

Jaz po svoji volji hodim po Sloveniji na enodnevne izlete, ti pač ne.

Me ne moreš prepričat, da bi delala po tvoje.

Ravno včeraj smo se odločili za dopust, prijavili v službi in rezervirali.

Zakaj vsi samo o tujini razmišljate, veste koliko lepega imamo doma?

Si že bila v Križni jami, na Bloskem jezeru, na jezeru Kreda, na jezeru Jasna, na Planšarjevem jezeru, ki je v obliki srca, v korotih Nadiže, v Podpeškem jezeru, v Iškem vintgarju, na izviru Kamniske Bistrice, ob Smartinskem jezeru, na Boču, v Vrhniškem muzeju zgodovine, na Kobaridu, ob Velenjskem jezeru…?
[/quote]

pa kaj to skalovje pa sladko vodo primerjaž z plažo?? Enim pač ni do tvojih destinacij, tebi pa ne do onih drugih. V čem je problem? Bi vsi morali tako kot ti? Pa saj ti ta gneča res ne bi bila všeč :).

Včeraj sem v službi povedala, kdaj želim dopust, je ok, zdaj se morava doma zmenit, kam bi šla. Itak vrževa v avto kamp opremo in gas dogodivščinam naproti za 3 tedne.

Ne. Mi imamo kolektivca, ponavadi vedno zadnji teden v juliju in prva dva v avgustu, ker pa smo podizvajalci za tujo firmo, lahko zaradi naročil nenapovedano pride do sprememb. Slaba stran privat sektorja, ampak mamo itak kar precej fraj, tako da se ne sekiram preveč. Hujše je, ko je od treh tednov le nekaj dni lepih, tako je bilo 3 ali 4 leta nazaj…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Že.

https://www.visitvrhnika.si/si/kaj-poceti/tehniski-muzej-slovenije

Seveda je lahko vse to večdnevno, da vam predstavim program:
1. dan: Kopanje na Primorskem, ogled Krasa
2. dan: Ogled struge reke Soče, muzeja v Kobaridu, kopanje v koritih Nadiže in obisk Bovca
3. dan: Obisk in kopanje v jezeru Jasna, obisk Bleda ali Bohinja, moznost ogleda slapa Savica ali kopanje v jezeru Kreda
4. dan: Kopanje v Pospeškem jezeru, ogled Iškega vintgarja in vzpon na Krim.
5. dan: Kopanje v Kostanjevici na Krki, ogled jame v Kostanjevici, ogled Gradu Otočec, obisk Šmarjeskih toplic in savna/masaža
6. dan: obisk izvira Kamniške bistrice, sprehod po Kamniku, obisk Šmartinskega jezera in celjskega gradu

.dan Ogled izvira Kamniške Bistrice,
[/quote]

To kar naštevaš, so destinacije za šolarje v okviru izobraževanja. Pa še oni bi komaj čakali, da zaključijo z ogledi 😀. Sprehod po Kamniku 😀 se ne grem tja za živo glavo sprehajat. Sprehod po Bledu, kopanje v mrzli mlakuži v Jasni, živ dolgčas. Še za upokojence ne pride v poštev. Te zadeve vidiš enkrat, da spoznas SLO, dopust pa v tople kraje k morju.

Ponavadi ne vem do zadnjega, dveh tednov itak ne morem vzeti. Tudi če sem vzel par dni med poletjem, me je kdo popoldne po službi na dan pred dopustom poklical in mi rekel, da moram priti na dopust. Da o razni pisarniški korespondenci direktno s plaže sploh ne govorim. In ne, nisem direktorica.

Da, imam. Ne samo za poletje, ampak vse tja do novembra.

Nekateri so se že odločili, drugi še ne.

Nekateri so se že odločili, drugi še ne.

Nekateri so se že odločili, drugi še ne.

Ne.

Jemljem ga v predsezoni/posezoni. Za letos pa planiram veckrat po par dni (hitri skoki na morje) in zakljucek poletJa 2019 kje v septembru v tedenskem odmerku … Hm…kaj pa če bom imela že polno glavo morja (ne verjamem), no, potlej pa kaj ob reki/jezeru …

P.s.: koncno soncni zarki na nebu, ma je razpolozenje takoj boljse 😉

Ravno danes. Samo ne vem, kako bomo dobili za zmerno ce o kaj prostega.

New Report

Close