Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pacient mafijska združba, planet tv

Pacient mafijska združba, planet tv

Na planetu tv so končno ugotovili. da gre za mafijsko združbo za katero velajjo drugi zakoni oz sploh ne veljajo, v razpadli državi ciganiji sloveniji, podkupljeni skorumpirani gnili državi z razpadlim zdravstvom vojsko policijo in še čim. Ta pacient krade denar že desetletja, kako, imajo tako imenovane sanitetne prevoze in prevoze v spremstvu zdr delavca in to oni z enim avtom vse poberejo, računajo in izstavijo račune za vsakega posebej, dejansko pa gredo na pot samo enkrat.Mi smo že večkrat dali pritožbo in zzzs in pacientu in tisti lažnivi kučki kao zastopnici pacientovih pravic, sama mafija lažniva skorumpirana, neke bebave odgovore so dajali, brez haska, laži, izmotavanja, kao da gre za izjemne primere, da gre za enkratno napako pa take. Mi nismo več naivni, že leta vemo, da gre za mafijo ki krade, končno je to prišlo še na tv , sicer za druge reči pa vseeno. In tisti bebo tam na zzzs je tudi podkupljen z njihove strani, da zavaja in laže, uni zastopnici se pa gladko jebe, ona dobro žere i sere i dobiva mastne pare da se iz naroda norca dela. Zdej me pejte pa tožit mafija, poserem se vam svima v usta

Nisem gledala včerajšnje oddaje, ste me pa spomnili na podoben primer. Mož je potreboval prevoz z rešilcem iz ZD Kranj na Jesenice. V reševalnem vozilu se je peljalo 5 pacientov, z postankom v Begunjah. Na izstavljenem računu je pisalo, da so obračunali cca. (ne spomnim se točno) 120 km. Domov sem ga peljala sama. Vsem pacientom so zaračunali pot v obe smeri plus 40km startnine. (preverjeno) Obrazložitev je bila, da se pač tako dela, čeprav vsi vemo koliko km je iz Kranja do Jesenic. Zato smo kjer smo.

Po moje bi pa rad nekdo to podjetje izrinil z mesta prevažanja nenujnih prevozov v UKC.
Isti reševalec je bil prej zaposlen v ZD Trebnje in je preprodajal zdravila, pa zato niso zaprli te ambulante.
Nekomu diši koncesija, pisunčki pa za male pare…….


A je bil to rešilec s prikolico za 5 (pet) pacientov ali pa so bili en na drugem?

hoteli ste amerikanarski način, zdaj ga imate


A je bil to rešilec s prikolico za 5 (pet) pacientov ali pa so bili en na drugem?
[/quote]uaardi takih nesposobnih zabitih bedakov kot si ti, je tako kot je in delajo kar hočejo.večkrat sem se vprašal kaki idioti sedijo za računalnikom in predstavljam si neuke nesposobne zabiteže kot si ti, najbrž si umazan, len, z dvema zoboma pa smrdiš ko prase, naj ti povem, v rešilca gre komot 5 oseb, če je treba še več,pejdi malo na urgenco pa si oglaj kak rešilec kako je narejen in koliko sedežev ima

New Report

Close