Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skrajna predrznost migrantov – vdirajo k Uskokom

Skrajna predrznost migrantov – vdirajo k Uskokom

Migranti vdirajo v hiše in vikende na področju vasi Miliči, Marindol, vasi kjer še danes živijo pravoslavci, potomci vojakov Vojne krajine, Uskokov.

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/belokranjci-spet-v-soku-migranti-v-donatu-kuhali-spaget-pa-jih-je-pritisnilo-181446

Oborožijo naj se in jih preženejo. Če je to potrebno, pa naj bo tako.

Ilegalno prestopi mejo, vlomi,krade. poškoduje stvari,
Ga dobijo
Zine AZIL
ga odpeljejo na toplo in dobi 800e žepnine !
Da delo sranje dalje!
Logika??????
Je ni!
SRAM ME JE KJE ŽIVIM oz KDO NAM VLADA!

SMO SE SPOSOBNI ZBUDIT IN POKAZAT VLADI DA JE NAROD GOSPODAR !?

Ti si eno bedno SDS ovsko trobilo, 800 €, kar na lepe oči……

Nič od tega ne drži , noben ne vlamlja, kakšni migranti, tu pri nas v beli krajini je popoln mir, tisto samo SDS nekaj laže in dela paniko


Za ta zapis ne boš dobil 1.25€, že teh tvojih 800€ je večkrat dokazana laž pa še kar vztrajate v tem, da reče azil je premalo je treba še marsikaj drugega povedat in dokazat, če te je sram do meje imaš dobro uro pa srečno pot, če pa misliš, da si gospodar se pa pridruži vojakom na meji in pomagaj.


Za ta zapis ne boš dobil 1.25€, že teh tvojih 800€ je večkrat dokazana laž pa še kar vztrajate v tem, da reče azil je premalo je treba še marsikaj drugega povedat in dokazat, če te je sram do meje imaš dobro uro pa srečno pot, če pa misliš, da si gospodar se pa pridruži vojakom na meji in pomagaj.
[/quote]
???? Večkrat kaj dokazano? Vse narediljo samske zmešanke iz azilnih centrov in takomenovane “aktivistke”, ki niti ne dovolijo policijskih postopkov izpeljat brez njihove prisotnosti in če tega babše na javni televizije ne skriva, ti bi pa trdilo zdaj nasprotno, potem nekaj pri tebi ne bo, ne? No, pokaži kje je dokazano?


???? Večkrat kaj dokazano? Vse narediljo samske zmešanke iz azilnih centrov in takomenovane “aktivistke”, ki niti ne dovolijo policijskih postopkov izpeljat brez njihove prisotnosti in če tega babše na javni televizije ne skriva, ti bi pa trdilo zdaj nasprotno, potem nekaj pri tebi ne bo, ne? No, pokaži kje je dokazano?
[/quote]
Tukaj:
Strošek dnevne oskrbe prosilca stane 9 evrov. Tudi to ni nekaj, kar bi prosilci dobili v evrih, pač pa v obliki postelje in treh obrokov na dan v ljubljanskem azilnem domu ali kaki njegovi izpostavi. Prosilci pa na mesec dobijo le 18 evrov (kot žepnino).
ps
Brihten kolikor si boš našel to uradno izjavo zapisano na straneh: Koliko res dobijo prosilci za azil in begunci!

sam vfprašam kako je mogoče da smo porabili toliko denarja za oskrbo da so dobili 1963€ ko so zdelili strošek in upravičence do azila, sam vfprašam.

tako https://siol.net/novice/slovenija/koliko-nas-stane-en-migrant-1930-ali-386-evrov-mesecno-434378
Ne vem kdo laže 1930, ali386 ali morda tvojih 9×30+18 bi zneslo 288, torej sumim da grdo lažeš !

Glede Uskokov drži.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

9 evrov je nerealna številka, saj ne upošteva niti plač ljudi, ki delajo z migranti v domu, Če ne bi bilo migrantov, tudi teh uslužbencev ne bi potrebovali.

Kakšni so stroški zdravstvene oskrbe?

Bi dejal, da je 2000 evrov pretirana ocena na mesec, prav tako je 300 evrov prenizka. Po mojem vsaj jurja evrov mesečno.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ti si eno bedno SDS ovsko trobilo, 800 €, kar na lepe oči……
[/quote]

Ti tudi hodiš ilegalno čez meje, mogoče v USA, Egipt, Izrael?
Verjetno jih kar ti švercaš, kolk kapne od enega?

Ti si eno bedno SDS ovsko trobilo, 800 €, kar na lepe oči……
[/quote]

ne moreš iz svoje kože, da takoj ne potrdiš, čigavo trobilo si ti.

Država mora zaščititi prebivalce!


Za pismene čeprav butaste, uradno pojasnilo, tudi jst sumim, da si ovčka, ki slepo verjame enemu in edinemu nezmotljivemu, neverjetno kako ste prozorni s temi svojimi zlaganimi podatki.
https://www.amnesty.si/koliko-res-dobijo-prosilci-za-azil-in-begunci.html

Sem potomka Uskokov in priznam, da imam v epigenezi najbrž nekaj zapisanega, ker me masovno prihajanje novodobnih Turkov navdaja z nelagodjem in mi ni všeč. Me ne motijo ljudje, ki pridejo sem z osebno izkaznico.
Moti me odnos do vseh ilegalnih, saj smo tu vendarle uredili stvari tako, da ilegalno ne hodimo okoli brez da bi se zavedali, da bomo za to lahko kaznovani. Tudi ne vlamljamo brez tega, da bi nas kdo kaznoval.
Nekaznovanje tega početja me najbolj skrbi. Ker učimo te ljudi, da si tu lahko privoščijo več kot ostali.
Na enak način v Sloveniji ravnamo tudi z Romi. Pa je Slovencev na svetu 4x manj kot Romov. Občutek ogroženosti je pri Slovencih utemeljen.

Takole pa pravijo domačini https://www.vecer.com/vecerova-ekipa-na-meji-mislila-sem-da-sta-pribeznika-10007556


Tukaj:
Strošek dnevne oskrbe prosilca stane 9 evrov. Tudi to ni nekaj, kar bi prosilci dobili v evrih, pač pa v obliki postelje in treh obrokov na dan v ljubljanskem azilnem domu ali kaki njegovi izpostavi. Prosilci pa na mesec dobijo le 18 evrov (kot žepnino).
ps
Brihten kolikor si boš našel to uradno izjavo zapisano na straneh: Koliko res dobijo prosilci za azil in begunci!
[/quote]
A bejž no, za 3 obroke na dan, dodatno še za zmetan kruh skozi okno azilnega doma, da hranijo golobe, dodatno še za urbano, dodatno še za zdravstveno ambulanto v azilnem domu na Kotnikovi ( kjer so za razliko od vas, navadnih državljanov, ki tole plačujete) takoj na vrsti, takoj so na vrsti tudi na Metelkovi, dodatno za 2 varnostnika na Kotnikovi, dodatno za animatorke, dodatno za neprofitne organizacije, ki jih veselijo, dodatno za Rog, kjer se udejstvujejo, dodatno za ….
Ah, ja država mačeha svojim državljanom in dobra mati migrantom.

Mene pa zelo moti to, da naši politiki pojasnjujejo, da bi morala za te ilegalne prehode poskrbeti Evropska unija.
Čudno, da Madžarska, Italija in Avstrija nič ne čakajo na EU, ampak ukrepajo kar sami.

Demonstracije se dogajajo, ker oblast pušča ljudi, da se sami borijo z migranti, je sicer neka pomoč vojske in policije, a migranti so številčnejši. Skratka kaos. Evropa je padla, zaščitite se sami, ker država vas ne more, tudi, če si to srčno želi! To je reala, a o tem se ne sme govoriti, skriti se tudi več ne more, ker ljudje čutijo razlike in so vedno bolj moteče. Pri nas je še lepo in vse je še tako milo, da uživajte, dokler traja še tako!

New Report

Close