Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek S katero generacijo so dedci postali luzerski ločenci?

S katero generacijo so dedci postali luzerski ločenci?

Kdaj je začetek tega? Kdaj je moški nehal biti moški v smislu, da bi babe videle neko vrednost v vezi? So nekako generacije, rojene po drugi svetovni vojni, znanilec tega?

tam od 1970 naprej. 🙂

Zato sem raje samska, kot pa locenka. Res so luzerji, po 2 zmenkih mislijo, da bomo sexale, kao nas majo še za bolj obupane, ker smo same brez otrok. Pa ja ne mislijo, da bomo šle z takimi? Ki si niti časane vzamejo da spoznajo žensko, in da ona vidi, če so zanesljivi ali ne…

Omenjeni “loceni luzerji” so zgolj POSLEDICA druzbene dinamike, ki ze 100+ let piha na duso zenski.

Masovno locevanje je le ena od manifestacij feminizma. Druga so otroci, ki odrascajo brez pomembnejse vloge oceta. In se razvijejo v pozenscene picke ali drugace pohabljene primerke. Tretja so otroci, ki jih vzgaja mozaca od zenske in feminiziran picka od tipa. Vse to pa se dogaja v vse bolj feminiziranem okolju, ki zenske priviligira, povzdiguje in sciti. Moske pa sistematicno emaskulira, zasmehuje in sabotira. Otroke pa ze od malih nog vzgaja v nefeminilne egoisticne mozace in servilne feminizirane pickice od tipov.

Proces vsega tega pa se je se posebno pospesil od kar za locitev vec ni potreben noben razlog.

Danasnje zenske niste vredne drugega zmenka, ce na prvem ne seksate, lol.

Zato sem raje samska, kot pa locenka. Res so luzerji, po 2 zmenkih mislijo, da bomo sexale, kao nas majo še za bolj obupane, ker smo same brez otrok. Pa ja ne mislijo, da bomo šle z takimi? Ki si niti časane vzamejo da spoznajo žensko, in da ona vidi, če so zanesljivi ali ne…
[/quote]

A ti misls da so tipom prostitutke nedostopne da se bojo sekiral zarad takih kot si ti?

z iznajdbo in masovno proizvodnjo dildov.
v bstvu so ženske bitja brez empatije – mislijo le na sebe.

Jaz ce bi bil zenska bi me blo sram oment da gumjast dildo porivam vase ker ne dobim deca.

NIso še postali general golobučna, s tisto bodo, ko bo tebe v kiklci dala mama poročit.😅😅😅

S taprvo, ko so ženske dobile opcijo ločitev.

Jaz ce bi bil zenska bi me blo sram oment da gumjast dildo porivam vase ker ne dobim deca.
[/quote]

komu pa naj katera karkoli prizna ☺
še koliko različnih curakov je gostila nvena ne navaja ☺

V tej besedi se skriva resnica


[/quote]
Jp, same velike misli ima -š general golobučna, dokler ga ne bodo spet peljali prisilno na inekcije na mariborsko forenzično psihiatrijo.😅 Potem pa pride čez dva tedna, mesec, nazaj z novim vzdevkom. Samo kaj vse je morala ta nora baba, kot njegova mati z njim počet, ki je odstranila očeta, kot je sam povedal, ko je bil toliko star, da se ga še zavedal ni, da danes v tej starostoi, kot popolna zguba, še posebej nori proti vsem očetom?

Statistika pravi (dostopno na netu), da so Slovenci, sploh tisti moškega spola in do 35-leta, na drugem mestu (procentualno skoraj isto kot Italijani) glede mammonovstva (bivanje pod mamičinem okriljem v zrelih letih). Sicer ne govori o ločencih, a brez dvoma so to osebki, ki bi se jih dalo registrirati (glede na splošno znane faktorje) v skupino luzerjev.

Ne stekam poante te izjave. Babe vecine zivljenja zivijo pod financnim okriljem moskih. Prvo fotra, pol pa deca. Saj menda luzerjev itak ne jemljejo ne?

Verjamemo, ampak če je toliko moških, kje ste potem samske zmešnke, celo take kot ti? Ne razumem, kaj bi sploh rada povedala in kake zveze ima to z ločenimi , ki so po večini očetje in ločenkmi, ki po večini norijo in si lastijo otroke kot sredstvo za norijo?

Verjamemo, ampak če je toliko moških, kje ste potem samske zmešnke, celo take kot ti? Ne razumem, kaj bi sploh rada povedala in kake zveze ima to z ločenimi , ki so po večini očetje in ločenkmi, ki po večini norijo in si lastijo otroke kot sredstvo za norijo?
[/quote]
Polarna diska, tokrat imaš prav, to nima nobene zveze z vami ločenci. 🙂

Če je tako, je super. Vedno sem si želel, da smo podobni Italijanom.

Vedno bodo, ker se v vsaki generaciji najdejo nezadovoljne ženske. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zacelo se je ko se je viharni registriral na monu. Od takrat ga locenci kopirajo.

Vedno bodo, ker se v vsaki generaciji najdejo nezadovoljne ženske. 🙂
[/quote]

Si ti razumel, ko si mlajši od mene in ti bolj aktivno dela procesor, kot meni, s čim natanko se zgoraj hvali ta pobezljana puhloglavka? Meni ni ratalo.😅

Če je tako, je super. Vedno sem si želel, da smo podobni Italijanom.
[/quote]
Joj, LOL… :-))))

Glede na to, kaj vse se plazi v Evropo, bo te feministične veselice kmalu konec.


Joj, LOL… :-))))
[/quote]

Česa pa naj bo sram mamone? Sej pa vas pol vezanih bab živi s taščo ali pa vaši možje živijo s taščo.

Česa pa naj bo sram mamone? Sej pa vas pol vezanih bab živi s taščo ali pa vaši možje živijo s taščo.
[/quote]

In nevezane babe?
:-)))

New Report

Close