Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek opel naj kar praznuje 120 let

opel naj kar praznuje 120 let

Toliko problemov in stroškov popravil kot sem jih imel z opli jih nisem imel z nobenimi drugimi vozili ostalih znamk.
Zakaj je temu tako ne vem?
Zanimivo je to, da tudi drugi vozniki oplov ne hvalijo svojih in za svoj naslednji avto izberejo drugo znamko vozila.

Koga sploh briga, kaj praznuje Opel?????!!!!!

nemški yugo

Meni je Kadett D delal odlično, je sicer rjavel zadaj na blatnikih, Renoje pa sem imel tri…PRVEGA , ZADNJEGA IN NOBENEGA VEČ !

v primerjavi z našimi jugi je opel kar fino laufal. Sploh zadnje generacije k so vgrajevale fiatove multijet motorje. je pa res kar si napisal, da kotira tam pri dnu

mi je pa škoda da so saaba pokopali. če bi ga kak močan koncern ala toyota, fiat odkupil in njihova znanja izkoriščal pri strukturi karoserij, jekla itd….majkemi to bi prežvelo tud tretjo svetovno

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

a lahko bolj konkretno poveste zakaj vam opel ni vredu, pa ne nekaj na splošno kot kure zrnje, dejte primer zakaj z njimi niste zadovoljni.

Meni je bila Calibra prvi res lep avto, ki mi je padel v oči. Vozila ga pa res nisem nikoli.

Praktičen, priročen avto za sem in tja dnevno okrog petdeset kilometrov.
Deset let, brez popravila. Stopetdesettisoč kilometrov, samo redno vzdrževanje.
Bom zamenjal in ponovno opel corsa.

Oplel Manta? Opel GT?
Zadnja Astra je oblikovno zelo lepa za pogledat.

Je pa res, ko se v petek pelješ po primorki proti morju, jih vidiš vsaj 15 stati na odstavnem pasu, in približno toliko jih vidiš naloženih na AMZSjeva vlečna vozila. Jih komaj sproti poberejo.

Sami strokovnjaki, sami vrhunski inženirji, zdaj vam že Opel ne odgovarja. Ko boste vi znali skonstruirati kaj boljšega od Opla ali vsaj Zastave, se pa oglašajte. Večina vas še žarnice ne zna zamenjat.

Američani imajo prste vmes, zato pa dela kot švicarska ura.


nikar tako zajedljivo in pokroviteljsko.
a ni fajn, da se lahko pogovorimo, kateri so boljši in kateri slabši avti. Zakaj bi se nekdo nasankal z neko znamko, potem pa bil razočaran, ker bi bil avto non stop na servisu?
in sori, za Opel je to pa kar znano. Ga ima moj frend, ma skoz ima vaje s tem avtom. Pa je zvest znamki, trenutno vozi tretji opel. In sedaj pa res obupava – je rekel, da je Mokka njegov zadnji opel.

pa še mal za hec…a poznaš tisto… “malo lima malo žice – evo tebi opelice”.


ufff GT .. 2x zaljubil vanj, 1x imel par let ☺


ufff GT .. 2x zaljubil vanj, 1x imel par let ☺
[/quote]

Kako za vraga si se pa zbasal not? Mene useka v križu že ko se spomnim, da sem ga nekoč samo gledal…

V bistvu res, od približno 15 avtov, ki smo jih zamenjali, je bil res opel tisti z največ težavami. Vseeno pa je bil carski za pospeške.

Kako za vraga si se pa zbasal not? Mene useka v križu že ko se spomnim, da sem ga nekoč samo gledal…
[/quote]

Ja, ključen problem, ko si enkrat lahko privoščiš Ferrarija je, kako zlesti ven. Jaz sem premišljeval, da bi vedno ustavljal pred gasilskim domom. Bi me že dobili ven.

imaš pač srečo z drugimi vozili ostalih znamk.

jaz sem z astro karavan naredil 228.000km, v devetih letih sem zamenjal dve glavni žarnici, štiri letne gume, eno garnituro prednjih zavornih ploščic, zobati jermen z napenjalcem in vodno pumpo, en zadnji kolesni ležaj in zadnji izpušni lonec.
ja, pa nekajkrat olje in filtre.

pred tremi leti sem se ob nakupu novega vozila kljub tem stroškom odločil za opla in mislim, da bo tudi naslednjič tako…

Imela Opla nekaj let nazaj, zelo dobra izkušnja. Pred tem Renaulta, ki je bil katastrofa.
Ti novejši Opli so zelo všečni po videzu, sploh Astra in Grandland.

Moja corsa je pravi <3

230.000km, 8 let, brez nekih večjih težav. Ker bo treba kupiti večji avto (drugi otrok na poti), mi bo kar težko zamenjati.

Mi smo imeli Opel Astro, tooop avto, nikoli nobenega problema.

Opla ne menjamo, je že tretji avto te znamke pri hiši in nas še ni pustil na cedilu. Zelo malo stroškov s popravili in “nemško varčna”, a zelo funkcionalna oprema. Trenutno vozim Opel Combo, ki je odlična izbira, ne glede ali gremo z otroci in psi na dopust ali pa za vsakodnevne poti. Gledamo že novi model, menda obstaja tudi podaljšan model pri transportni verziji novega Comba?

Tudi jaz svije Corsice ne menjam, nikoli me ni pustila na cedilu. Z njo grem v mesto ali na dolge proge, smo prefurali cel Balkan z njo.

Opel corsa…zakon…tudi jaz je ne menjam…zelo zadovoljna…imam 2 majhna otroka…in mi na misel ne pride, da bi jo menjala….nekako tako, kot če si zadovoljen s frizerjem…ga prav tako ne menjaš 😉

lp,

Opel corsa…zakon…tudi jaz je ne menjam…zelo zadovoljna…imam 2 majhna otroka…in mi na misel ne pride, da bi jo menjala….nekako tako, kot če si zadovoljen s frizerjem…ga prav tako ne menjaš 😉

lp,

New Report

Close