Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Spet bo vroč teren na morju Hrvaška 2019

Default avatar

cela osrednja evropa bo dol egotripala

Spet bo pol Evrope romalo dol na masovno egotripanje. Začelo se bo seveda že na avtocestah, z razkazovanjem izjemno debelih avtomobilov, nadaljevalo se bo ob prispetju v sam kraj počitnic; z razkazovanjem vsemogoče opreme (kolesa, obleke, blazine, šotori in podobno,..) Potem se bo nadaljevalo v kampih in plažah, razkazovanje pridelka celotne zime (izklesane postave), tudi v tekmovanju kdo bo preglasil koga (nekatere družine so izjemno tečne z malimi otroci)

Vsi ti Nemci, Čehi, Slovaki, Italijani, Slovenci, Madžari,.. vsak ga bo po svoje egotripal.

Vroče bo, vroče.
Default avatar

tako

Jaz že več kot 10 let ne hodim na Hrvaško morje. Če hodijo tja taki, kot ti, ko tako opisuješ, sem prav vesela, da se izognem.
Default avatar

Gzh

Jaz ne hodim na morje na Hrvaško vsaj 10 let če ne več, tisti, ki pa mislijo da so sedaj nekaj več z razkošnimi avti, motorji in ne vem kaj vse pa so čisti butli, pa se to imajo po možnosti na kredit, da se lahko kurcijo hahahaha
Default avatar

Nevenič

V ta namen sem kupil nov rdeč avto prek novoletnega popusta in predčasno plačal pavšal v kampu. Zdaj bomo pa urejali parcelo do pozne jeseni. Naši družinski prihranki gredo Hrvatom, saj tudi oni rabijo.
Default avatar

aeon flux

k hrvatom hodijo samo zgube
Default avatar

ena zguba

Evo, mi hodimo na Hrvaško (tudi). Zadnja leta nam enostavno finančno ne znese it kam drugam. Pred leti smo več hodili- smo imeli precej večje dohodke.
Default avatar

Barabe imajo

vile v hrčkolandiji 😣, poštenjak pa nima za polpenzijon.
Default avatar

mi pa gremo na hrvaško

Se zavedamo tega. Obvezno vsako leto enkrat tudi Hrvaška najmanj teden dni. Zakaj bi hodili dlje, če je pa Hrvaška obala krasna? Hodimo seveda tudi veliko po drugih celinah in otočkih.
Grem na super, smo še dokaj mlada družina, otroka v prvih razredih OŠ. Jaz in mož imava dobre službe + dober avto + hišo. Oba skupaj imava prihodkov nekje 5 tisoč €. Tako da sploh ni neke težave, seveda se tudi pokažemo na morju, saj zato smo (potihem) tudi tam. Mož je to pomlad kupil novega Audija karavana.
Default avatar

lepo morje blizu poceni

Je lepo morje, je blizu, je poceni. Zakaj ne bi hodili tja?
Default avatar

tehtnica63

Vsako leto Lošinj...in ga ne zamenjam. Potem pa junij en teden na Sardiniji in septembra teden v Grčiji... Bo šlo?
Default avatar

Ne Hrvaška

Tisti ki ne gre na morje na Hrvaško naj vsaj napiše kam gre, če sploh gre na morje.
Hrvaška je blizu, imaš dovolj izbire, lepe plaže, cena previsoka za Slovence,...
Default avatar

wiqa

Nevem , če sem zguba. že 10 let hodim v svoj , prekrasen apartma , seveda s pogledom na morje, 50 metrov do plaže. Tam uživam in ne zamenjam za nobene Havaje. v uri in pol sem tam in to je moj košček raja na zemlji , pa čeprav na Hrvaškem.
Default avatar

se strinjam

wiqa je napisal/a:
Nevem , če sem zguba. že 10 let hodim v svoj , prekrasen apartma , seveda s pogledom na morje, 50 metrov do plaže. Tam uživam in ne zamenjam za nobene Havaje. v uri in pol sem tam in to je moj košček raja na zemlji , pa čeprav na Hrvaškem.
Tudi podobno. Pa ceneje, kot kje drugje "zunaj". Skoraj pol manj.
Default avatar

Uvodna tema

wiqa je napisal/a:
Uvodna tema je parodija na razkazovanje "vse kar imam in znam", ne pa kot hvalospev hrvaški.
:))))
Default avatar

hahahha

Avtor je s to temo mislil čisto nekaj drugega, butasti monovci pa kar drajsajo svoje, kako oni pridejo najbolj poceni na Hrvaškem hahahah
Default avatar

Mama36

Jst grem na Kolpo,ne pa se cvrt na hrvaških plažah!
Default avatar

bahah

Mama36 je napisal/a:
V tisti mlaki se pa namakajo samo reveži
Default avatar

pravi nemc

Pravi nemci odštejejo 150 tisočakov in več, da se pokažejo, da so vodilni v evropi in hrvaškem.
Slika

Potem imaš pa še male nemce alla Slovenci, Slovaki, Čehi...
Default avatar

jaka 31

aeon flux je napisal/a:
k hrvatom hodijo samo zgube
te tvoje zgube imamo dol cca5 miljard€
Default avatar

Mama36

bahah je napisal/a:
Mama36 je napisal/a:
V tisti mlaki se pa namakajo samo reveži
Mlaka ti je v riti Kolpa je čista bolj kot usrano morje k so crkneni begunci not

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net