Starševski čvek

Jutri grem na morje in se mi začne menstruacija, lahko še kaj naredim?

Default avatar
Kot v naslovu. Kontracepcijskih tabletk ne jemljem. Zelo rada bi jo prestavila ali pa vsaj skrajšala. Hvala vsem za odgovore.
Default avatar
Pojdi hitro po Primolut tabletke in zacni takoj jemat.
Default avatar
če greš na Hrvaško, je morje premrzlo za kopanje in je čisto vseeno, če imaš menstruacijo. Pa tudi sicer obstajajo tamponi.
Default avatar
Lollala je napisal/a:
To je treba začet jemat 3 dni pred predvideno menstruacijo.
Default avatar
morje je mrzlo je napisal/a:
Tako je, pri 6 stopinjah zunaj, dežju in ledeno mrzli vodi tudi pomislila ne bo na kopalke. Topla trenerka in flis - za to je pa, kot praviš - itak vseeno, če ima menzes ali ne.
Default avatar
Mojre je prehladno za kopanje, napovedano je slabo vreme. Tako da.....
Default avatar
morje je mrzlo je napisal/a:
Isto sem hotela napisati :) Me pa zanima, kako lahko točno ve, da bo jutri menstrucija, če ne jemlje tabletk? Lahko je kakšen dan zamika.
Default avatar
MA lej sem v Novigrad in je sicer 14 stopinj in malo sonce kuka ampak se da uživat na plaži. Pa morje je in ni hladno mi se že 14 dni kopamo. Kakor za koga nekdo rabi 28 stopinj 0a mu je še morje prehladna... Bistvo je da uzivas
Default avatar
Na morje grem v tople kraje, to sem planirala že več mesecev in me je to še kako neprijetno presenetilo.
Default avatar
no pa seks na eks lahko tudi prestaviš. Če imaš partnerja, se lahko gresta druge igrice, seks z neznanci pa odsvetujem.
Dopust rešen:)
Default avatar
Poleg vsega pa naj bi bil to tak romantičen dopust.
Default avatar
Lea123 je napisal/a:
če si planirala več mesecev, potem si tudi vedela, da jutri dobiš menstruacijo in zakaj nisi uredila primoluta že prej?
Če se ti je pa začela že danes, potem pa samo uživaj, nimaš kaj.
Kupi si tampone.
Default avatar
Lea123 je napisal/a:
Jah lej, pol bi si lahko planirala tudi menzes. Oz si pravi čas zrihtala Primolut nor.
Default avatar
še modrico na očesu si pridobi
ju knou d dril ...
Default avatar
Menstrualno skodelico si kupi, brez problema se kopa.
Default avatar
Za romatične trenutke pa ti ostaneta anala in orala ... si boš vsaj dobro zapomnila dopust.
Default avatar
A bi prosim nehali odpirat te nagravžne teme o teh vaših babjin svinjarijah, pacarijah, gravžu in ogabi?????!!
Default avatar
Fuj ta babja ogaba ogabna je napisal/a:
Pa ti je nisi.... pa jaz je nisem....
:-))))
Default avatar
Fuj ta babja ogaba ogabna je napisal/a:
Kak se je nekdo razpištolu ;) A za noge narazen dat je pa ženska dobra? O tem se pa rado govori?
Default avatar
Lea123 je napisal/a:
Seveda lahko še kaj narediš. Naredi še terapijo z grenko soljo, oljčnim oljem in agrumi... ne bo ti žal!