Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

vstopnice stolp v pisi

Default avatar

pisamaj

Po dolgem času gremo na potovanje v Italijo. Berem, da je težko dobiti vstopnice za nekatere znamenitosti. Posebej me zanima stolp v Pisi. Je bil kdo lansko leto v terminu okrog 1. maja ali letos za velikonočne praznike? So se karte dale kupiti na blagajni? Kaj pa karte preko interneta? Prodajajo jih na veliko spletnih straneh. Katero priporočate, da se karte kupijo točno za določeno uro? Če se kupijo karte preko spleta, jih je potrebno sprintati ali jih lahko pokažemo na telefonu?
Default avatar

vnaprej

Absolutno kupi vnaprej preko spleta in to preko njihove uradne strani, so najcenejše, ne preko kakih posrednikov..

Na blagajni jih najverjetneje ne boš dobila.

Glede printanja se pa ne spomnim, ampak mislim, da na njihovi spletni strani vse piše.
Default avatar

fdkjps

Sem bila tam, pa mi je bilo rinjenje v stolp res zadnja stvar na svetu. :) Sem se čudila, kaj imajo ljudje od tega.

Default avatar

too late

za prvomajske si malo prepozna, je praktično vse zasedeno
Default avatar

vnaprej

too late je napisal/a:
Res bo treba pohiteti.
Default avatar

hjaa

pisamaj je napisal/a:
Po dolgem času gremo na potovanje v Italijo. Berem, da je težko dobiti vstopnice za nekatere znamenitosti. Posebej me zanima stolp v Pisi. Je bil kdo lansko leto v terminu okrog 1. maja ali letos za velikonočne praznike? So se karte dale kupiti na blagajni? Kaj pa karte preko interneta? Prodajajo jih na veliko spletnih straneh. Katero priporočate, da se karte kupijo točno za določeno uro? Če se kupijo karte preko spleta, jih je potrebno sprintati ali jih lahko pokažemo na telefonu?
Za 10€ ti jst eno okol kepe zalepim, da boš dva dni hodila postrani 😉
Default avatar

too late

vnaprej je napisal/a:
too late je napisal/a:
Res bo treba pohiteti.
Ni kaj za hiteti, kart ni več
Default avatar

Ajmoht

Če greste z lastnim prevozom, začnite že zdaj metati v hranilnik po 20 evrov mesečno, da boste lahko poravnali vse kazni za prometne prekrške, ki vam bodo po pošti hodile še naslednji dve leti.
Default avatar

kakor kdo

Ajmoht je napisal/a:
Če greste z lastnim prevozom, začnite že zdaj metati v hranilnik po 20 evrov mesečno, da boste lahko poravnali vse kazni za prometne prekrške, ki vam bodo po pošti hodile še naslednji dve leti.
veliko vozim po Italiji in nisem dobil še nobene kazni.....
Default avatar

Bili smo

Bili smo letos. Mi nismo narocili po netu mislim da jih dajo na internet samo 10 za vsake pol ure. Je pa zraven tudi biglietteria kjer jih prodajajo. Tudi tu dobis termin na vsake pol ure. Gor jih gre ob tocno doloceni uri 100.tako da jih lahko kupis tudi tam. Ce je zasedeno ob neki uri pa zberes drugo. Nam je bilo specialno ker je vse posevno. Je pa cena 18 eur na osebo. Pred tem morate odloziti vse torbe v dolocen zakljenjen prostor. Za tvojo omarico dobis kljuc.
Do 8 ali 10 let ne divolijo gor. Na to pa je cena fiksna za vse. Torej 4 ljudje 72 eur.
Nam ni bilo zal.
Default avatar

ja itak

Ajmoht je napisal/a:
In zakaj je treba delat prometne prekrške?
Default avatar

Mojcej2

Mi smo bili 1.11. lansko leto.
Karte si lahko kupil na blagajni (kot tudi za ostale oglede), vendar bi za stolp čakali 5 ur na prvi prosti termin. Nismo se odločili.

Kupi na spletu za točno določeno uro in bodi tam 15 minut prej. Če zamudiš, te ne bodo spustili na stolp.

Še se dobi termine, tudi za 1.5., sicer bolj zvečer, če lahko, izberite kakšen drug dan.
Default avatar

Ajmoht

ja itak je napisal/a:
Ajmoht je napisal/a:
In zakaj je treba delat prometne prekrške?
Zato, ker je prometni režim nastavljen hinavsko. Voziš se po ulicah mesta, ko se naenkrat znajdeš v coni, ki dovoljuje vožnjo s posebnimi dovolilnicami. Ko se znajdeš za tablo, je že prepozno: obrnit ne moreš, lahko se samo zapelješ naprej, posname te kamera in čez kako leto dobiš po pošti plačilni nalog za 110 evrov. Tako preprosto. Vem, da ste tukaj nagnjeni k moraliziranju, češ, sam si kriv in podobno, ampak ko boš dobil(a) na dom tako hinavsko kazen, ti bo že jasno, o čem govorim.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net