Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali tudi vi pečete skos

Ali tudi vi pečete skos

Ali vsak dan jeste kaj sladkega? Na Facebooku vidim, eni vsak dan jejo nekaj, tortica v skodelici, presna ali navadna torta, rolada, gibanica, … skos nekaj pečejo in jejo. Ali tudi vi tako? Jaz moram priznat, da mi brez sladkega ni živeti. Bojim se, da bi bilo kaj narobe z mojimi možgani? Sladkor imam v redu, sem bila pri zdravnici.

Ne, sadje mi je dovolj sladko. Obcasno iscem grenek kakav. Si pa ne predstavljam zivljenja brez kave.

Zelo redko kaj sladkega pojem. Pečem pa nikoli.

Ne, vsak dan pa ne. Ni časa. Sploh, ker en pladenj peciva pri nas ne zdrži dolgo 😀
Čez vikende skoraj vedno, med tednom pa kakšen sladoled, sadna kupa, palačinke, rebro čokolade…

Joooooj, že tako imam nekaj kil viška in potem naj še vsak dan pečem kaj sladkega??? Saj bi, saj bi, ampak ne upam!!! Sem ekstremno sladkosneda in če bi vsak dan kaj sladkega pekla, bi potem to tudi vsak dan jedla in kmalu bi bila širša kot daljša!

Ne smem. Komaj se uprem sladkemu in ta borba je vsak dan znova. Saj sem kot kakšen alkoholik, no:((

Ne. Če mi pa že pade cukr, takrat pa tud kakšn košček čokolade pomaga. Ampak to se mi bolj poredko dogaja. Nism tolk mahnjena na sladice.

V bistvu manj kot nekdaj, a vseeno imam sedaj na zalogi domaco bajadero in cokico z lesniki. Vcasih je bilo pa še prevej vec piskotov, biskvitov …
Vseeno sem manj odvisna sladkosnedka kot nekdaj, saj se sedaj tudi zgodi, da le poskusim, v prrteklosti pa ni ostalo lr pri tem ..☺

Pečem, ko mi zapaše ali ko domači izrazijo željo. Sladko pa…zdaj sem v obdobju, ko mi preveč paše in zame ni ok a se težko odrečem. Pride tudi obdobje, ko več tednov nič sladkega ne dam v usta (samo kava je z natrenom). Težka bitka;)

Joj ste načeli to temo – kaj so mi pa zdajle zadišale kokosove kocke 😋😋
Pa jih ne grem pečt res ne 😁😁

New Report

Close