Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali moški vara tudi če je srečen v svoji vezi?

Ali moški vara tudi če je srečen v svoji vezi?

Imam ljubimca. On je v zvezi. Skupaj živita že 12 let. Vidi se, da je malo negotov, saj najprej pravi, da mu nekaj manjka v zvezi, potem je spet vse v redu, potem spet pride trenutek, ko bi rad končal, pa se pogovori z njo in je nekaj cajta vse v redu. Torej.. ali moški varate, tudi če je v zvezi vse okej? Ali to pravite samo zato, da ne bi ljubica imela pričakovanj? Mnenja proosim..

Moški, ki je srečen, ne vara. Ampak… Tudi varajoči ni srečen in reva tista, ki je vredna samo toliko. A se res ne ceniš ama čisto nič?

Nezvestoba je bolj ali manj povezana s pomanjkanjem vrednot, ne s tem, ali je nekdo srečen ali nesrečen v zvezi. Če si nesrečen v zvezi, se pač razvežeš ali razideš. Misliš, da če je nesrečen v zvezi, da se bo na koncu odločil zate? To je bolj ali manj takrat, ko žena oziroma partnerica izve za varanje in ga postavi pred vrata.


Pa še takrat prej eno tretjo najde.

Moški,
ki je srečen,
je tisti moški,
ki mu ni treba prenašat žensk.


Pravim to, da si mentalna sirota in brez vrednosti. Ker, če bi imela kako vrednost, bi si nikoli ne dopustila, da si nekomu 2. violina.

Jaz mu verjamem da je nesrecen.
Srecni so samo samski.

Drugac je pa spilat ubozca pred zensko dober nacin da ti da seksat. Sej ko je seks mimo je spet vse dobro in gre nazaj k svoji =) pol pa spet pride nazan poklepan ko bi rad seksal.

Dvomim da kdo pride nasmejan in dobrovoljen k zenski k mu je ljubica. Treba mal odigrat prej =)


Po mojih izkušnjah, moški , ki je dobro “servisiran” nikoli ne vara. Vse dugo je nakladanje!


Po mojih izkušnjah, moški , ki je dobro “servisiran” nikoli ne vara. Vse dugo je nakladanje!
[/quote]
Kaj mislis pod tem dobro “servisiran”. A to leti samo na seks? Pa to je tako relativno. Enim je dost 3x na dan enim 3x na teden enim 1x na teden itd.
A se sem steje tudi, da je doma vse pospravljeno skuhano itd. al pa da nimas doma jamracke?
Tud nis(m)o vsi moski tok preprosti, da bi blo varanje odvisno od “servisiranja”. Po mojih izkusnjah varajo tisti, ki nimajo dolocenih moralnih zadrzkov in meril. Vse drugo je nakladanje.


Kaj mislis pod tem dobro “servisiran”. A to leti samo na seks? Pa to je tako relativno. Enim je dost 3x na dan enim 3x na teden enim 1x na teden itd.
A se sem steje tudi, da je doma vse pospravljeno skuhano itd. al pa da nimas doma jamracke?
Tud nis(m)o vsi moski tok preprosti, da bi blo varanje odvisno od “servisiranja”. Po mojih izkusnjah varajo tisti, ki nimajo dolocenih moralnih zadrzkov in meril. Vse drugo je nakladanje.
[/quote]
Ti o dobrem servisiranju seveda nimaš pojama, ali pač sprašuješ neke neumnosti, ki nimajo pojma s frekvenco. Frekvenca je odvisna od želja (potreb) in nima veze z moralnimi zadržki in merili, ki so tvoja prioriteta!

Ali nekomu paše nekaj ?ekstremnega? po tvojih merilih, še ne pomeni, da je ekstremno!

ALi ti res ni jasno, da postavljaš neumno vprašanje?
Enako je kot pri ženskah – nekatere ja, druge ne.


Ti o dobrem servisiranju seveda nimaš pojama, ali pač sprašuješ neke neumnosti, ki nimajo pojma s frekvenco. Frekvenca je odvisna od želja (potreb) in nima veze z moralnimi zadržki in merili, ki so tvoja prioriteta!

Ali nekomu paše nekaj ?ekstremnega? po tvojih merilih, še ne pomeni, da je ekstremno!
[/quote]
Zakljucujem, da eni na tem forumu ste pac zabiti, neverjetno prepricani v svoj pogled, vsevedni in posplosujete. Ti nimas pojma o tem zakaj moski varajo. Razlogov je toliko kot je razlicnih moskih karakterjev. Sem moski in ne varam, ko sem v zvezi, tudi ce nisem “dobro servisiran”, pa ce sem srecen ali nesrecen. Nima veze, v zvezi ne varam nikoli. Po drugi strani imas pa moske ki so “servisirani”, ker imajo doma nimfomanko, pa se vedno zraven podrejo sem in tja kaksno, samo da dokazejo, da se zmeraj dobijo zensko na svoj sarm, preveckrat slisano v druzbi. Tvoja izjava torej ne drzi. Ze samo ce gres brat teme na dolicenem drugem deku foruma se tvoja izjava podre v sekundi. Sah mat. 😛


Kaj mislis pod tem dobro “servisiran”. A to leti samo na seks? Pa to je tako relativno. Enim je dost 3x na dan enim 3x na teden enim 1x na teden itd.
A se sem steje tudi, da je doma vse pospravljeno skuhano itd. al pa da nimas doma jamracke?
Tud nis(m)o vsi moski tok preprosti, da bi blo varanje odvisno od “servisiranja”. Po mojih izkusnjah varajo tisti, ki nimajo dolocenih moralnih zadrzkov in meril. Vse drugo je nakladanje.
[/quote]

“A to leti samo na seks?”

Poznam enega, ki ima ljubico samo zato, da hodi k njej jest, ker boljše kuha kot njegova žena.


Zakljucujem, da eni na tem forumu ste pac zabiti, neverjetno prepricani v svoj pogled, vsevedni in posplosujete. Ti nimas pojma o tem zakaj moski varajo. Razlogov je toliko kot je razlicnih moskih karakterjev. Sem moski in ne varam, ko sem v zvezi, tudi ce nisem “dobro servisiran”, pa ce sem srecen ali nesrecen. Nima veze, v zvezi ne varam nikoli. Po drugi strani imas pa moske ki so “servisirani”, ker imajo doma nimfomanko, pa se vedno zraven podrejo sem in tja kaksno, samo da dokazejo, da se zmeraj dobijo zensko na svoj sarm, preveckrat slisano v druzbi. Tvoja izjava torej ne drzi. Ze samo ce gres brat teme na dolicenem drugem deku foruma se tvoja izjava podre v sekundi. Sah mat. 😛
[/quote]
Nekako se mi je zdelo, da imaš težko življenje, zdaj si to potrdil!

kaj pa je mišljeno pod varanje?

+1

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Varali so vedno omahujoči, negotovi ljudje. Varali so, ker so v življenju obtičali in se s tem niso znali spopasti. Dandanes so večinoma točno tam, kot so bili takrat, nestrpno iščejo, pa ne vedo kaj iščejo in večina jih prepozno ugotovi, da so v bistu tisto kar so iskali imeli pred nosom.
Ljubčki in ljubice so druga pesem. V kolikor imajo pri sebi razčiščeno, še nekako zvojijo skozi življenje, ampak večina jih nima in si skozi življenje potem pomagajo z fejkanjem, praznine mašijo z iskanjem novega, eksotičnega……skratka instant variante preživetja.
Ker sem že v letih, ko se življenje počasi končuje lahko rečem le to, varna starost stoji na trdo zgrajenih temeljih v mladosti in zrelih let, vse ostalo se poračuna na stara leta.

“A to leti samo na seks?”

Poznam enega, ki ima ljubico samo zato, da hodi k njej jest, ker boljše kuha kot njegova žena.
[/quote]

Misliš, da ima kuharico?
Ker če hodi k njej jest, to je res nedolžno… :))

“Ker sem že v letih, ko se življenje počasi končuje lahko rečem le to, varna starost stoji na trdo zgrajenih temeljih v mladosti in zrelih let, vse ostalo se poračuna na stara leta.”

vatat se ne splača, da imaš ob sebi babo na stara leta, da ti bo brisala rit, menjala plenice in kuhala.

Misliš, da ima kuharico?
Ker če hodi k njej jest, to je res nedolžno… :))
[/quote]

ampak je to varanje, če doma ne pove da drugje je. še sploh ker njegova žena raje vidi da vse poje kar skuha, kot da jo dobro nategne.

1. ☺

“Ker sem že v letih, ko se življenje počasi končuje lahko rečem le to, varna starost stoji na trdo zgrajenih temeljih v mladosti in zrelih let, vse ostalo se poračuna na stara leta.”

vatat se ne splača, da imaš ob sebi babo na stara leta, da ti bo brisala rit, menjala plenice in kuhala.
[/quote]

Sploh ne gre za to, morda boš razumel/a ko boš tako daleč, morda pa niti takrat ne.


Zakljucujem, da eni na tem forumu ste pac zabiti, neverjetno prepricani v svoj pogled, vsevedni in posplosujete. Ti nimas pojma o tem zakaj moski varajo. Razlogov je toliko kot je razlicnih moskih karakterjev. Sem moski in ne varam, ko sem v zvezi, tudi ce nisem “dobro servisiran”, pa ce sem srecen ali nesrecen. Nima veze, v zvezi ne varam nikoli. Po drugi strani imas pa moske ki so “servisirani”, ker imajo doma nimfomanko, pa se vedno zraven podrejo sem in tja kaksno, samo da dokazejo, da se zmeraj dobijo zensko na svoj sarm, preveckrat slisano v druzbi. Tvoja izjava torej ne drzi. Ze samo ce gres brat teme na dolicenem drugem deku foruma se tvoja izjava podre v sekundi. Sah mat. 😛
[/quote]

Torej še obstajate moški, ki ne varate..

tisti, ki čakajo na to, kako jih bodo partnerji osrečili, bodo dolgo čakali.
noben partner te ne more osrečit, če tega nisi sposoben sam
tisti pa, ki to pričakujejo od drugih, pa potem tavajo od enega do drugega, dokler so zaljubljeni, jih partner osrečuje, ko pa zaljubljenost mine, pa… jovo na novo

To ni varanje, če drugje kosila.(saj bi lahko jedel v gostilni, restavraciji, domu za upokojence, v osnovni šoli za zunanje abonente…) Že ve, da ji ne sme povedat, ker bi bil “ogenj v hiši”… Tak se mi smili, a če mu tako ustreza/ali nima izbire, ostaja s tako naprej…

New Report

Close