Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Staromodne ženske mislijo, da je sex darilo ženske moškemu. Hahahahaha

Staromodne ženske mislijo, da je sex darilo ženske moškemu. Hahahahaha

Še zdaj ne razumem kako debilno je to razmišljat.
A njej isto pride?
Zakaj potem ideja, kako moški žensko iskorišča, a samo za sex!? A ona tudi sexa. A ste naprodaj ženske, al kaj? Lahko me sexa, samo mora plačat hišo pa avto pa otroka morava met? To je srednjeveško!
A mi lahko ena to razloži da bom razumeo?

Ma daj ne blodi. Naj preselijo temo na sex v mestu ali ženski in moški čvek.
Če ga on ne dobi, si jaz sama pomagam. In kaj bo on? hahaha.

Se tudi jaz sprašujem. Očitno te ženske v sexu ne uživajo, ampak jim je samo orodje za…..poljubno vstavi.

Drugače si tega ne znam razložit.

nova
Uredništvo priporoča

hahaha enakopravdni smo. Pa sex je darilo ženske moškemu. hahaha

Hvala moram da rečem?

Dedci morjo za sex babi plačat, tako, da se ve. Tudi tisti poročeni ne dobijo zastonj. Oni si samo mislijo, da je tako, koliko gre pa za vzdrževanje žene, pa ne povedo.

Večina jih nehuje plačevat. Drugih odjemalcev pa ni. Pajčevine in prazna denarnica so prihodnost slovenske ženske. hahahaha

Če dedci ne dobijo, ko se jim digne, so tečni bolj kot vse babe na kup dva dni pred fešto. Tko da ja, daš noge narazen pa je mir. Se bo treba kar sprijaznit s tem, da najedate.

a si vprašak svojo mater zakaj nudi seks kot ” darilo”?!??!?!


[/quote]

Ti si sebe celo dala za darilo.

To je res srednji vek. Pa žrejo se kar naprej med sabo.

Mogoče je pa to problem.

“The sexier the other woman is, the more jealous your wife gets. And that’s where slut shaming comes from. When a woman is too sexually attractive, when she’s too good at attracting the attention of the opposite sex, other women will shame her for it, because they are afraid she will steal their men.”
― Oliver Markus, Why Men And Women Can’t Be Friends

Jaz če mi začne z darili, pa da sem dolžan to in ono. In, da je normalno.

Dokler da zastonj ok. Potem tudi ok in nasvidenje. 🙂

Dokler moški mislijo, da jim ženska “da” in žensk to ne moti, potem so oboji v čudnem odnosu.

To je Slovenski unikum. Če jo boš imel rad se ti bo okrog gonila in bo dolgočasno. Če jo boš mel samo za sex bo zaljubljena in bo hotela ljubezen in skupaj bit.
In vedno si nekaj dolžan, če seksaš moraš dajat še nežnost in vselit se moraš skupaj. Zakaj že?Saj ne vse, ampak vsaj pol je pa takih.

Ocenjuješ pač na osnovi lastne izkušnje. Moj dec me nabaše tako, da je seks meni darilo. Pač zna, kaj češ

Ocenjuješ pač na osnovi lastne izkušnje. Moj dec me nabaše tako, da je seks meni darilo. Pač zna, kaj češ

Glede na to da moški penetrira. Tudi moški daje?

Je res, bolj jo odrivaš, bolj za tabo lazi. In dokler se ne vseli k tebi, ji redno prihaja, tudi po trikrat in tudi prekmalu. 🙂

Ocenjuješ pač na osnovi lastne izkušnje. Moj dec me nabaše tako, da je seks meni darilo. Pač zna, kaj češ
[/quote]

ne tako redko pravijo: Sem se spustila v spolne odnose.

Spusti se v brezno…Torej nekam dol.
Torej je za taka dekleta/ženske tak “spust” nekaj precej negativnega. Katastrofa v dojemanju življenja, spolnosti…

Velik del Slovenije je popolnoma zahojen.

Je res. Kakšnih 40 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije, oziroma 80 odstotkov žensk.

Sex je nekaj sproščujočega, lepega, strastnega. Kot bi rekle ženske. Vesel sem, da sem moški!

Seks ni nikdar darilo. Darilo je oseba, s katero si deliš dobro in slabo, brez prepirov. Če je pa dober seks povrhu, še pa toliko bolje.
A vi po vsakem seksu rečete hvala, kot takrat, ko prejmete darilo?


[/quote]

Sex je nekaj najbolj brezveznega, če rabim kardio grem v fitnes ali tečt, če rabm potešitev, mam roko…Za tečkanje, živciranje in sesanje dnarja pa ne rabim nobene…MGTOW

Darilo je, da si samostojen in potem si lahko tudi v paru. To da si v paru je dajanje in jemanje in oba sta v plusu. Ženske bi danes samo jemale.


[/quote]

Jaz ne jemljem, mu raje dajem 🙂 Resno – imava pošlihtano. Od plače dajeva na kupček enako vsoto za stroške, hrano, dopust,… Kar ostane, si vsak prišpara al zapravi. Ampak nihče od naju ni zapravljiv.

glede na to, da moški plačujete za seks to pomeni, da ne samo, da ni darilo, temveč je stvar, ki je ovrednotena. FINANČNO. če ti seks podari pomeni, da ji ga moraš tudi ti. če ji ne pride, če v njem ne uživa, ji nisi dal nič, torej ji ga vsaj plačaj. daaaaaa

Še ena za oženit. Fuj smet. Če greš na ku**e imaš vsakič drugo cena je pa 30 . 40 evrov. Ne naklepaš v desetih letih za eno stanovanje.
Tudi drugače je takih ki dajejo zastonj polno. Pač samo degustiraš pri takih, kot je zgornja, ki mislijo, da je sex darilo ženske moškemu. Dokler je zastonj prav, potem pa nasvidenje.

New Report

Close