Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek GLS dostava plače delovnik

GLS dostava plače delovnik

A ni žalostno, da so GLS dostavljalci južnjaki? H meni še ni prišel GLS kombi, ki bi ga vozil Slovenec. Že po glasu slišiš. Plača verjetno 500€ (sto € gor ali dol), pa še šoferjev ne dobijo. Berem v temi spodaj, da verjetno zaradi gužve ne dostavijo paketa na dom, ampak ga pustijo na Petrolu. Kjer je po novem treba plačat dodatnih 1,50€. Kdaj se bomo zbudili? Človek ni nič vreden? Logistika je glavno področje sedanjosti in prihodnosti. Mi se delamo, da smo moderni oh in sploh. Ampak niti osnovnega ne znamo prav narediti. Govorim za Slovenijo, za dostavne službe. Mislite, da nimajo dobička? Lahko bi plačali še 100 delavcev več in hkrati trenutne delavce in novih 100 boljše.

Ko sem iskal delo za elektromonterja je rekel delovodja enemu s prve vrste “ti si slovenac, marš gubi se i svi slovenci van, to nije job za vas”. Vzel je vse 4 srbe brez šole, brez izkušenj in 2 mladoletna albanca. Pri drugi elektro firmi “boš zmogeŁ modeŁ, si siguran, pa pojdi malo domov pa premisŁi”. Zdaj sem na državni pomoči in delam na črno izven stroke, ker tujina, elektrika pa slovenec ne gre skupaj.

New Report

Close