Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ločevanje smeti

Ločevanje smeti

Jih ločujete? Jih res ločujete?

Ja.

Jaz ločujem samo papir in steklo. To res nesem na ekološke otoke.
Kar se pa tiče plastike……. mislim, da jo pobirajo premalokrat. Tega je toook, da ne znese, če pobirajo na 14 dni.

– Je pa tudi folk zanemarjen. ne pohodi piksne, plastenke in s tem zmanjša volumen. Vse je nagrmadeno in takoj polno.

Splošni odpadki – pri nas so se znižali na minimum – vem vse, ker imam kante pod oknom! 🙂

Danes so pri nas pobirali smeti. Kante na pol prazne……. a takoj, ko se odpeljejo smetarji, prinesejo stanovalci 3 enormne vreče smeti! Ki se bodo zdaj na soncu pajcale, preden pride naslednjič Komunala!! :((
Pa kako niso mogli odvržt pred tem? ???? Ker ni pod njihovimi okni. In zdaj je to leglo smradu, muh in svinjarije, preden pridejo spet.

Mislim, da če bi hotel nagajat, ne bi mogel tako učinkovito. Po moje je folk tako butast in samovšečen, ker so res totalni debili. Svoj flet imajo pa uštiman u nulo. :-)))

Sem zelo dosledna. Na vrtu imamo kompostnik, kamor sodijo krompirjevi olupki, jajčne lupine, ostanki od sadja, pepel …
Ločujem še steklo, papir, plastiko. Imam tudi posebno vrečko za ostale odpadke. V glavnem, popolnoma vse presortiram. Plastično embalažo tudi splaknem, še posebej poleti npr. razne ostanke od mleka in jogurta, da ne zaudarja.

Embalaža , steklo, papir, bio…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

ločujem
papir
steklo
embalažo
biološke
zamaške
baterije

danes so odpeljali embalažo. nabrali smo je za dve vreči
črno kanto vozijo na tri tedne in je vedno samo do polovice polna. ko smo imeli plenice, smo jo nafilali, sicer pa ne.

New Report

Close