Forum.Over.Net

Politični čvek

Kaj se dogaja na politični sceni? Če so že naši voditelji, se lahko o njih in njihovem delu tudi pogovarjamo, saj je politika del našega vsakdana in zaradi nje smo tam, kjer smo. Skupaj smo v dobrem in slabem.
Forum je nemoderiran in uredništvo ne odgovarja za komentarje, si pa pridržuje ppravico tudi do izbrisa tem brez obrazložitve.

Ko Brankotov Grims...

Default avatar

Branko Legenda

Branko je legenda, ti si pa luzer.

Slika
Default avatar

whitecow

a veš no je napisal/a:
whitecow je napisal/a:

recimo da se je brankec malce uštel, da so ble na delu res višje sile. Je pa na Švedskem blo kar precej kresov iz tega naslova...pa a ni Švedska tudi del Euja, če ne pravno pa vsaj geografsko. pa v Franciji je tudi že nekajkrat gorelo iz teh naslovov. Počasi postajamo po eni strani grozno previdni, pretiravamo, po dugi pa nam je vseeno za bilokatero zadevo. Smo nekako apatični postali, tisti ki širijo novice pa to s pridom izkoriščajo
A veš no, da sem te čakala, da ga boš vlekel iz dreka.
zakaj bi ga vlekel iz dreka?Možakar je napisal kar je pač napisal - njegovo osebno mneje, dejstvo pa je da je EU kar nekajkrat gorela v zadnjih letih iz vzroka, ki ga je branko navedel. če ne drugje je na Švedskem blo velikokrat zelo pestro iz točno tega vzroka

vinko_č

od0rw je napisal/a:

V demokratičnih državah se počaka na izsledke, preden se širi sovraštvo proti "domnevnim storilcem". Ampak tega predmeta SDS in Orban še nista jemala - demokracije namreč.
Pa še marsikdo drug ni jemal lekcij iz demokracije. Najprej mi tule pade na pamet "russian collusion" iz ameriške politike, ko je bil Trump oblaten in v očeh enega dela populacije obsojen še pred koncem preiskave. Kako že gre tisti vic? Fašisti, komunisti, odmev pa pravi "isti".
Default avatar

od0rw

vinko_č je napisal/a:
od0rw je napisal/a:

V demokratičnih državah se počaka na izsledke, preden se širi sovraštvo proti "domnevnim storilcem". Ampak tega predmeta SDS in Orban še nista jemala - demokracije namreč.
Pa še marsikdo drug ni jemal lekcij iz demokracije. Najprej mi tule pade na pamet "russian collusion" iz ameriške politike, ko je bil Trump oblaten in v očeh enega dela populacije obsojen še pred koncem preiskave. Kako že gre tisti vic? Fašisti, komunisti, odmev pa pravi "isti".
Misliš, vic o spremembi teme, ko ti ta ne paše?
Default avatar

eno je komentar

Thores je napisal/a:
Kakšne teme? Princ kakšne teme, ne razumem tega?!! Človek lahko napiše svoj komentar, tako kot vi pišete komentarje.
Eno je komentar, drugo pa laž, oz. čenče, ki jih prodajaš kot resnico. Pa eno je laž od raznih anonimnežev po forumih, drugo pa laži javnih funkcionarjev.
Default avatar

Lovilecsvetlobe

whitecow je napisal/a:
carlos-m je napisal/a:
...zapiše tako trditev: Krščanska Notre Dame je že bila žrtev napada islamistov. Evropa si zatiska oči pred spopadom civilizacije in barbarstva, ki na njenih tleh vse bolj plamti......ugotoviš da glih najbolj zrel tale bebo ni!!

recimo da se je brankec malce uštel, da so ble na delu res višje sile. Je pa na Švedskem blo kar precej kresov iz tega naslova...pa a ni Švedska tudi del Euja, če ne pravno pa vsaj geografsko. pa v Franciji je tudi že nekajkrat gorelo iz teh naslovov. Počasi postajamo po eni strani grozno previdni, pretiravamo, po dugi pa nam je vseeno za bilokatero zadevo. Smo nekako apatični postali, tisti ki širijo novice pa to s pridom izkoriščajo
tudi u Lublan je blo velik kresov v zgodovini in to v obdobju Turkov, pa ni noben obsodil Turke, da so oni zažgal Lublano

po tem lahko sklepamo, da je sedaj miselnost veliko bolj nazadnjaška kot je bila v srednjem veku
Default avatar

Replika

Se mi zdi, kot bi ena podganca zacvilila v tej temi?
Deratizacija bo potrebna, da pobegne nazaj v kanalizacijo.
Default avatar

carlos-m

whitecow je napisal/a:
carlos-m je napisal/a:
...zapiše tako trditev: Krščanska Notre Dame je že bila žrtev napada islamistov. Evropa si zatiska oči pred spopadom civilizacije in barbarstva, ki na njenih tleh vse bolj plamti......ugotoviš da glih najbolj zrel tale bebo ni!!

Jaz verjamem da je bil ziher eden izmed izvajalcev rekonstrukcije strehe tud kakšen Mohamed...al pa Ahmed....rojen francoskim staršem enkrat u 70.-setih leti. In verjamem da se taista streha ob lotanju bakra na strehi lahko užge tud Albert-Joseph-Marie-Louis d'Abovilletu.

Samo ne mi z temi bedastočami...da je za to nesrečo kriv "Mohamed&co"!!!

ps. ne bom nikoli pozabil nesrečnih obrazov "brankotov", ko so ugotovili da je bil un ugrabitel avtobuso u Lj prov-za-en -prov...naš, slovenske matere sin.
Default avatar

Replika

Podgance se same prepoznajo, men ni treba nič rečt
Ker butelj, res. Pa kar grozil bi črv pohojeni smrdljivi.
Default avatar

Popay

Thores je napisal/a:
Kakšne teme? Princ kakšne teme, ne razumem tega?!! Človek lahko napiše svoj komentar, tako kot vi pišete komentarje. Ko berem ravno te komentarje pod to temo vidim, da ste pofočkali sami nizko inteligentni brezvezniki, ki ne vidite dalje od rdeče zvezde , ki vam visi pred nosom in o razmerah v svetu in pri nas nimate pojma. Lahko vas je sram, kako nerazgledani ste. Ovce, prav res, s čisto majhnimi možgani. Take rabijo pri nas ja, take :)) kar veselo naprej, do tragičnega konca :)))Lahko vas je sram, kako nerazgledani ste, poglejte malo čez planke no !!
Kaj pa ti krele inteligentno, maš vtetovirano svastiko na čelu, (če mi vidimo samo zvezdo po tvoje), al jo stalno gledaš, ko dviguješ roko v pozdrav svojmu Fürer-ju, si car na nora24tv, tisto kar vi S(D)S pišete tam, to je šele intelegntno in to tako, da človeku slabo rata, pa še drisko v momentu dobi od tistega kar je tam prebral.
Default avatar

Jaz verjamem

Jaz verjamem, da požar Notre dame ni bil napaka vzdrževalcev!
Jaz verjamem, da je muslićem prebilo, da se z Evropo ni treba ukvarjat in jo podredit s terorističnimi akcijami. Šolat pilote kamikaze.

Zakaj ene smrtne žrtve na obeh straneh, če se da na lažji način? Zdaj so že v vseh porah družbe EU!
Nihče od teh butljev niti pomislil ne bo, da gre za kriminal. Za nasilje... :-(((

Na oblasti pa totalni pijanec Junker in stara Merklca, ki jima vsi ližejo šupak! Pa razni nevladniki,... mrš!

EU je popustila - smo v dreku. Sreča božja, da SLO trenutno še ni ogrožena - moramo pa futrat to svojat, ki se ne bo NIKOLI prilagodila!! Sreča, da trenutno še nismo zanimivi.
Default avatar

enrique

vinko_č je napisal/a:
Končno se enkrat strinjam z Repliko, oz. FeminisTko, al kaj je že. Takšnega toksičnega trola kot je ona sama, bi bilo treba ža zdavnaj zderatizirati ne samo s tega foruma, pač pa s celega neta. Za take je motika. Nenabrušena.

A ti si se pa namesto vinko gor enak podpisal kot vinko_č?

Take plačane trolčke, kot si ti, se pač prepozna na zelo daleč.
Default avatar

Replika

Sem (spet) pozabila, kako se forumski izmečki začnejo nagravžno sliniti, ko jih nekdo OPAZI.
Moja napaka. To streš med dvema nothoma, malo zasmrdi in je konec.
Default avatar

Thores

Popay je napisal/a:
Thores je napisal/a:
Kakšne teme? Princ kakšne teme, ne razumem tega?!! Človek lahko napiše svoj komentar, tako kot vi pišete komentarje. Ko berem ravno te komentarje pod to temo vidim, da ste pofočkali sami nizko inteligentni brezvezniki, ki ne vidite dalje od rdeče zvezde , ki vam visi pred nosom in o razmerah v svetu in pri nas nimate pojma. Lahko vas je sram, kako nerazgledani ste. Ovce, prav res, s čisto majhnimi možgani. Take rabijo pri nas ja, take :)) kar veselo naprej, do tragičnega konca :)))Lahko vas je sram, kako nerazgledani ste, poglejte malo čez planke no !!
Kaj pa ti krele inteligentno, maš vtetovirano svastiko na čelu, (če mi vidimo samo zvezdo po tvoje), al jo stalno gledaš, ko dviguješ roko v pozdrav svojmu Fürer-ju, si car na nora24tv, tisto kar vi S(D)S pišete tam, to je šele intelegntno in to tako, da človeku slabo rata, pa še drisko v momentu dobi od tistega kar je tam prebral.
Popaj zelo si me razočaral, sem mislila, da imaš vseeno malo več zdrave pameti v glavi,pa opletaš z eno SDS pa take nebuloze v momentu, vidim, da vsa pamet, katero imaš v glavi poseduje svetla rdeča zvezda , ki jo imaš obešeno doma, ostanek pameti pa se je preselil malo nižje in tako od takrat naprej delaš pretežno s tem delom možganov, saj sam tako praviš, hahaha, Res sem razočarana nad tabo, saj sem vedela, da nisi lih preveč pameten, ampak tole.........
Default avatar

carlos-m

Jaz verjamem je napisal/a:
Jaz verjamem, da je muslićem prebilo, da se z Evropo ni treba ukvarjat in jo podredit s terorističnimi akcijami. Šolat pilote kamikaze.

Zakaj ene smrtne žrtve na obeh straneh, če se da na lažji način? Zdaj so že v vseh porah družbe EU!
Nihče od teh butljev niti pomislil ne bo, da gre za kriminal. Za nasilje... :-(((

Na oblasti pa totalni pijanec Junker in stara Merklca, ki jima vsi ližejo šupak! Pa razni nevladniki,... mrš!

EU je popustila - smo v dreku. Sreča božja, da SLO trenutno še ni ogrožena - moramo pa futrat to svojat, ki se ne bo NIKOLI prilagodila!! Sreča, da trenutno še nismo zanimivi.
ti kr verjami u marsovce.... https://www.republicain-lorrain.fr/edit ... -jarny#0_0

niti brade nimajo.....taprav francoz...kukr je bil "taprav" Metod Trobec!!
Default avatar

Nič novega

Pred nekaj stoletji je strela udarila v zvoniki in preprosto ljudstvo je bilo prepričano, da jih je kaznoval sam bog. Danes na gradbišču pride do požara in preprosto ljudstvo je prepričano, da so se nekakšni musliči sredi belega dneva pojavili na precej obljudenem podstrešju katedrale, ki je seveda varovana, verjetno vsak s svojo baklo v roki, in začeli versko vojno.

Pa človek še nekako razume praznoverce iz leta 1600. Praznoglavcev iz leta 2019 pa res ne morem razumeti.
Default avatar

whitecow

Lovilecsvetlobe je napisal/a:
whitecow je napisal/a:

tudi u Lublan je blo velik kresov v zgodovini in to v obdobju Turkov, pa ni noben obsodil Turke, da so oni zažgal Lublano

po tem lahko sklepamo, da je sedaj miselnost veliko bolj nazadnjaška kot je bila v srednjem veku

Bi pojasnil sam za danes, za takrat ne vem, ker zgodovino premal poznam. Danes so informacije precej cenzurirane, vsaj določene. Imamo tudi zelo, skorajda ultra levo, liberalistično miselnost, prepričane in kakršenkoli dvom v to, se zna maščevat. Imaš primer ko so recimo sprešavali ali je bil Junker pijan, potem se je njegov kabinet odzval da nas njegovo zdravje in podobno nima kaj skrbeti (ni mogel hoditi, oz je hodil oz je rabil pomoč - to je blo na nekem zborovanju), istočasno je pa recimo Junkerja zelo skrbela dokaj desno usmerjena vlada v Italiji, no niso pa ga skrbele recimo žrtve protestov Rumeih jopičev, niti ni makrona kaj opomnil okrog tega.

imaš recimo primer ko je mi lim da v Berlinu bilo zborovanje G 20 in so sesuli pol berlina, kradli, uničevaliimovino..koliko časa so bili krivci No.1 desni skrajneži in kdaj se je izvedelo da za temi zadevami stojijo ultra levi in kakšne so bile kaj sankcije in podobno?

hočem reči da tudi to kar se danes ven lansira ni nujo res, še huje je, da je recimo kakršnokoli dvomljene v te zadeve bolj kot ne skorajda stanje sovražnosti. Iz tega naslova ima Branko prav. Res je da on sicer vidi tistih par reči ki jih vidi, samo tudi popolna ignoranca ni glih najboljša potnoca.

Se pa lahko smer razmišljanja ,oz miselnost, oz prepričanje ki mora biti, tako kot pač mora biti vidi tak iz nekaterih tvitov, kot postov tudi npr. tu gor. To pa je že precej zaskrbljujoče

Replika

V bistvu smo v veliko večji nevarnosti, ki jo je celo Grims spregledal: pred par leti so že pri nas požgali med prenovo ostrešje hotela Union (al interkontinental al kaj je že) pa se sploh nismo zavedali, da so v bistvu hoteli zažgati Fraščiščansko cerkev in samo falili za 50 metrov. 😮
In sem sto posto, da je bil kakšen Mujo tam 😨
Default avatar

whitecow

carlos-m je napisal/a:
whitecow je napisal/a:

Jaz verjamem da je bil ziher eden izmed izvajalcev rekonstrukcije strehe tud kakšen Mohamed...al pa Ahmed....rojen francoskim staršem enkrat u 70.-setih leti. In verjamem da se taista streha ob lotanju bakra na strehi lahko užge tud Albert-Joseph-Marie-Louis d'Abovilletu.

Samo ne mi z temi bedastočami...da je za to nesrečo kriv "Mohamed&co"!!!

ps. ne bom nikoli pozabil nesrečnih obrazov "brankotov", ko so ugotovili da je bil un ugrabitel avtobuso u Lj prov-za-en -prov...naš, slovenske matere sin.
no to precej hude obtožbe, ki pa seveda terjajo tudi dokaze. Ja Francija ima precej težav z musliči, islamisit, skrajneži, samo kar obtoževat je pa vseeno malo mimo. jaz sicer tudi njim in njihovi resnici kaj prveč ne verjamem, ker imaj tudi sami kar fajn dvojne vatle, pa več resnic, za karat ko njim kaka paša

glede onega iz Kranja, a ni bil zadrogiran k ose je tisto zgodilo? kaj dosti primera nisem spremljal, samo kar sem prebral na siolu. No, imaš pa pred kratkim isti primer v Velenju, kjer pa imaš namesto janeza enega bolj južnega. Tako da če želiš lahk malo pirmejaš koliko se o kamem primeru govori, kako natančno ga poznamo in podobno. Pač lahko se greš šerloka če imaš (pre)več časa in ne veš kam z njim

dpor

Jaz verjamem je napisal/a:

Je prišla Orbanova depeša?