Starševski čvek

Notre Dame

Default avatar

simbolično

Se včasih zgodi pri žbi je zagorelo, ko so obnavljali streho. Malo neprevidnosti in so zublji.

Kljub temu je tale požar simboličen za dogajanje v Franciji.
Default avatar

astrid74

Pa mislite, da je zares "slučajno" zagorelo tik pred največjim krščanskim praznikom?
Default avatar

Julij Cezar

Nic ni vecno, izvajalci del so ocitno zamesali pojme,morali bi restavrirati so pa reciklirali..
Default avatar

obnovitvena dela

astrid74 je napisal/a:
So najeli muslimane za obnovo :) ?
Default avatar

Musli ruši

Si teren rihtajo
Default avatar

zvonik

Ste videli, da je zvonik že padel na tla.
Default avatar

prehitro

Kot da je bila zažgana na več koncih hkrati, tako je gorelo.
Saj ne bodo povedali, kdo so bili ti, ki so delali gor.
Default avatar

Tara_S

Hudo ja. Saj ne vem, ali naj bom vesela, da sem videla original, ali sem zato še bolj žalostna.
Default avatar

Mene bolj skrbi

Mene bolj skrbijo posledice tegale... ne v smislu izgube nenadomestljive kulturne dediscine, ampak predvsem te, ko se bo ugotovilo, kdo je krivec za pozar... no, pocakajmo
Default avatar

hm ja hm

Mene bolj skrbi je napisal/a:
Misliš tisto : požig Reichstaga ?
Default avatar

Julij Cezar

hm ja hm je napisal/a:
To.misli samo tvoj zblojen um...je pa dejstvo da je bilo v zadnjih letih pozganih v franciji veliko cerkev...notre dame je prezivela francosko revolucijo ne pa francosko renovacijo...se nemci so prizanesli parizu
Default avatar

simpl

za pr.uknjene ljudi...
se mora vedno nekaj drstičnega zgodit ..
da se zbudijo iz slepila..
sam želiš si lahko..
da nisi v tistem "drastičnem" zraven..
Default avatar

Modro nebo

Hm... Človek ne ve, kaj bi si mislil. Da bi do požara prišlo po malomarnosti? Zaradi obnovitvenih del? Hm. Meni je vse skupaj rahlo sumljivo.

Bog ve, ali bomo kdaj izvedeli vso resnico.
Default avatar

jaka 31

Prerokovano je bilo, začela se je krvava in dolga vojna z islamom na Evropskih tleh, bili jo bomo celih 30 let in ko bo že kazalo da so islamisti zmagali se bo Evropski človek spet obrnil k Bogu in ta nam bo pomagal osvoboditi se izpod polmeseca, levaki vi ste kot židi leta 33, vi ste nam pripeljali nesrečo, ste kot Juda , izdajalci svojih, svoje civilizacije, zgodovina vas bo zapisala in opisala, ko boste spoznali svojo zablodo bo že davno prepozno, Juda se je obesil v templju, vas bodo obesili ti katere ste vabili sem gor.
Default avatar

hm ja hm

Julij Cezar je napisal/a:
Ja, saj. Še nemci so mu prizanesli. Razmišljam kaj se lahko zgodi, če bodo nekoga obdolžili, da je zažgal Notre Dame.. Kaj ne razumeš?
Default avatar

One question

Res me zanima, kakšni bodo rezultati preiskave, zaradi česa je prišlo do požara.

Ampak že zdaj menijo oz. gasilci predvidevajo, da je prišlo do te katastrofe zaradi malomarnosti pri obnovi katedrale. Ni pa na srečo nobene človeške žrtve.
Default avatar

Tara_S

One question je napisal/a:
Kakšna razlika od tega, kar meniš ti, kajne?