Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako mi je lepa ta temno modra obleka, krasen kroj, dizajn od Jenny Packham

kako mi je lepa ta temno modra obleka, krasen kroj, dizajn od Jenny Packham

https://www.dhresource.com/0x0s/f2-albu-g10-M00-88-C4-rBVaVlv6ZQ2AJvGXAAeLeQ5yOQY755.jpg/jenny-packham-kate-middleton-navy-blue-evening.jpg

Meni je všeč. Tudi na Kate dobro izgleda.

Waw, tale al podoben kroj moram nekje dobit. Sem jo skopirala.

Jap, lepo.

Lepa je. Kate je vedno zelo lepo oblečena in vse ji stoji kot ulito.

Me veseli, če ti je všeč. Jaz se te temno modre prelepe obleke ne morem nagledati, prekrasna je.

Waw, tale al podoben kroj moram nekje dobit. Sem jo skopirala.
[/quote]

Za kam jo oblečete?

Barva ja, kroj, model obleke pac ne
Ja, mora se oblaciti po protokolu, precej konservativno, kljub temu mi je slog melanije ljubsi. Veliko vsecnejsi.

Se velikokrat zgodi, da si kam povabljen, kjer je obvezna ali vsaj priporočljiva večerna toaleta.

ja in 🙂

Se velikokrat zgodi, da si kam povabljen, kjer je obvezna ali vsaj priporočljiva večerna toaleta.
[/quote]

Ja povej kam hodiš tako oblečena

Obleka je pač krasna. Nosila jo je Kate. Ne govorimo tu o tem, da jo mora kdo tukaj nosit. Pač krasen kroj je, in barva. Če komu ni naj preskoči temo.

Dihi dihi. Ena tuki pravi da rabi take obleke in neki nas zanima kam hodi tako oblečena.

modna kreatorka Jenny Packham ima več lepih krojev, ki jih ravno Kate Middleton rada nosi. Lepo je videt v medijih te obleke.

Waw, tale al podoben kroj moram nekje dobit. Sem jo skopirala.
[/quote]

Waw, tale al podoben kroj moram nekje dobit. Sem jo skopirala.
[/quote]
In za kam jo bos oblekla? V sluzbo?


In za kam jo bos oblekla? V sluzbo?
[/quote]

Radovednost ni lepa čednost. Jo moram pač večkrat na leto obleči. Službeno, poslovno in nastopi.

Radovednost ni lepa čednost. Jo moram pač večkrat na leto obleči. Službeno, poslovno in nastopi.
[/quote]
Kakšna pa je razlika med službeno in poslovno?


Kakšna pa je razlika med službeno in poslovno?
[/quote]

Jaz tko rečem, ker službeno je, kar se tiče moje službe. Partner se pa suče okol višje “smetane” in je bolj poslovno.

Kroj mi je všeč, preprost a eleganten, barva pa ne, ker se mi zdi pretemna.
Sicer ima Kate dober okus in mi je všeč večina njenih oblek.

Ni mi všeč.

Sem pogledala stran te dizajnerke pri The Modist in vidim, da so nekatere obleke razprodane. Cene takih oblek gredo v nekaj tisoč, zato me zanima, če kdo ve, koliko kosov oblek istega kroja v tem cenovnem rangu gre v prodajo.

Zelo mi je všeč. Nekje sem zasledila da gredo obleke po slavnostnih dogodkih v prodajo. Res bi bilo škoda da visi v omari.
Suhice kupujejo tudi močno znižane obleke it.modnih kreatorjev. Včasih kakšno vidim. Je taka razlika med mojo konfekcijo in dizajnersko, da jo še jaz opazim.

Kroj mi ni nič posebnega, ni grd, je dosti enostaven, kar je meni osebno všeč, a ni ta kroj res nič takega, da se človek ne more nagledati te obleke.
Všeč mi je bolj odprt ovratnik na hrbtu, recimo to bi pri tej obleki izpostavila.

Barva mi pa ni všeč, vsaj na teh fotkah, na rjavolasi Katki v temnem postoru, je barva te oleke popolnoma zgrešena. Že tako je temno modra delikatna barva za rjavolaske in Kate v tem temnem okolju ta barva obleke ne paše.

Nekdo je zgoraj omenil našo Melanijo. Meni sta obe vedno lepo oblečeni, tako Kate, kot Melanija.
Za kam bi oblekli tako obleko? Hm, poleti se mi obeta en dogodek, ko bi bila taka obleka primerna. Res se mi ne zgodi, da se mi dogodki vrstijo in bi potrebovala več taki oblek, sem si pa pred kakimi 15 leti za eno priložnost dala šivat (pri eni naši priznani modni ikoni) krilo in korzet, praktično obleko v dveh kosih, z leti sem potem dodala še ene prosojne rokave, pa še eno krilo, pa korzet, pa še par stvari, tako da imam zdaj v bistvu nekaj večernih kombinacij, tako za poletje kot zimo, praktično iz dveh oblek.


vsaka obleka samo ena za te pomembnejše dogodke.


vsaka obleka samo ena za te pomembnejše dogodke.
[/quote]

Unikatne bleke imajo veliko višje cene, naj bi bile v rangu 10 000 do 70 000 evrov. Kate je znana po tem, da običajno ne nosi unikatov, ampak vse od običajnih oblek iz trgovin, ki so dosegljive vsem, do dizajnerskih z nizkimi serijami. Te zadnje se vrtijo v rangu od 2000 do 10 000 evrov. In ravno število kosov, ki se prodajajo v teh dizajnerskih serijah, me zanima.

New Report

Close