Forum.Over.Net

Starševski čvek

Imamo še 2-3 dni časa preden se začne

Default avatar

Alotta Fagina

Predpraznični nakupi kjer bodo 70-80 kg pretežki in sopihajoči kot lokomotive ljudje z natovorjenimi vozički do vrha delali kolone na blagajnah, okupirali parkirišča ... Vozički polni šunk, potic, jajc, zabojev gazirane pijače ... za postavljanje novih rekordov, sigurno se še da kakšen kilogram ali dva pridelat do poletja. Če se vsaj malo potrudijo jim bo uspelo. Včeraj so že imeli manjšo generalko, vsaj tako je bilo videti.
Naslednje 2-3 dni je izjemna priložnost, da se izognemo gnečam in zastojem na blagajnah ... potem pa kmalu sledi že novi krog saj se novi prazniki nezadržno bližajo.
Default avatar

nič ne bo

Alotta Fagina je napisal/a:
Predpraznični nakupi kjer bodo 70-80 kg pretežki in sopihajoči kot lokomotive ljudje z natovorjenimi vozički do vrha delali kolone na blagajnah, okupirali parkirišča ... Vozički polni šunk, potic, jajc, zabojev gazirane pijače ... za postavljanje novih rekordov, sigurno se še da kakšen kilogram ali dva pridelat do poletja. Če se vsaj malo potrudijo jim bo uspelo. Včeraj so že imeli manjšo generalko, vsaj tako je bilo videti.
Naslednje 2-3 dni je izjemna priložnost, da se izognemo gnečam in zastojem na blagajnah ... potem pa kmalu sledi že novi krog saj se novi prazniki nezadržno bližajo.

uh, na srečo odpotujemo že v četrtek in s vrnemo v torek, tako da bomo futer-šoping ta teden izpustili :)))
Default avatar

kdaj naj bi

Kdaj naj bi se začelo?!
Default avatar

bravo tebi

Bravo jasnovidka, da vidiš v glave drugih, da vidiš kakšne namene bodo imeli v naslednjih dneh...
Sploh pa še, da se imaš čas ukvarjati s kilažo drugih.
Default avatar

haha ha

pri našem mesarju je bila že včeraj vrsta do ceste :(
Default avatar

Rok-1

Luštno.
Včasih grem na sprehod mimo trgovin in skozi nakupovalno središče, da gledam ljudi... Priporočam.
Default avatar

Grda resnica

kdaj naj bi je napisal/a:
Kdaj naj bi se začelo?!
Velika noc bo kmalu :)
Default avatar

vernasem

Nič naštetega ne kupimo, tako da nas ne bo v tej gužvi. Pomaranče in barvo za pirhe sem pa že kupila, da obdarujem svoje 3 krščence na velikonočni ponedeljek, drugih ne obdarujem.
Sem pa sinoči žalostno ugotovila, da nesrečni ob prihajajočih praznikih postajajo še bolj nesrečni in zagrenjeni, bog jim pomagaj.
Default avatar

Prånå

Jaz nimam s tem problemov, ker se napajam s sončno enrgijo.

Lahko pa samo rečem, uboge živali, ker bodo spet masovno polnile vaše bogato obložne mize. Ni fer, res ni fer!
Default avatar

stokilka

dobro, da to velja samo za 70-80 kg težke ljudi. :) mi, stokilaži, tega ne rabimo, moramo zmerno jesti skozi vse leto. :) :) res si butara.
Default avatar

Povej

Grda resnica je napisal/a:
Kdaj naj bi se začelo?!
a boš praznovala? Si že vse nakupila?
Default avatar

Grda resnica

Povej je napisal/a:
Grda resnica je napisal/a:

a boš praznovala? Si že vse nakupila?
Ne jaz ne praznujem
Samo moz..
Nakupla nisem nic
Default avatar

Alotta Fagina

stokilka je napisal/a:
dobro, da to velja samo za 70-80 kg težke ljudi. :) mi, stokilaži, tega ne rabimo, moramo zmerno jesti skozi vse leto. :) :) res si butara.
Slabo razumeš enostavne stavke? Veš kaj pomeni 70-80 kg pretežki? LOL
Default avatar

Alotta Fagina

Kdaj naj bi se začelo?!
Pon-tor, morda še v sre bo normalno stanje ... potem pa se začne čet-sob. Možno, da bodo imeli tudi s seboj male pitance.