Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zlagano vedno "dobre volje"?

Zlagano vedno "dobre volje"?

Imam sodelavko, ki se mi je čisto na začetku zdela zanimiva, ker je bila dokaj zgovorna, sedaj pa me moti, da je ves čas “naspidirana” in pretirano vesela. Že navsezgodaj se dere po hodniku, tečnari ljudem in si domišlja, da je zanimiva. Na vsaki službeni zabavi se ven meče in želi biti v središču pozornosti. Lepo je, če je človek dobre volje, kadar je to iskreno, ampak pri njej imam občutek, da je njeno vedenje zlagano. Recimo, doma se ji zgodi nekaj hudega, ali jo celo okradejo, ampak ona ima spet tisti montirani nasmešek v službi. Ste že srečali take ljudi?

ne vem, če se ravno ista kot tvoja sodelavka, amapak nekako podobna sem pa ji. vedno sem dobre volje, tudi če se mi na poti v službo pokvari avto, recimo. zadnjič mi je odletelo kolo, star avto pač, pa se niti nisem sekirala. poklicala sem vleko, so ga odpeljali vk mehaniku, jaz sem šla pa na štop v službo. in bila dobre volje. ali pa ko me je maček pred časom grdo opraskal po licu. sem šla na urgenco (je bilo med vikendom), v ponedeljek pa v službo in sem bila spet dober volje.
kadarkoli me kdo vpraša kako sem odvrnem, da sem dobro, ker je tistemu, ki jamra, treba še kaj vzet (ne vem, če poznaš ta pregovor). tudi ko me ob koncu tedna že vse boli od dela nesem stranki 20 kg težkek zaboj do avta in zraven rečem, da je treba delavca do konca izmozgat, da je za vikend mir pred njim. in se spet nasmejem,.

dej no, life je preveč resen, preveč mrkih fac hodi po svetu, da bi bili vsi taki. saj mene tudi kdo zaradi tega ne mara, pa kdo mi je že reke, da pri meni ziher ni vse tko ok, kot pravim. ampak kaj pa koga briga kako je pri meni, kaj koga briga za kaj mene skrbi, kakšne probleme imam. zakaj le? to vse bom sama rešila, z razlaganjem težav mi ne bo nič bolje. ko se mbila brez avta sem dva tedna vsak dan štopala v službo in nazaj, vsi so vedeli kako je, pa se nikoli nihče od sodelavcev ali strank, ki so šli v tisto smer, ni ponudil, da me zapelje. so pa znali vprašat če mi nič ni bedno ker štopam. ne, seveda mi ni, čisto užitek je štopanje. veliko raje grem na štop ali peš, kot pa z vami. 🙂 🙂

Jp, monkelske zafrustriranke in nedojebanke stalno lažejo, kako so srečne, pa se še niso premaknile dlje od norenja na monu, tudi deset let in več ne.😅

Drugače pa, ja poznam.

nova
Uredništvo priporoča

Skor ko bi mene opisovala, sam da mene se je za bat, ko utihnem, ni smajlijev takrat za nikogar. Ni velikrat to, ko pa je, pa ne diraj lava dok spava.

Jz tud eno poznam.
Zenska se nasmeji in smeji. Tud zna govorit in je fajn za poslusat
Pimaga drugim in vse.
Ja ma probleme ja se zjezi itd
Ampak na siht tega ne nosi.
Me pa zanima ti ki si tud taka.
Od kje ti energija oz o cem razmisljas ko zjutri ustanes.
Kako se ti misli vrtijo.
Kako gledas na druge ki so bolj tecni .a zacutis ce gres komu na zivce. Res vas obcudujem da maste tok faking energije da dol pades. Kaj pa doma ste tud vveseljaki.
Ta moja znanka je tud doma taka
Vsako stvar na hec obrne in se z otroki nasmeji.
Viharno govno ti pa spizdi pa pojd sosedam povedat kaj si res o njih mislis. Ne pa se jim dobrikat pa bit pameten da te majo za ok cloveka v dusi si pa gnil do skrajne meje.
In sploh ne vem kva se usajas v temi k te vec noben ne jebe. In opazam da je cedalje manj ljudi k ti sploh se kej odpise. Razn se sm pa ke kera neumnica tko kot jz zdele. Je pa to moj zadnji post teb. Drek frdaman.
Susi te je vcer tko gladko ignoriru da mi je blo prov toplo.
In od dans naprej te tud jz.

Saj ni dobre volje. Verjetno je navajena potrpeti, verjetno so jo kot majhno navadili, da ne sme pokazati nezadovoljstva in to je v bistvu žalostno.


Katrera te opisuje, ker se mi ne da brat, samo kako besedo tu in tam v temah pogledam?😅

Tudi jaz sem podobna. Sicer se ne smejim ves čas in nisem glasna. Ampak nikomur ne težim in ne utrujam s svojimi problemi.
Ne zbujam pozornosti z jamranjem.
Če me kdo vpraša kako sem, sem vedno ok.

Skratka, nisem energetski vampir.


Katrera te opisuje, ker se mi ne da brat, samo kako besedo tu in tam v temah pogledam?😅
[/quote]

Khm, bi lohk padla tut pod tvoj zapis. Čist predolg sm tle, sam najdla sm se tuin nekak je to moj nivo, ki se s časom vse bolj niža.
Sam tist o do al nedojebanosti bi blo treba nekak dorečt 😀


Se pravi, da je to kar nek standard, da ste hinavke in si zobe sončite, tudi čle ni nobene potrebe po tem?😅 Pa veste, da se opazi razlika, med pretvarjanjem in iskreno dobronamernostjo in dobro voljo? Imamo eno v službi, ampak njej se vidi, da prav zažari z dobro voljo in dobronamernostjo, nikakor ni vsiljiva in se ne meče ven, ko pa se meniš z njo, pa vidiš, da prihaja dobrota od znotraj, ni da bi se delala. Imammo pa kako tako, ko je iz minute v minuto drugačna, zdaj se smeji, naslednji hip je že jeznorito brez razloga, seveda večno samska, drugega tako ne more bit…..

avtorica je najbrž mislila na to, ko je nekdo vedno dobre volje in s svojim vedenjem išče pozornost. tisti, ki ste dobre volje in s tem ne bombandirate drugih ste druga pesem.
ampak ja razumem avtorico. poznam take ljudi, ki so navzven vedno pretirano dobre volje in prijazni ter dobre osebe. ko je pa treba pa znajo precej sokirat s svojimi dejanji – zabijanje nozev v hrbet ipd.

Khm, bi lohk padla tut pod tvoj zapis. Čist predolg sm tle, sam najdla sm se tuin nekak je to moj nivo, ki se s časom vse bolj niža.
Sam tist o do al nedojebanosti bi blo treba nekak dorečt 😀
[/quote]
Ne moreš nedojebanost dorečt, ampak ga moraš redno fasat, da ta izgine, ne?😅


Ne moreš nedojebanost dorečt, ampak ga moraš redno fasat, da ta izgine, ne?😅
[/quote]

Rajš ne izzivat dans 😀😀😀

Rajš ne izzivat dans 😀😀😀
[/quote]
S čim vraga pa izzivam, je res tak primankljaj ali kaj hudiča?😅 …………Mater,včasih pride tako, včeraj v NM gresta tik pred nami iz trgovine mam in hči in se prikupno ozirata nazaj, to se ritnice zibajo pri obeh ob hoji, pa ne debele, normalne, prov vidno fukaželjno in povem sinu, da bi bilo sprot za nasadit magri na sred parkinga, sin hčerko , jaz mamo.😅😅😅

Tudi jaz sem taka.
Ne rinem v sredisce pozornosti, ker mi to crpa energijo.
Sem pa vedno dobre volje, ker si mislim, da so moje tezave pac moje in zakaj bi z njimi obremenjevala celo svojo okolico?
Ko imam problem, veliko kolnem in iscem resitev. Ce resitve ne najdem, zakaj bi dovolila sebi, da mi en problem unici dan? Nikdar v zivljenju nimas samo tezav, vedno imas tudi kaj lepega in tistega lepega se oprimem, da prezivim.

Prijatelji in znanci, ko so slabe volje, me povabijo na kavo in mi tudi recejo, da prav rabijo kavo z mano ker sem tako pozitivna in nasmejana, da jim vkijem malo dobre volje. Kaj naj bi bilo s tem narobe?

Tudi jaz sem taka.
Ne rinem v sredisce pozornosti, ker mi to crpa energijo.
Sem pa vedno dobre volje, ker si mislim, da so moje tezave pac moje in zakaj bi z njimi obremenjevala celo svojo okolico?
Ko imam problem, veliko kolnem in iscem resitev. Ce resitve ne najdem, zakaj bi dovolila sebi, da mi en problem unici dan? Nikdar v zivljenju nimas samo tezav, vedno imas tudi kaj lepega in tistega lepega se oprimem, da prezivim.

Prijatelji in znanci, ko so slabe volje, me povabijo na kavo in mi tudi recejo, da prav rabijo kavo z mano ker sem tako pozitivna in nasmejana, da jim vkijem malo dobre volje. Kaj naj bi bilo s tem narobe?
[/quote]
Tako tako, kar podpišite se, da vas preštejemo nedojebane hinavke z lažnim nasmeškom, ki so za prvim vogalom, ko jih nihče ne vidi, že na rezanju žil. Nova kategorija na monu, zraven vseh dosedanjih tukajšnih “srečnic”.😅😅😅

Ljudi ki so skoz dobre volje se izogibam ker niso pristni ,ponavadi so taki polni skritih travm in hinavski.. Ga ni cloveka ki bi bil skoz dobre volje


Tako tako, kar podpišite se, da vas preštejemo nedojebane hinavke z lažnim nasmeškom, ki so za prvim vogalom, ko jih nihče ne vidi, že na rezanju žil. Nova kategorija na monu, zraven vseh dosedanjih tukajšnih “srečnic”.😅😅😅
[/quote]

😂😂😂😂😂
Mislim, da si ti veliko blizje rezanju zil kot jaz, vsaj sodec po tvojih zafrustriranih in zatezenih komentarjih na forumu, sorci, ampak delujes kot zelo nesrecen clovek!
Kdaj mislis prebolet svoje nesrecno otrostvo? Se ti ne zdi, da je ze cas, da resis svoje probleme in se vsaj malce nasmehnes zivljenju, ki ti je se preostalo?

😂😂😂😂😂
Mislim, da si ti veliko blizje rezanju zil kot jaz, vsaj sodec po tvojih zafrustriranih in zatezenih komentarjih na forumu, sorci, ampak delujes kot zelo nesrecen clovek!
Kdaj mislis prebolet svoje nesrecno otrostvo? Se ti ne zdi, da je ze cas, da resis svoje probleme in se vsaj malce nasmehnes zivljenju, ki ti je se preostalo?
[/quote]
Glej , jaz sem res dobra duša in ti že stotič povem, blodi čim bolj in tako kot ti je najlažje pri riti, imaš vso pravico in mojo popolno podporo, ter odobravanje ob tem.😅


Tako tako, kar podpišite se, da vas preštejemo nedojebane hinavke z lažnim nasmeškom, ki so za prvim vogalom, ko jih nihče ne vidi, že na rezanju žil. Nova kategorija na monu, zraven vseh dosedanjih tukajšnih “srečnic”.😅😅😅

in taki pacienti se sprehajajo po forumu kot ti, ke se imenuješ viharni jezdec? Kaj vse mora nosit uboga mati Zemlja. Katastrofa ampak res.
[/quote]

A tisti, ki se hvalite, da ste podobni tej sodelavki ste spregledali, da se ven meče na zabavah in hoče bit ves čas v središču pozornosti aka zasenčiti vse druge in se dere po hodnikih?

Če tudi vi to delate, ste tudi vi skrajno nadležni in se niti toliko na ustavite, da bi opazili, da greste drugim na živce.


Se pravi, da je to kar nek standard, da ste hinavke in si zobe sončite, tudi čle ni nobene potrebe po tem?😅 Pa veste, da se opazi razlika, med pretvarjanjem in iskreno dobronamernostjo in dobro voljo? Imamo eno v službi, ampak njej se vidi, da prav zažari z dobro voljo in dobronamernostjo, nikakor ni vsiljiva in se ne meče ven, ko pa se meniš z njo, pa vidiš, da prihaja dobrota od znotraj, ni da bi se delala. Imamo pa kako tako, ko je iz minute v minuto drugačna, zdaj se smeji, naslednji hip je že jeznorito brez razloga, seveda večno samska, drugega tako ne more bit…..
[/quote]
Nisi razumel.
Nikakor si ne sončim zob. Sem resen človek in se ne smejim kar tako. Pa tudi stokam ne.
Pač sama rešujem svoje probleme, brez jamranja okolici. Ker iskreno povedano, sem zelo redko dobila uporaben in moder nasvet.
Človek se sčasoma navadi, da se lahko zanese samo nase.
Kakšen smisel bi potem imelo obremenjevati vse okrog sebe?
Povsem dovolj je, da drugi hodijo k meni s svojimi problemi.

Tudi tako se veliko naučiš – če pomagaš drugim.

Jaz imam pri vseh stvareh rada eno normalno mero in mejo.
Da kdo kar naprej vriska in piska in je histerično srečen kar naprej, mi gre na živce.
Si lahko povsem dobre volje, sodeluješ pri delu in pri zabavi, brez da kričiš in kriliš kot nor.

Ha, jaz vem, da grem keri zadrgnjeni in sivi miški v nos, ampak problem ima s tem ona, ne jaz. Jaz se ne sekiram, kvečjem še podžge me, če opazim zavijanje z očmi. Nadležna pa sem, priznam, zato tud zlo hitr sebi podobne prepoznam.


Glej , jaz sem res dobra duša in ti že stotič povem, blodi čim bolj in tako kot ti je najlažje pri riti, imaš vso pravico in mojo popolno podporo, ter odobravanje ob tem.😅
[/quote]

Vedno obstaja opcija, da ves svoj gnev streses na forumu in si potem v real lifu dejansko prijazen clovek. Za tvoje dobro upam, da je to res, da ti je pac forum ventil, da si potem lahko v svoji okolici kul.
Ker po tvojih zapiskih sodec, si zagrenjen do fundamenta!

New Report

Close