Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bejžte iz fb

bejžte iz fb

Sklenila sem izbrisati komunistični fb,ker tam,če napišeš kaj proti komunistom te takoj blokirajo in tud ene 300 prijateljem bom isto sugerirala in veliko jih bo tudi izbrisalo to sranje.To je hujše kot v desetih Brozovih Jugoslavijah take bedarije ne vidiš nikjer in tudi uporabnikom foruma svetujem ,da se odstranijo iz fb sranja ,ker drugače napeljujejo vodo na mlin barabam in lopovom ter kriminalcem.


FB je židovski pod vodstvom CIA-e!

Vse skup je skupek debilov in res mi ni ,da sem tam .

točno tako, FB je židovski , torej nekrščanski.


FB je židovski pod vodstvom CIA-e!
[/quote]

Mene pa zanima, kako ga zbrišeš, če ga nimaš ;))) Razen E- pošte nočem drugega sranja.

sicer pa si prav povedala o židovskem facebooku: je zelo komunističen.

Haha hehe neverjetno ampak resnično.

Mene pa zanima, kako ga zbrišeš, če ga nimaš ;))) Razen E- pošte nočem drugega sranja.
[/quote]
Viš ga hudiča, zdaj veš zakaj rabiš desca! Skrajšat ketno!!!

Blokira, brise in drugace sankcionira se vse kar ni po okusu neomarksisticne levice. Kdaj sem ze to pisal… Pa FB ni nobena izjema. To se dogaja na vseh mainstream druzbenih omrezjih, vkljucno z MON, YouTube, … in drugih mainstream moderiranih platformah, online straneh medijev, itd. In ne le to, te zadeve se sirom sveta pospeseno uzakonjuje. Marsikje pa ze tudi zakonsko preganja.

Bog ne daj kar reci cez novodobne “imigrante”, islam, feminizem, zenske, politicno levico, manjsine, nebelce, LGBT, politiko identitete, globalno “segrevanje”, … ali izraziti podporo kakrsnikoli alternativi. Marsikje gres za “sovrazen govor” danes ze v zapor. Zadeve pa postajajo vse bolj skrajne in globalne.

Tisti, ki tulite v rok politicne levice lahko ze po tem veste, da ste navadne ovce.


Viš ga hudiča, zdaj veš zakaj rabiš desca! Skrajšat ketno!!!
[/quote]

Ne rabi ketne. Nočem, da trpi.

Ne rabi ketne. Nočem, da trpi.
[/quote]Glupača, ti rabiš ketno, da ne bo hodola predaleč od šporgeta!

mene so tudi čist pokvarli 🙁

Glupača, ti rabiš ketno, da ne bo hodola predaleč od šporgeta!
[/quote]

Sem pač glupača, priznam! In kaj zdaj? Sem že opravljala razna dela, tudi gnoj znam kidat, štedilnika se pa včas držim kot pijanc plota. Kapiš? Nobenga dela se ne branim, ker je vsako delo častno.
Samo pr štedilniku stat je pa dolgočasno. Uboga Maša ( upam, da ni ta iz CE) 🙁

Sem pač glupača, priznam! In kaj zdaj? Sem že opravljala razna dela, tudi gnoj znam kidat, štedilnika se pa včas držim kot pijanc plota. Kapiš? Nobenga dela se ne branim, ker je vsako delo častno.
Samo pr štedilniku stat je pa dolgočasno. Uboga Maša ( upam, da ni ta iz CE) 🙁
[/quote]
Glupača si zaradi dodatnega izobraževanja. Šole življenja ti pa manjka!
Howgh!!

Komunisti so pa res zadnji problem na FB. Največji problem je dostop izbrancev do naših osebnih podatkov, s katerimi potem trgujejo za mastne denarce, kupujejo jih pa korporacije, ker nas želijo imeti naštudirane. Druga oziroma morda bi bila celo prva stvar je pa zasvojljivost in ne ločevanje FB od realnega življenja, kajti nekateri preživijo tam gor ure in ure, v življenju pa životarijo.

smehi…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Hvalabogu, da pucajo ta gnoj s FB, že tako je nevzdržno brat te driske. Kakor koli mečeš prijatelje potem ven, se zmeraj najde kdo, ki lajka te bedarije, da še ti prideš v stik z njimi.

čisto povsod so ti komunisti. mene še doma gledajo iz predalov, garderobne omare, izpod postelje in vedno se jim uspe nekako izmuzniti, ko hočem pogledat od blizu in jih potegnit ven ter vreč skozi vrata.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=aNvMLt79EPM%5Bquote=monchika post_id=12863698 time=1554830032]

Mene pa zanima, kako ga zbrišeš, če ga nimaš ;))) Razen E- pošte nočem drugega sranja.
[/quote]


Glupača si zaradi dodatnega izobraževanja. Šole življenja ti pa manjka!
Howgh!!
[/quote]

Samostojna sem že od 16. leta dalje. Imam idealne starše, stare starše, brata,… ki bi mi z veseljem pomagali, ampak sem sama hotela nekaj doseči, ne pa jih izkoriščati.
Šola življenja se bo za naju s partnerjem začela, ko bova v naročju držala eno malo štručko.

Na, zdaj pa nakladaj naprej.

kaj je to FB ???

Jaka, a ta prikaz je zame? Hahaha, a nis v redu prebral? Kako izbrišeš FB, ČE GA NIMAŠ?
Mal sm se pohecala.

Samostojna sem že od 16. leta dalje. Imam idealne starše, stare starše, brata,… ki bi mi z veseljem pomagali, ampak sem sama hotela nekaj doseči, ne pa jih izkoriščati.
Šola življenja se bo za naju s partnerjem začela, ko bova v naročju držala eno malo štručko.

Na, zdaj pa nakladaj naprej.
[/quote]Napisal sem HOWGH, česar ti glupača ne razumeš!
Namig: Moja vnukinja je 18+!

Prica smo vsestranski cenzuri levicarjev, ki so danes tako vec ali manj postmodernisticni neomarksisti, zato seveda tudi enaki prijemi, tipicna cenzura znacilna za svet za zelezno zaveso.

Slednji obvladujejo skoraj vse mainstream medije z izjemo radija, Hollywood, Broadway, … online platforme, portale in storitve ter sirom sveta z redkimi izjemami vladajo iz ozadja.

Vse to je gola borba za oblast. Uvoz levicarskih volilcev. Destabilizacija in sesutje zahodne civilizacije. Financni centri s centralnimi bankami na celu pa se nadejajo, da v temu najdejo izgovor za sesutje zavozene svetovne ekonomije.

Zavedeni indoktrinirani svet norcev pa vidi Trumpa kot najvecji problem. Aje eden redkih drzavnikov, ki se proti tej noriji bori. Adijo pamet…

Sem pač glupača, priznam! In kaj zdaj? Sem že opravljala razna dela, tudi gnoj znam kidat, štedilnika se pa včas držim kot pijanc plota. Kapiš? Nobenga dela se ne branim, ker je vsako delo častno.
Samo pr štedilniku stat je pa dolgočasno. Uboga Maša ( upam, da ni ta iz CE) 🙁
[/quote]

Drekobrbca najbolj na gobec, dat ga na ignor. Naj se s psom pogovarja kot oné.

New Report

Close