Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšne se vam zdijo osebe, ki so po horoskopu tehtnice?

Kakšne se vam zdijo osebe, ki so po horoskopu tehtnice?

Kako jih vidite in kakšne izkušnje imate z njimi?

Idealne!!

A ti to resno?

Brezčutni psihopati. Oba bivša bila tehtnici.

Jaz zelo dobre, so super prijatelji/partner, je pa res da zna biti marsikomu moteča njihova neodločnost…..aja, pa vse osebe v znaku tehtnice so lepe/privlačne… moje mnenje 🙂

O njih nič posebnega.
O ljudeh, ki verjamejo v horoskope in ljudi ocenjujejo na podlagi horoskopa, si pa mislim, da so neumni, nerazgledani, trčeni.

Ti ljudje si mi zdijo različni.

Česar pa o posploševalcih glede na horoskop ne morem reči.

s tehtnicami se odlično ujamem. najboljši znaki so mi strelec,tehtnica in ribi. potem pa sledijo oven,bik,devica.. Najbolj preziram škorpijone.

Vprašaj se, kaj v tebi je tisto, s čemer privlačiš psihopate???
Partnerji so naše ogledalo, v katerem vidimo lastne pomankljivosti.

Pa to resno obstajajo taki bebci, ki verjamejo v horoskope?
To pa samo na monu doživiš.

Jaz sem tehtnica. Na napovedi horoskopa ne dam nič, da določene karakterne lastnosti za posamezna horoskopska znamenja držijo, pa bi kar rekla, da je res. Vsaj do neke mere. Zase lahko potrdim, da sem res tehtnica – lahko tehtam možnosti v nedogled, dokler nekdo ne zarenči, naj se že enkraz odločim. Sem zelo čustvena in kar mi nekdo zaupa, ostane med nama, saj mi je nedojemljivo, da greš to komu naprej govorit.

In zakaj potem sploh odpiraš to temo, če si tako nad tem?
Drugič jo preskoči.
Res, svašta doživiš samo na monu.

Prijatlji so jim vse,za njih vse.
Delajo se prijazne,da bi sami
cim lepše izpadli.Dvolični,ne držijo besede,a ja pa oni nikol
nič krivi-moje izkušnje.

Kakšne se vam zdijo osebe, ki so po horoskopu doberman, fu*fehtar ali hladilna skrinja?

Vse za prijatelje, ki so jim vse, hkrati pa dvolični in ne držijo besede? Hmmmm……nekako mi to ne gre skupaj. Ker dvoličnež in tak, ki ne drži besede ne more biti dober prijatelj, torej ni res, da za prijatelja naredi vse. Kaj zdaj?

Mislim,da se iz napisanega da razbrati,da za prijatle vse,v prtnerstvu pa tisto manj lepo.
A je sedaj jasno ?

Niti ne. Partnerstvu? Poslovni partner? Partner kot življenjski sopotnik?


Mascevalni ,brezcutni,odlicni igralci,igralke! Sposobni izdaje, ko si najmanj mslis! povrh pa nestabilnega znacaja,vedno v iskanju svoje identitete! Odvrzejo cloveka, moza, prijatelja,mater, ko reces keks!

Haha, sem cisto kontra.
Nikdar se ne delam prijazne, preklinjam kot trije stari mornarji skupaj, ce vprasas moje prijatelje, ti bodo rekli, da imam sama toliko nacel, kot jih oni vsi skupaj nimajo in da sem najbolj postena in zanesljiva oseba na svetu.
Krivim vecinoma samo sebe, vcasih se mal zapsihiram zaradi tega, a z leti sem se naucila tudi s tem zivet.
Tehtala sem kot mula, zdaj ne vec, se mi ne da, skocim, pa kar bo, pac bo.

Poznam osebo, ki je tehnica, je starš, in niti malo čustvena oseba, za lastne otroke ne skrbi, jih ponižuje, daje v nič.

V letu 2019 pa eni še kar verjamejo v ta larifari.
He, he, to pa res ne moreš verjeti kako omejeni so eni monovci.

Doberman in ff horoskop ne poznam, z hladinimi skrinjami pa imam vsak dan opravka in lahko rečem, da so strokovne, natančne predvsem pa hladne.
Meni so všeč. Veliko bolj kot mikrovalovne pečice.

Imela sem to smolo, da sem v življenju naletela na nekaj problematičnih oseb, rojenih v znamenju tehtnice in dvojčka. Zato o njih nimam ravno dobrega mnenja, čeprav so možne izjeme.

Ujamem se pa z ovni in strelci.

Težki karakterji. Vedno hočejo (mislijo) imeti prav, so hitro užaljeni. V glavnem sem take spoznala. Tri ženske in dva moška. Sigurno pa niso vsi enaki.

Ko sodnik že izreče sodbo, tehtnica še kar govori pa govori kaj vse bi lahko dodali na vago in upoštevali in bla bla bla, postavlja neke proti-uteži iz ene in druge strani, na koncu pa samo sebe prinese naokoli.

New Report

Close