Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Instadekle

Instadekle

Me prav zanima, če je to tista manekenka, ki je uspela v Ameriki. Postava, tip-top, izgled zelo dober, le malokatera dekleta uspejo v tujini. Ona je ena izmed njih, ki je zablestela v tujini.

Mogoče pa iz nje nastane nova Bernarda Marovt. A vendar se mi zdi, da ta mlada dekleta izgubijo svoj jaz zaradi kariere. Saj tudi Bernarda je ustvarjala svetovno modo, a družine ji le ni uspelo ustvariti, najbrž zaradi intenzivne kariere.

sem pogledala, kaj je to za ena. Sploh ni lušna, tako čudno faco ima. Res čisto nič posebnega. Vsaj v obraz.

Za pleškota je čist OK.

nova
Uredništvo priporoča

Za pleškota je čist OK.
[/quote]

se strinjam.


In kje v tujini je točno zablestela? Na katerem področju?

kaj pa pravzaprav pomeni instadekle.

Zakaj jo kritizirate, zelo je lepa. Tudi njen obraz je zelo zelo zelo lep.

Kdo? Danes je “zvezda” že vsak ki pride v rumen tisk

Tako lepo dekle si zasluži naslovnico, menda je ona daleč najlepša in najuspešnejša Slovenka, ki je kdajkoli vstopila v tujini v svetovni mondeni svet mode.

Povdarek je na ” menda”.

Seveda je lepa, najlepša so tista dekleta v katerih se pretaka slovenska kri z južnjaško.

Jozos, tipično slovensko. Boh obvaruj do jutri takšnih nedelj. Zanimivo je, da se dva slovenca ne ujameta po dolgih letih, pol pa tretja kri zame še štrene. Dobro, da ne delate na sodiščih. In pol sanjati o ljubezni. Če ste nekatere tolk zadrte slovenke.
A sploh veste kaj je ljubezen slovenke? Zateženost je pač nekaj, kar bi že lahko rekli za slovenski narod z omejitvami.

kaj je ljubezen slovenke, praviš?
predanost. zanesljivost. zaveda se svojih odgovornosti.

nič posebnega ni, sem videl že mnogo lepše ženske.
Če ne bi mela froca s tem bizovičarjem, ne bi bla sploh “znana”

Če Šabanagićeva piše svoj muslimanski ( bosanski) priimek z mehkim ć, ga še ti napiši z mehkim ć, iz spoštovanja do nje.

Vse najlepše ženske jo pobrišejo v tujino. Tudi z njo bo tako, če je slovenski medijski ustvarjalci, ne bodo znali motivirati doma.

“A sploh veste kaj je ljubezen slovenke?”

še psihoterapevtka pravi, da ne vedo. https://onaplus.delo.si/dr-veronika-podgorsek-vedno-vec-porocenih-slovenk-isce-moske-za-seks

V New Yorku je sodelovala s Fashion Hero, Kate Moss, Renata Zoe, Claudia Shifrer in še nekaterimi pomembnimi osebnostmi v svetu svetovne mode.

To pač ni kakšna medicinska ali politična sfera, ampak je svet v katerem živimo vsi, eni bolj ali manj, vendar nam ga predstavljajo osebnosti, ki to zmorejo in znajo s svojim zunanjim videzom.

New Report

Close