Forum.Over.Net

Starševski čvek

da je Matjažko

Default avatar

Na vodi čutim

seksi 😍 karizmatičen 😍 moški............
Kaj pa vam?
Default avatar

kateri to

Na vodi čutim je napisal/a:
Kateri to? Če je monovec, ziher ni kaj prida.
Moški bo kvečjemu Matjaž, ne Matjažko.
Default avatar

brezoblična masa

Ta forum je masa brezobličnih, anonimnih, največkrat tudi vsebinsko praznih misli, ki je povsem nepomembno, kdo jih prinese. Nick, multinick, ni razlike. Če hočeš iskati simpatije, se prijavi na twoo ali kaj je že tisto agresivno sranje. Tam vidiš frise, pa tam ocenjuj, kakšen je kdo. Sladkosemejebe, kakšen je Matjažek, Matevžek al kaj že. Od tu mi na kraj pameti ne pade srečati koga v živo!
Default avatar

Ena poznavalka

Matjazko je kul.
Default avatar

Emmeline

Taprav dec. Ve, kaj moderna ženska hoče in potrebuje. Ni on en mamin sinček, ki te kar naprej sprašuje, kaj bi, kaj ne bi, če ti je vse v redu, kaj naj ti prinese ...Na stopnišču te strastno zgrabi za lase, spusti hlače in po.fuka ob zidu. Če bi si pustil še dolgo črno brado, bi bil popoln.
Default avatar

nisem buzi

men bi pa sedla ena mona, nik se ji začne na a 💓
Default avatar

DXB

Emmeline je napisal/a:
Hahaha... Ti si me pa nasmejalo. :)
Default avatar

ena pohotnica

Avtorica, zadnjič si pa pisala, da ti je Lovilec svetlobe seksi.
Default avatar

vse se obrne

brezoblična masa je napisal/a:
V prvem stavku si lepo opisala sebe in svojega partnerja.
Default avatar

ext

Kaj pa če imaš težave z ledvicami?
Default avatar

matjazko

Uuu, tema v mojo čast in slavo! Upam, da bodo vse moje oboževalke zbrale pogum in me zasule s komplimenti kot po tekočem traku. Vidim, da je samo Ext ljubosumen name. Ext, morava postati prijatelja, prijatelji so za to, da vse delimo z njimi. Bom ti kakšno modro, življenjsko preizkušeno sivolasko odstopil, da ti bo v intelektualni izziv pri igranju šaha. :D
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

ext

matjazko je napisal/a:
Ker ne znam igrat šaha, mi bo v intelektualni izziv pri igranju lahko tudi kakšna blond...
Default avatar

matjazko

ext je napisal/a:
Sedaj v soboto imam namen iti s prostovoljkami na pomladanski treking na Rožnik. In ker je ženskam vedno 1. misel hrana, bom vzel s sabo bel kruh in veliko ptujsko posebno klobas - malo reklame za štajerski konec. Ampak zagotovo niso vse mesojedke, bomo pa tebe ponucali, tako da boš pulil regrat iz bližnjih travnikov za vegetarijanke. Upam, da imaš naostren nož, ki dobro vreže, da ne boš to nekaj tam na silo cefral in se mučil, ker boš pustil slab vtis pri ženskah.
Default avatar

ext

matjazko je napisal/a:
Kul, za gnojit po travnikih boš pa ti dober:-))) Rožnik...:-DD vseeno, če doma solato flancaš. To ti kar gre.
Default avatar

matjazko

ext je napisal/a:
Kaj, tudi da bi prijel za vile si prešvoh. Malo bi hodil na fitnes, ženske imajo rade, da je vse trdo pri moškem, razen betice. :)
Default avatar

Jaz kapica

Jaz pridem kot rdeča kapica mim...s košarico sunke, jajca in hrena. Tist, ki bo imel velike oči me ne bo mogel požreti, ker sem zavarovana. Invalidsko, nezgodno, protivlomno, protipožarno in protiplenilsko.
Default avatar

ext

matjazko je napisal/a:
Kaj mora bit trdo pri moških me ni nikoli kaj posebej brigalo... fitnes je pa za pičketake in drugačne...
Default avatar

ext

Jaz kapica je napisal/a:
Zavarovanje tega ne preprečuje, bodo pa verbali za tabo.
Default avatar

jaz kapica

ext je napisal/a:
Bom prišla s trebuha...
Default avatar

Aaj

ext je napisal/a:
A tvoj je samo za lulat