Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako zares spoznaš ljudi?

Kako zares spoznaš ljudi?

Tako, da jih “razkuriš” … takrat pokažejo svoj pravi obraz.
Njihova reakcija in odziv povesta več o njih, kot pa leta in leta poznanstva.

Ali to, ali jih pa za kaj prosiš.

Ali pa ti gre hudo v lajfu

nova
Uredništvo priporoča

En izrek pravi, da človeka spoznaš po tem kako se vede do nekoga, ki nima ničesar. Preberi si v tujih citatih: https://www.azquotes.com/picture-quotes/quote-you-can-easily-judge-the-character-of-a-man-by-how-he-treats-those-who-can-do-nothing-johann-wolfgang-von-goethe-37-69-61.jpg

Vedi, da je najbolj pokvarjena roba ravno clovek.

Tako je. Največje zlo, ki je zgodilo temu lepemu planetu, je nasilna človeška rasa.


[/quote]

👍
Hvala za tole.

hej, ni za kaj :-)

👍
Hvala za tole.
[/quote]

Da mu posodiš denar. (Ob dovolj majhni vsoti morda najcenejši način, da se jih znebiš za vedno)

spij si kaj za živce

O tebi tudi. Da človeka namerno živciraš tako dolgo, da mu poči film ….

O tebi tudi. Da človeka namerno živciraš tako dolgo, da mu poči film ….
[/quote]

Mislim, res… Da folk verjame, da s svojimi provokacijami odkriva pravi obraz drugega. Kvečjemu sebe.

Mislim, res… Da folk verjame, da s svojimi provokacijami odkriva pravi obraz drugega. Kvečjemu sebe.
[/quote]

Se popolnoma strinjam.


[/quote]

Tako nekako ja. Kako se vede do šibkejših.

Točno tako. Ko rabiš moralno in fizično pomoč jih kar naenkrat ni več. Dokler si ti njim pomagal so bili navidezni prijatelji.

Po moje nikoli zares ne spoznaš ljudi. Kdo lahko zase da roko v ogenj, da se v popolnosti pozna in da lahko predvidi vsako svoje obnašanje v vsaki situaciji?

Odvisno od vrste in načina provokacije. Mislim, da je razlika, ko se lotiš nekoga zbadati v šibko točko (zaradi neki notranjih potreb) ali pa ko nekoga sprovociraš z namenom, da ga razkrinkaš (zaradi kakršnegakoli razloga že),… kar pa spet veliko pove tudi o provokatorju.

Odvisno od vrste in načina provokacije. Mislim, da je razlika, ko se lotiš nekoga zbadati v šibko točko (zaradi neki notranjih potreb) ali pa ko nekoga sprovociraš z namenom, da ga razkrinkaš (zaradi kakršnegakoli razloga že),… kar pa spet veliko pove tudi o provokatorju.
[/quote]

Naj pojasnim.
Nikoli, ampak res nikoli ne zbadam nekoga v šibko točko z namenom.
To je podlo, jaz pa se trudim živeti in delovati pozitivno.
Kar sem opisala v uvodnem postu, se nanaša na to, da nekomu poveš iskreno kaj si misliš o njegovem “delovanju” (izkoriščanje) … on pa se pri tem tako “razkuri” … oziroma ponori … da ti v obraz zmeče vse … kaj si RESNIČNO misli o tebi.
In šele takrat vidiš, kako je bil človek, katerega si imel za iskrenega prijatelja, ki ti vse pove v obraz … pravzaprav do tebe “narejen” in neiskren.
In to zelo boli.
Zato sem to svoje spoznanje podelila z vami.
🙏

Naj pojasnim.
Nikoli, ampak res nikoli ne zbadam nekoga v šibko točko z namenom.
To je podlo, jaz pa se trudim živeti in delovati pozitivno.
Kar sem opisala v uvodnem postu, se nanaša na to, da nekomu poveš iskreno kaj si misliš o njegovem “delovanju” (izkoriščanje) … on pa se pri tem tako “razkuri” … oziroma ponori … da ti v obraz zmeče vse … kaj si RESNIČNO misli o tebi.
In šele takrat vidiš, kako je bil človek, katerega si imel za iskrenega prijatelja, ki ti vse pove v obraz … pravzaprav do tebe “narejen” in neiskren.
In to zelo boli.
Zato sem to svoje spoznanje podelila z vami.
🙏
[/quote]
Potem sta bila oba iskrena ali pa oba podla. Ce sodis enega moras tudi drugega enako. Ni tako?

O tebi tudi. Da človeka namerno živciraš tako dolgo, da mu poči film ….
[/quote]

Mu poči film in ti v obraz pove kar ti za gre!

simpl
faf 30€, vaginalni seks 80€
anala 100€
FFM 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta

New Report

Close