Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spolni odnos po pap testu

Spolni odnos po pap testu

Pozdravljene,
Zanima me kdaj lahko PO odvzemu Pap brisa, imas spolni odnos?
Hvalaa in Lp.

Do naslednjega papa nič!

Minuto po njem.
Sploh veš, kaj je bris?

nova
Uredništvo priporoča

dobr, najprej povej zakaj meniš, da ga ne bi mogla imet?

Ok, ni treba takoj napadat, prvic dajem test skozi. Ce lahko odgovorite lepo, bom zelo hvalezna, brez napadanja.

Upam, da si vsaj glede ostalega bolje obveščena in da ne smemo sklepati po temle vprašanju.
Odgovor si pa že dobila.

Svetuje se, da naj bi ne imela spolnih odnosov kasneje kot dva dni pred odvzemom brisa. Dan pred odvzemom naj noznica povsem “pociva”. Torej tudi izpiranje ali kake kemikalije zadnji dan pred odvzemom ni zazeleno. Ker se praviloma postrga ze odluscene celice, odvzem brisa ne povzroci ranice in tozadevno praviloma ni ovir za spolni odnos po odvzemu brisa.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Desidarius, hvala za prijazen in lep odgovor.
Lep pozdrav.

Pa kdo to tebi jemlje bris? Avtomehanik iz sosednje vasi?
Ker če ti to dela ginekologinja, je ona tudi pravi naslov za taka vprašanja, ne?

Ne morem verjet, kva je z vam folk, punca sprasuje ker pac ne ve, v cem je problem da odgovorite normalno ce veste.

Ni zakaj. Srecno.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kot že zgoraj zapisano, je priporočljivo, da se kak dan do dva pred testom SO vzdržiš. Po testu pa načeloma ni ovir, če se v redu počutiš. Mene je sicer enkrat po brisu malce peklo in sem tudi malenkost zakrvavela. Ampak to je bila izjema. Lahko pa preveriš še pri ginekologu.

Svetuje se, da naj bi ne imela spolnih odnosov kasneje kot dva dni pred odvzemom brisa. Dan pred odvzemom naj noznica povsem “pociva”. Torej tudi izpiranje ali kake kemikalije zadnji dan pred odvzemom ni zazeleno. Ker se praviloma postrga ze odluscene celice, odvzem brisa ne povzroci ranice in tozadevno praviloma ni ovir za spolni odnos po odvzemu brisa.
[/quote]

Avtorica sprašuje, kdaj PO odvzemu brisa sme imeti spolne odnose in ne, koliko časa PRED odvzemom brisa naj jih ne bi imela.

Res je.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

predstavljaj si, da z malo večjo palčko za ušesa mal podrsa …15 sec in je konc vsega.


Kaj pa ko s palčko podrsaš po ušesu, koliko časa po čiščenju ušes imaš lahko spolne odnose?


Menda je zaželeno, da počakaš toliko časa, da se sestra spravi iz ordinacije…

V tvojem primeru predvidevam, da je šlo za enostaven bris vzorca, sicer bi ti moral ginekolog med odvzemom tudi kaj razložiti. Kadar gre za sumljivo sliko, se vzorec jemlje globje, s ščetko, ki razbrada ustje ali z rahlim odščipom. Meni je ginekolog po tovrstnim odvzemu brisa priporočil, da sem previdna z odnosi, če se da, pa naj se jim v celoti izognem nekaj dni.


Kaj pa ko s palčko podrsaš po ušesu, koliko časa po čiščenju ušes imaš lahko spolne odnose?
[/quote]

😂👍😁🤣😂


Menda je zaželeno, da počakaš toliko časa, da se sestra spravi iz ordinacije…
[/quote]

Ja, to je pa spet odvisno od tega, ali se tisti dan počutiš ženska ali moški. Ni to tko simpl.

Kdaj se boš ti jebala me res ne zanima

New Report

Close