Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nezvestoba ni vedno vredna obsojanja. Kdaj jo je potrebno tudi razumeti.

Nezvestoba ni vedno vredna obsojanja. Kdaj jo je potrebno tudi razumeti.

A desc naj bo zaradi babe, ki mu že več kot pol leta ni dala, kot riba na suhem? Pač, nekje si more dati duška. Če ne pri svoji babi, pa pač nekje drugje.

Ali pa, če je partner/ica invalid, ki ne more seksati.

Pa še kaj bi se našlo. Zato pa ne vedno obsojati in se zgražati.

Isto stvar lahko razumem in hkrati obsojam. Če si dober psihilog, lahko vsakega morilca razumeš. Kaj to pomeni, da tak človek ni za obsodit?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A je kdo komu kaj dolžen? A mora kdo pod prisilo ostat s kom? Svet je velik in širok. Ljudi pa ogromno na njem in ni hudič, da ne trofiš sebi primernega. Če se držiš nekompatibilnega partnerja ko pes ketne, ja kdo ti je kriv.

Razumem dilemo. Ampak sem se vseeno mnenja da kjer je volja, tam je pot. Ni ti treba ravno posilit babe, ampak ziher se jo da na eleganten nacin spravit v posteljo, ali na mizo, kar ti bolj pase. Varanje pa nikoli ni bila resitev. Za invalide pa nimam odgovora, ne poznam situacija.

nezvestoba, če ni vidna vsem na očeh, ni nikoli vredna obsojanja, ker je na njo treba gledat kot ene vrste rekreacijo. Ločitve zarad te rekeracije so brezvezne, pač zarad materialnih dobrin, ki si jih ustvaril, pa za koji qurac si pol delal celo življenje…., sj kvaliteta življenja drastično pade ob ločitvi…, če se pa stalni partner hoče ločit, pa komot, pustiš mu svobodo, naj gre svojo pot, če mu kaj ne paše, dogovorita se, to je moje, to je tvoje brez fakerskih sodnikov in to je to….
Živi se sm enkrat, ločitve zarad globoke čustvene globine z ljubimcem, ko od ljubezni in strasti vse boli so opravičene in tukej nimaš kaj, ločit se moraš, pa tud, če greš iz dežja pod kap, saj psihično nisi več zmožen in daš vse na kocko, ker nisi več priseben in si zgubil tla pod nogami, ne moreš več funkcionirat pod domačo streho, ker te duši.
Vsekakor je pa hujša psihična nezvestoba kot fizična, ki je nevidna in s takim človekom živiš leta in leta, ker on/a tega ne pove in si misli, tako more bit, ker sem enkrat v preteklosti tako obljubil/a, za človeka je boljše, da se kreše drugje z veseljem, če doma šteka in je zarad tega dobre volje doma, tako je to v real življenju, ker v živlejnju je lepo videti smo vesele ljudi. Noben si ne žili biti ob ljudeh, ki so stalno slabe volje, to so pa večinoma nedojebani ljudje….


Ne.

Omg, flower power thinking. Rekreacija naj bo za časa samskosti. Fukljanje okoli za časa veze pa ne daje statusa veze, so samo ugodnosti in cona udobja. Jaz pomilujem tako logiko in me ne prepriča. Kaže k večjemu na šibek značaj.
Če misliš, da ne moreš imeti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vse samo od ene osebe, se motiš.

Se ne strinjam. Če je fizična nezvestoba tako nepomembna in je važno samo, da se doma razumeta in imata bajto in dva avta, potem si lahko jaz ljubimca tudi pripeljem domov, ali on ljubico – prišparava na motelskih sobah, ostane več za družinske počitnice,. no ok, mogoče spečeš še en šnicelj zraven za trenutnega ljubimca ali ljubico, drugih stroškov pa nimaš s tem.
Če je to tako nepomembno in obstransko, so vse skrivanje in drama odveč, pripelje se občasni seks domov in je stvar rešena.

Se ne strinjam. Če je fizična nezvestoba tako nepomembna in je važno samo, da se doma razumeta in imata bajto in dva avta, potem si lahko jaz ljubimca tudi pripeljem domov, ali on ljubico – prišparava na motelskih sobah, ostane več za družinske počitnice,. no ok, mogoče spečeš še en šnicelj zraven za trenutnega ljubimca ali ljubico, drugih stroškov pa nimaš s tem.
Če je to tako nepomembno in obstransko, so vse skrivanje in drama odveč, pripelje se občasni seks domov in je stvar rešena.
[/quote]

Hvala za smeh. Dobra!

Se ne strinjam. Če je fizična nezvestoba tako nepomembna in je važno samo, da se doma razumeta in imata bajto in dva avta, potem si lahko jaz ljubimca tudi pripeljem domov, ali on ljubico – prišparava na motelskih sobah, ostane več za družinske počitnice,. no ok, mogoče spečeš še en šnicelj zraven za trenutnega ljubimca ali ljubico, drugih stroškov pa nimaš s tem.
Če je to tako nepomembno in obstransko, so vse skrivanje in drama odveč, pripelje se občasni seks domov in je stvar rešena.
[/quote]

Delno imaš prav, vse bi bilo cenejše, to jej res, samo en stvari so pač svete…., čeprav zgleda, da varalicam niso svete in jst nism za to, da se domov pripelje ljubimce, naj se obdelata na neutralnem terenu, v svojem svetu, pa volk sit in koza cela. Reekreativni tereni so pač ločeni, nogometno igrišče ni isto kot košarkaško igrišče, drugi gibi in pravila, hehe…

Delno imaš prav, vse bi bilo cenejše, to jej res, samo en stvari so pač svete…., čeprav zgleda, da varalicam niso svete in jst nism za to, da se domov pripelje ljubimce, naj se obdelata na neutralnem terenu, v svojem svetu, pa volk sit in koza cela. Reekreativni tereni so pač ločeni, nogometno igrišče ni isto kot košarkaško igrišče, drugi gibi in pravila, hehe…
[/quote]

Koš za košarko imaš tudi zadej za garažo doma.
Če ti je sveto, ne varaj. Če ti ni sveto, jo pa lahko pripelješ domov na kavč, na drugi krak kavča pa žena svojega, glavno da sta vidva srečna.

Koš za košarko imaš tudi zadej za garažo doma.
Če ti je sveto, ne varaj. Če ti ni sveto, jo pa lahko pripelješ domov na kavč, na drugi krak kavča pa žena svojega, glavno da sta vidva srečna.
[/quote]

spet ne bo šlo, vsaj pri meni ne, jebi ga, moja filozofija življenja pač.

spet ne bo šlo, vsaj pri meni ne, jebi ga, moja filozofija življenja pač.
[/quote]

Sam si reku, da je rekreacija. Pol tudi skrivat ni treba.

če njej ni do seksa s partnerjem, ga pa menda vseeno zelo ljubi, potem res ne vidim razloga zakaj ne bi bilo mozno obratno, če on dobi seks drugje.

moj otepač je na voljo vsaki, ki ga zna uporabiti ☺

Če se bo “desc” doma pri svoji “babi” tako potrudil, kot se potrudi drugje, bo tudi doma vse dobil!


Koliko otrok bi pa futral, ki bi ti jih podtaknila? Tko, na uč, ni treba na decimalke.

Tako zelo ga ljubi, da ga pušča na hladnem. Ljubezen pa taka.

Sam si reku, da je rekreacija. Pol tudi skrivat ni treba.
[/quote]

Ja vem, loviš me na rekreaciji ampak dobesedno…, vsak vidi tisto, da se to dogaja vsak dan recimo, en pa recimo, da tu pa tam parkrat na leto. Vidš v tem je fora, ker to večina ljudi ne razume kot rekreacijo, bolj jo razume kot usodno rekreacijo. Pa lej, jst mislim, da bo človeštvo rabilo še ene sto let, da bo to razumelo, varanje, kot nekaj kar ni nobena katastrofa v partnerstvu, zamisli si, da bodo ljudje živeli 140 let v bodočnosti in zamisli si, kakšen erotičen naboj bodo še imeli, ko bodo 100 let z enim človekom…, ko se bo enmu od partnerjev sexalo…, bo drug kričal…. aaaaa, si ti zmešan/a, najd si drugega, pust me na miru, za ločit se pa nimajo energije… Sej na stara leta lahko z istim partnerjem živiš v sobivanju, pa, če si varal al pa ne, čist isto je, ker se iz prakse, vsa dobra dela pozabijo, pa tud, če si bil vrhunski in vzoren partner v vezi, ker dobra dela so kao samoumevna, ostanejo v spominu samo slaba, kot je recimo, varanje za nekatere.
V glavnem, če pri varanju noben ne trpi in je vsem lepo je to jack pot, če je pristono trpljenje, to ni več rekreacija in zabava ampak jeba, ponavad, seveda pa, je normalno, da pustiš tud partnerju, da si privošči to rekeracijo, če mu je do tega…. Spet pa varanje tja do ene pet let veze, ko se dva spajdašita v vezi, pa tud za mene ni ok., kasnej se, da podebatirat o tem, če partnerja sploh poskušata podebatirat, ponavad pač ne in je konc veze..

ext…,
ni šans, niti enga otroka, ki ni moj, raj sosedovga mulca, ki bi živel v bedi in to z veseljem, hehe… Se spomnim znanca, ki je hotel ljubezen bejbe kupit, da je otroku od nje iz prve veze vse kupoval in plačeval, ap ona tega ni hotla, i bila tak tip, samo, da bi kupil njeno ljubezen, pol je pa jokal, ko ga je končno skenslala kljub vsemu, pa sploh njo ni sem nikoli obsojal, je bila čist u redu ženska, samo res mnogo mnogo preveč lepa za njega, samo kaj, ko je slepec zaljubljen, kaj čes mu pomagat….

Se ne strinjam. Če je fizična nezvestoba tako nepomembna in je važno samo, da se doma razumeta in imata bajto in dva avta, potem si lahko jaz ljubimca tudi pripeljem domov, ali on ljubico – prišparava na motelskih sobah, ostane več za družinske počitnice,. no ok, mogoče spečeš še en šnicelj zraven za trenutnega ljubimca ali ljubico, drugih stroškov pa nimaš s tem.
Če je to tako nepomembno in obstransko, so vse skrivanje in drama odveč, pripelje se občasni seks domov in je stvar rešena.
[/quote]

No, saj temu se bi reklo normalen odnos. Tako pa vecina zaradi nekih cudnih principov trpi v zlaganih odnosih.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

No, saj temu se bi reklo normalen odnos. Tako pa vecina zaradi nekih cudnih principov trpi v zlaganih odnosih.
[/quote]

A ne?
Oni bi seklai, a “da im ne uđe”

1. ☺

Za takšne, ki takole razmišljajo, bi najprej rekla, da naj se ne poročijo, sploh pa ne cerkveno – ker tam si obljubiš večno zvestobo v dobrem in slabem, pri cerkeni celo pred Bogom.
Človek ima vedno možnost, da gre od človeka,s katerim ni srečen, najsi gre za spolnost ali kaj drugega. Saj ga noben ne sili, da ostaja v odnosu, a ne? Naj gre. Razhod ali ločitev je težka stvar, ki vsakemu prinese bolj ali manj globoke brazde bolečine in trpljenja. Ampak če izhajamo iz poštenosti, da se nekdo, ki hoče odditi, vsede z nekom in mu obrazloži, da želi iti, potem je škode še najmanj. Varanje pa je nekaj drugega. Po mojem mnenju je varanje vedno vredno obsojanja. Ljudje smo čustvena, občutljiva bitja. Vsi bi morali gledati na to, da soljudi ne ranjujemo in težke stvari omilimo, kolikor je mogoče v dobrobit drugega. Res je, obstaja varanje, ki se nekomu zgodi enkrat zaradi npr. zaradi preveč spitega alkohola, se kesa in potem tega nikoli več ne ponovi. To bi še lahko razumela. Ampak obstaja varanje, ko se nekdo zavestno odloča dobivati z nekom drugim, ki ni partner ali zakonec. Uničuje se še tista vez med partnerjema, ki še obstaja, bistveno zmanjša možnost, da se bo obnovil odnos, prizadene otroke (!), celo širšo družino. Zato menim, da je varanje najgrše dejanje v odnosu, je zelo sebično dejanje, ki izhaja iz pomanjkanja empatije, razumevanja, spoštovanja, ljubezni, moči, da bi vlagal in obnovil obstoječi zakon … Skratka izhaja iz nečesa negativnega. Spolnost je del odnosa. Pomemben del. Ampak ne tako pomemben, da bi zaradi tega bilo upravičena nemoralnost ali celo brezbrižnost, da prizadenemo nekoga, ki smo ga nekoč ljubili, svoje otroke ali vse tiste, ki so z nami povezani.

Se ne strinjam. Če si želiš sexa in tega pri ženi ne dobiš, se ločiš in potem naskočiš drugo. Da pa v zakonu poseksaš drugo, ker je žena invalid, že pol leta ni dala … to je pa nezaslišano in umazano.
Najprej ji povej, da bi rad šel z drugo in se ločita. Potem pa kar veselo.

Zelo lepo povedano ampaktaki kot popay bi radi udobje doma in potem bi varali okoli. To so strahopetci. Kdor si upa je sam in lahko dela popolnoma kar mu paše. nikogar ne rani. ampak ne ločili se pa ne bi ker bognedaj kakšen denar da gre kam! Oni bi doma postlano imeli potem pa imajo čas in voljo za goniti se okoli.

New Report

Close