Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nutella iz merkatorja ali hoferja, lidla?

Nutella iz merkatorja ali hoferja, lidla?

Nutella iz merkatorja 750g je 4,99€ sem pa videla, da imata Hofer in Lidl nutello 1kg cena pa manjša od 750g. Je res? Okus je isti? Hvala lp

Merkatorjeva je iz Poljske.

Lidl ima iz Nemčije (tudi Mueller). Za Hofer ne vem.

E.Leclerc ima Francosko.

Najcenejša je v akciji v Sloveniji običajno pri Leclercu in tudi najbolj podobna originalu. Nemška ima namreč večjo vsebnost kakava, Poljska je bolj zacukrana.

O tem smo pred kratkim.. pa tudi Finance so opravile test na to temo.

De omnibus disputandum..

Glej temo: Original Nutella

De omnibus disputandum..

https://www.foodweb.it/2018/12/barilla-crema-pan-di-stelle-gennaio/

tole sem zadnjič nabavu…mammamia altroke nutellaaaa

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Nemško nutelo imajo v Lidlu, ne vem, če je vedno nemška, preveri, ta je kar ok.
Za Hofer ne vem, od kod ima Nutelo.
Mercator ima zanič Nutelo!

Najboljša Nutela je v Leclercu, ful lešnikasta. Mi tudi nemške ne kupujemo več, ker jo francoska zelo prekaša.
Če izbiraš pa med Nutelo v Mercatorju, potem vzemi Nutoko (al kako se že imenuje lešnikov namaz v Hoferju in Lidlu), je veeeliiiikooooo cenjši, okus pa veliko boljši. Ko mi je Leclerc predaleč, kupim hoferjev lešnikov namaz.

Jaz jo že nekaj časa kupujem v Lidlu, ampak vedno pogledam, če je nemška. V Leclercu se mi je že zgodilo, da je bila na polici le poljska, ki je nikoli in nikjer ne kupim. V Mercatorju še nikoli nisem zasledila, da bi imeli kakšno drugo kot poljsko, ki pa je zanič.

In vi resnično žrete to plastično sranje??

Nizki sloji pač.

Ja, zremo to sranje!
Pa sem kljub temu sranju prepricana, da se prehranjujemo veliko bolj zdravo od tebe!

Ja, zremo to sranje!
Pa sem kljub temu sranju prepricana, da se prehranjujemo veliko bolj zdravo od tebe!
[/quote]
A ja? Ti si kar prepričana v to?
A na vrtu tudi imate palčke?

Daj, ne blodi, nutello jedo čisto vsi “sloji”, tudi ti, je pa res, da razen italijanske ni nobena vredna greha.

Nutella je navadno sranje.

Preberite deklaracijo. Sama maščoba in sladkor. Očitno še zmeraj živite v Jugi in mislite, da je boljša kot neka jugo Viki krema ali Eurocrem (oboje enako sranje kot Nutella, čeprav cenejše).

Jaz jo ze skozi kupujem v Avstriji. Te ki jih prodajajo pri nas se tudi primerjat ne morejo z originalom.

Nutela je res eno samo sranje.
Kdor hoče kvaliteto, naj kupi 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lešnikov ali mandeljnov namaz.

Ja, zremo to sranje!
Pa sem kljub temu sranju prepricana, da se prehranjujemo veliko bolj zdravo od tebe!
[/quote]
Tako je! Ni ga čez GSO lešnike!!☺☺☺


in? je dobro? nutele ne kupujem, ker od nestleja izdelkov ne kupujem … tale barila me je pa zamikala že, ko sem brala zakaj so se odločili zanj.
drugače kupim v milerju lešnikov namaz … res redko.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


in? je dobro? nutele ne kupujem, ker od nestleja izdelkov ne kupujem … tale barila me je pa zamikala že, ko sem brala zakaj so se odločili zanj.
drugače kupim v milerju lešnikov namaz … res redko.
[/quote]

A ni nutella od ferrerota znamka?

Jaz tega ne kupujem in tudi raznih lesnikvih in mandeljevih namazev ne. Otroke sem navadla da zauzijemo pest raznih orseckov ali pa jih dam v jogurt ..
To je vse ful presladko..men to ni

A ni nutella od ferrerota znamka?
[/quote]
ja je, ampak so lastniško povezani

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Original Nutella je Italijanska. Ti kupuješ Nutello za nemški trg, ki se razlikuje od originala.


ja je, ampak so lastniško povezani
[/quote]

Aha, dobro to vedet. Jaz tudi ne kupujem Nestleja.

Daj, ne blodi, nutello jedo čisto vsi “sloji”, tudi ti, je pa res, da razen italijanske ni nobena vredna greha.
[/quote]
A zdaj pa še nutelo jem??
Ja kako pa vi vsi to veste??? Pa kaj se vam res prikazujejo palčki na vrtu al kaj?!

Sem bila danes v Leclercu in niso imeli francoske… Sem vzela nemško 1kg, cena 5€. Nemška je res bolj temnejša in po okusu več kakava. Očitno sem bolj naklonjena poljski nutelli ki je bolj zacukrana. Zgleda, da je francosko/italijansko najtežje dobit…

New Report

Close