Starševski čvek

BOTOKS + SKIN

Default avatar
Hodi katera na botoks na SKIN kliniko???? Imajo dneve,ko imajo popust-30%. Na njihovi facebook strani je ena zapisala,da ni zadovoljna.
Zanimajo me izkušnje ker mi je ful čudno,da imajo isto ceno ne glede na enoto in pa še občutno cenejši so od konkurence.
Default avatar
Jaz sem bila tam ze veckrat, 2x na botoksu. Zelo zadovoljna, strokovni so in diskretni in imajo res obcutej za estetiko. Prioorocam
Default avatar
hvala za odgovor
Default avatar
Meni so oni ena taka industrija, tko da na botox tja ne bi šla.
Default avatar
industrija je napisal/a:
zakaj?
Default avatar
Kdo bi vas razumel?!
Odločiš se za botox in sedaj kljub dvomu o njihovi kvaliteti bi ti svoj obraz dala, da nekdo čara gor po njemu? Očitno si videla premalo slik od spak po uporabi botoxa, da si pripravljena tvegat.
Sicer, če se že odločaš za polnila raje daj HA filler.
Default avatar
Najbolje nic..ni grsega kot zategnjena faca in starikave roke in vrat..ne gre skupaj..
Zgledate cudno in to zelo cudno
Default avatar
se jih izogibam. Naduta, sploh ona....izkušnja z botoksom slaba. Sem zahtevala in dobila denar nazaj. Samovšečna zelo...se hvalita kje sta se šolala itd...a odnosa do strank se nista naučila
Default avatar
Skuhaj krompir, zavij v folijo, pusti na toplem par dni. Voila.

Babe nore.
Default avatar
ooppaa je napisal/a:
zberi v šprico in všpricaj pod kožo.
Default avatar
Grda resnica je napisal/a:
Se strinjam, da je najbolj čudno videt kao mlad obraz s povešeno ostalo kožo po telesu. Sicer sedaj gredo še dlje in si brizgajo te fillerje prav povsod, ne samo v rit, ampak celo v prsa.
Default avatar
to,da imaš z botoksom zategnjen obraz lahko reče samo nekdo,ki nima pojma o botoksu.
sem bila dvakrat na botoksu tako,da vem.
zategnen obraz imajo ženske,ki z botoksom pretiravajo.
imela sem le bolj napeto kozo...
Default avatar
ski22 je napisal/a:
sedaj sem pa v dvomih.iti ali ne.lahko več poveš o tvoji slabi izkušnji?
Default avatar
Iskrena je napisal/a:
Pa mlade punce si tud dajejo botoks pa te filerje ..ni za verjet..kako na dnu imajo samopodobo
Default avatar
na vsak način sta me skušala prepričati v nekaj, česar ne bi. Na koncu sem imela blokado obrvi in sem cca 3 mesece zgledala zelo žalostna in jezna- Veke sem imela namreč ful spuščene...zgornje
Default avatar
Vem, vem samo, če bi one vedle, da so res redki estetski kirurgi oziroma redki zdravniki, ki se ubadajo z estetsko kirurgijo in da si ne brizgajo botox, bi jim dalo malo mislit.
Default avatar
skin22 je napisal/a:
povešene veke so eni izmed stranskih učinkov.
mogoče si dobila preveliko dozo.
jaz sem prvič za 2 področja dobila 20 enot,drugič enkrat več pa je bilo vse ok...
Default avatar
Hodijo 30 letnice. Mlada dekleta kaj vam je?
Default avatar
Mlada dekleta kaj vam je je napisal/a:
prej začnejo boljši je učinek.ko so gube že globoke niti botoks ne poamaga...črta ostane le gube so manj očitne.
Default avatar
Kaj je zdaj in za 18 rojstni dan? Ko oče pripelje svojo najstniško hčerko po nov parček prsi. In tega je za izvoz....

Zame je edina sprejemljiva plastika v denarnici 🙄