Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Soseda me bo tožila, ker kadim pod njenim stanovanjem

Soseda me bo tožila, ker kadim pod njenim stanovanjem

priznam, da kadim notri, ona pravi, da ji onesnažim tudi kopalnico, ker gre dim skozi zračnike k njej, tud njen balkon, ki je nad menoj ji menda zastrupljam s smradom, pravi, da oken ne sme odpret. Kaj naj naredim? Jaz razumem, da delimo zrak, ampak jz mam pravico kadit. Naslednji teden pričakujem pošto od njenega odvetnika. Motenje posesti menda ali nekaj takega. Jebem ti, kaj nardit, keša za odvetnike nimam.

S tem na sobišču ne bo nič dosegla in izgubila. Dobi si dobrega odvetnika ker na koncu ga bo ona plačala ker bo morala povrniti stroške.

upajmo da bo soseda čim več dosegla

lovilec svetlobe amen!

quote=Lovilecsvetlobe post_id=12838255 time=1553428067 user_id=94921]
upajmo da bo soseda čim več dosegla
[/quote]

Tako je.

Nič ne bo dosegla.
Če ji dim prehaja skozi zračnike, ni to tvoj problem. Naj si jih prelepi. Kajenje v stanovanjih in balkonih pa tudi ni prepovedano.


[/quote]
https://www.google.com/amp/s/www.forbes.com/sites/niallmccarthy/2018/11/20/report-air-pollution-is-deadlier-than-smoking-or-war-infographic/amp/

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


https://www.google.com/amp/s/www.forbes.com/sites/niallmccarthy/2018/11/20/report-air-pollution-is-deadlier-than-smoking-or-war-infographic/amp/
[/quote]

to objavo je pa sigurn financiral kadilski lobi 🙂

Nehi kadit – se pršpara pri odvetniku in pr čikih, pa še pr dohtarjih.

Nehi kadit – se pršpara pri odvetniku in pr čikih, pa še pr dohtarjih.
[/quote]
Jaz bi taki kozi od sosede podkuril še s čim drugim , ne le s čiki.😅

Nič ne bo dosegla in še tvoje stroške plačala.

Tole je nek podoben primer in odgovor

https://www.slonep.net/vodic/pravni-nasveti/sosedje?view=vprasanja&direct=2929

Podpiram spodnjo sosedo pri tožbi!
Čikarji so najbolj nagravžna klasa od nizkoslojnih ljudi!
In zakoni gredo počasi v smeri, da se tudi v stanovanjih ne bo smelo kaditi.
Soseda bo z odvetnikom lahko predložila dovolj dokazov, da gre 1.) cigaretni dim v njeno stanovanje, 2.) da dim prihaja od čikarke spodaj, 3.) da je dim strupen, škodljiv in rakotvoren, 4.) da čikarka namerno ogroža druge (ker gre tudi sama zavestno kadit na balkon, ki je odprt do drugih stanovanj, ali v prostor z jaškom, ki povezuje tudi druga stanovanja, namesto da bi poskrbela za varnostne ukrepe – kajenje v zaprtem prostoru, kjer dim ne uhaja drugam), 5.) da ogrožajočo dejavnost izvaja redno in kljub opozorilom.
Soseda naj kar toži, čikarka pa naj se pobere tja, kamor sodi: med nizkoslojno drhal!

Ja, saj lepo piše – lahko tožiš, nihče ti ne brani, drugo pa je, če boš kaj dosegel. Beseda proti besedi. V skrajnem primeru. Kakšna mora koncentracija dima, da lahko govorimo o škodljivosti?
In po drugi strani, ali lahko tožimo, če nam nekdo krati pravico do čistega in mirnega okolja s polivanjem gnojnice? Kuhanjem čebule? Žarom na balkonu?


Sem nekje prebrala študije da se rakotvornost z oddaljnostjo izniči. Je pa zoprno če ti stalno nekdo najeda. Kaj če bi poizkusila z ventilatorjem na balkonu, magari na sončne celice če nimaš elektrike, ni hudič da ne bi tako razpihalo da ne bi šlo uni gor (čeprav če je ženska malce psiho jo bo motilo že odpiranje balkonskih vrat) ali pa poizkusi iqos varianzo kajenja, ta pa nič ne smrdi.

To so tvoje mokre sanje. V resnici pa ne bo dosegla nič, pa se ti lahko razpočiš in žališ kolikor te je volja.

To so tvoje mokre sanje. V resnici pa ne bo dosegla nič, pa se ti lahko razpočiš in žališ kolikor te je volja.
[/quote]

Mokre sanje, se strinjam. Vem za situacijo v bloku v Šiški, ko stanovalci pred blokom parkirajo avtomobile narobe obrnjene in ob vsakem vžigu zasmradijo stanovalce v prvem nadstropju. In, so kaj dosegli? Nič.

Ja, saj lepo piše – lahko tožiš, nihče ti ne brani, drugo pa je, če boš kaj dosegel. Beseda proti besedi. V skrajnem primeru. Kakšna mora koncentracija dima, da lahko govorimo o škodljivosti?
In po drugi strani, ali lahko tožimo, če nam nekdo krati pravico do čistega in mirnega okolja s polivanjem gnojnice? Kuhanjem čebule? Žarom na balkonu?
[/quote]
Za gnojnico se strinjam, je problem, ker prvič, res smrdi, a drugič, je koristna.
Za hrano pa ni vprašanja: vonj po hrani sam po sebi ne more biti faktor motnje, saj hrana je hrana, ne gre drugače (morda bi se kaj našlo za tožbo, če bi bili sosedje Kitajci in bi kuhali non-stop).
Čiki pa NISO nujna in potrebna dejavnost za človeka, niso kot hrana aktualni 1x, 2x na dan, ampak non-stop in to povsem brez potrebe in brez koristi. So razvada, ki nadleguje in ofroža druge ljudi!

Me zanima, kaj bi vi čikarji rekli, če bi imel zraven vašega okna spalnice sosed sobo, kjer bi se ukvarjal z modelarstvom in bi uporabljal lepila, topila, lake, razredčila, bencin … Bi imeli sladke sanje, a ne!


Čoknjeno si, prikrajšano povsod v življenju zaradi tega?

bravo, podpis.


Za gnojnico se strinjam, je problem, ker prvič, res smrdi, a drugič, je koristna.
Za hrano pa ni vprašanja: vonj po hrani sam po sebi ne more biti faktor motnje, saj hrana je hrana, ne gre drugače (morda bi se kaj našlo za tožbo, če bi bili sosedje Kitajci in bi kuhali non-stop).
Čiki pa NISO nujna in potrebna dejavnost za človeka, niso kot hrana aktualni 1x, 2x na dan, ampak non-stop in to povsem brez potrebe in brez koristi. So razvada, ki nadleguje in ofroža druge ljudi!

Me zanima, kaj bi vi čikarji rekli, če bi imel zraven vašega okna spalnice sosed sobo, kjer bi se ukvarjal z modelarstvom in bi uporabljal lepila, topila, lake, razredčila, bencin … Bi imeli sladke sanje, a ne!
[/quote]


Za gnojnico se strinjam, je problem, ker prvič, res smrdi, a drugič, je koristna.
Za hrano pa ni vprašanja: vonj po hrani sam po sebi ne more biti faktor motnje, saj hrana je hrana, ne gre drugače (morda bi se kaj našlo za tožbo, če bi bili sosedje Kitajci in bi kuhali non-stop).
Čiki pa NISO nujna in potrebna dejavnost za človeka, niso kot hrana aktualni 1x, 2x na dan, ampak non-stop in to povsem brez potrebe in brez koristi. So razvada, ki nadleguje in ofroža druge ljudi!

Me zanima, kaj bi vi čikarji rekli, če bi imel zraven vašega okna spalnice sosed sobo, kjer bi se ukvarjal z modelarstvom in bi uporabljal lepila, topila, lake, razredčila, bencin … Bi imeli sladke sanje, a ne!
[/quote]

Meni vse našteto lepo diši. Lepše od tvojega golaža.


Ko bi ti vedla kaksen {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} najboljsih zdravnikov kadi bi se malcek pomirila ..glede vpliva na zdravje in kategorizacijo 🙂

zato pa prej umirajo od raka


Ko bi ti vedla kaksen {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} najboljsih zdravnikov kadi bi se malcek pomirila ..glede vpliva na zdravje in kategorizacijo 🙂
[/quote]


[/quote]

A nisi rekla, da kadiš?


Ja, no, seveda, če si ravnokar prišla iz Don Pierinove komune. Jasno, da ti dišijo ti … fiksatorji.
[/quote]

Ne, od nikjer nisem prišla. Meni to pač lepše diši od cmarjenja čebule in poceni parfuma iz Lidla.

New Report

Close