Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poslovne ženske – dolgi lasje

Poslovne ženske – dolgi lasje

Zanima me, kaj si mislite o dolgih laseh pri poslovnih zenskah, takih do pol hrbta, negovanih….

Ali so spuščeni ok ali je bolj primerno, da so speti? A ja, starost med 45 in 50…

Postriži se ker to ni za nikamor

Če zna nositi – izgleda prav lepo. Kakorkoli je že urejeno.

Bi se že, pa so mi že trije frizerji v zadnjih dveh letih rekli, da je skoda tako lepih las…

Seveda imej dolge lase, jaz sem tudi poslovna ženska in imam dolge lase, morajo pa biti seveda lepi in negovani, drugače pa je to čist v redu, ne imej takih kompleksov, če se ti dobro počutiš v njih je najbolj pomembno

Poslovna ali ne poslovna, če so lasje negovani in urejeni in če ti pašejo k celotni pojavi, jih imej.

Meni ženska, ki ima čez 40 let in zelo dolge lase ni všeč. Starost in dolgi lasje, vsaj spuščeni (speti so ok), po mojem okusu ne gredo skupaj, sploh kot poslovna ženska na ta račun izgubiš nekaj kredibilnosti.
Če mene vprašaš bi na tvojem mestu naredila odločitev in se ostrigla vsaj nekaj cm čez ramena.

Odvisno je od kvalitete in gostote las in ne od starosti.
Vidim ogromno poslovnih žensk iz vsega sveta.
Prevladujejo dolgolaske.

Delujete otročje in neresno. V poslovnem svetu ste nezanimive.

Odvisno od strukture las, tipa obraza in postave. Najhujsa kombinacija pa je debela zenska z okroglo glavo in mosko frizuro.


+

Ne postrizi se, če imaš dobre lase! Če se ti bodo z leti poslabšali, se še vedno lahko postrižeš, lepe lase pa brezveze. Marsikdo jih ne more imeti, v tvojih letih že kar večina. NE MORE, zato pa teženje, da se postrizi ti, ki jih imaš.

Jaz si jih bom pr takšnih letih skrajšala na paž, morda že prej.

A ko posel sklepaš, sprašuješ najprej kolk je stara, pol preveriš lase in obleko, vsebino pa pustiš? Sej ni čudno, da j v Slo biznis bolj šepajočr narave, če bistvo izpušcate.

Avtorica, obdrži lase.

Za zelo resne dogodke spnes. Za vsak dan so lahko tudi spusceni, ce te ne motijo pri delu.
Leta nimajo nic z dolzino las. Prej kvaliteta las in celoten stil.

Vse kar je daljse od zaponke za modrc je neokusno. Pri vseh letih.

A res? Se grem jutri navsezgodaj postrič do zaponke. Še majčko bom dol dala, da bo frizerka ja točno postrigla. 😛

A res? Se grem jutri navsezgodaj postrič do zaponke. Še majčko bom dol dala, da bo frizerka ja točno postrigla. 😛
[/quote]

Pa tadebelo zaponko dej, da ja ne bo sfalila. 🤣😂😂😂

Naštejte znane uspešne poslovne ženske z daljšimi lasmi od srede hrbta

Ti povej, kaj šteješ za uspešno poslovno žensko. Posel je lahko v različnih oblikah, tudi umetnost je lahko posel in še kako donosen. In, kaj so zate “znane” ženske? V svetovnem merilu, ali v Sloveniji in sosednjih državah? Imaš Katarino Čas, ki je dolgolaska, pa je znana. Melania Trump je dolgolaska, pa je znana. Cel kup manekenk z dolgimi lasmi je znanih. Pa televizijskih voditeljic. Amal Clooney ima dolge lase in je znana. J.K. Rowling je bila bolj ali manj dolgolaska – pa je znana….

Hvala lepa za poslovanje z nekom, ki kredibilnost ocenjuje na podlagi dolžine las.

Pa tadebelo zaponko dej, da ja ne bo sfalila. 🤣😂😂😂
[/quote]

Če so trakci na modrcu tko tanki, da se še zaponka težko vidi. Pol si raje na hrbet prlepim 30cm samolepilni trak 😀

Recimo že omenjena Amal Clooney, Fabiola Arredondo, Cindy Crawford, tri različna področja in vse uspešne poslovne dolgolaske. Pomembna je vsebina, ne pa starost ter dolžina las.

Recimo že omenjena Amal Clooney, Fabiola Arredondo, Cindy Crawford, tri različna področja in vse uspešne poslovne dolgolaske. Pomembna je vsebina, ne pa starost ter dolžina las.
[/quote]

Ona je sicer napisala za lase, daljše od sredine hrbta, torej do riti, ampak takih žensk je zelo malo, sploh pa ne med poslovnimi. Jih je pa veliko takih, ki imajo lase daljše od ramen.

Na sečo je še zelo daleč dan, ko bi mi lahko kdo odrejal , kako dolge lase lahko imam.
Vse vaše predsodke – glede na leta, postavo, posel, videz itd – si lahko mirno nekam zataknete.

New Report

Close