Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hvala Robi Kranjec

hvala Robi Kranjec

Robi Kranjec mi je pa tolk simpatičen človek. Lepo kariero je imel in veliko lepega mu želim v življenju. Samo zaradi njega bi šla letos v Planico na njegovo slovo, pa žal ne grem.
Robi, uživaj!

In prav lepo se je poslovil na facebooku:

Dragi navijači, dragi pokrovitelji, dragi prijatelji.

V soboto na Planici bom skočil zadnjič.
Poletel bom skozi spomine in najlepše trenutke svoje kariere. Zadnjič se bom spustil po moji domači Planici in se vam nasmehnil v slovo.
To, da sem bil med slovenskimi orli, je največja nagrada za moj trud, je uresničitev mojih športnih sanj.
Hvala, ker sem lahko letel za vas. Zase. Za svojo družino. Hvala vsem navijačem, vsem pokroviteljem, vsem prijateljem, hvala moji družini, ki me je podpirala na moji športni poti.
Zdaj je čas, da uberem druge poti. Da se vsak večer vrnem k moji Špeli in moji Piki. Da se vsako jutro zbujam z njima. Čas je, da vzletijo moje nove sanje.
Hvala, prijatelji. Bili ste moj veter, moja opora.
Ponosen in hvaležen sem, da sem lahko živel svoje sanje.
Robi

Eden najbolj prijaznih in simpatičnih slovenskih športnikov ever. Mu želim vso srečo pri vsem, kar bo počel v prihodnje, predvsem pa z njegovima Špelo in Piko.

Eden redkih velikih športnikov, ki je tudi (bil) VELIK človek in bo tudi ostal! Nesebičen, nikoli zganjal cirkusa in pompa, skromen, pošten, garaški!

Vse dobro in najboljše, Robi!

Z zapisom in besedami o Robiju. Poklon mu za vse dosezke, hvala za vse vesele trenutke, ki nam jih je podaril z.njegovimi uspehi. Velik, srcen clovek. Izredno simpaticen. Vse dobro na nadaljnji poti.

Podpišem. Naj mu bo sreča naklonjena tudi v prihodnje, pač karkoli bo počel.

Tudi meni je vedno deloval simpatično. Želim mu veliko sreče v prihodnje.

Ko umaknejo tako legendo iz ekipe, gre lahko samo navzdol!
Car je še Damjan…..ker vse jemlje tako veselo, je komunikativen.

Prevci so top… samo rabijo en steber, kjer ni samo garanje, olika. Je treba tudi za navijače dat mal od sebe. :))

Potem bo letos v Palanici vseeeee! Sreča imamo v Mojstrani frende <3 <3

New Report

Close