Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vnuček je podoben sinovemu prijatelju

Vnuček je podoben sinovemu prijatelju

Zelo sva zaskrbljena in prosiva za nasvet kako ravnati, da ne bova snahe lažno obtožila, rada pa bi prišla do resnice. Gre za to, da vnuček ni niti malo podoben očetu, to je najinemu sinu,a temu do zdaj nisva pripisovala nobene pozornosti. V soboto pa sva bila pri sinu doma, ko je bil tam tudi njegov prijatelj, ker je imel sin manjšo pogostitev za rojstni dan. In tam je najprej mene ob pogledu na sinovega prijatelja in vnučka skupaj nekaj prešinilo, potem pa še moža, doma sva se pa o tem pogovorila in ugotovila,da je vnuček nenavadno podoben sinovemu prijatelju. Najprej sva se prepričevala, da to ni mogoče,vendar nama ta zadeva ne da miru in bova morala ugotoviti kaj je na stvari. Ne veva pa točno kako se lotiti poizvedovanja, ker sva sicer zelo diskretna in se ne vtikava v sinovo družino. Hvala za vsak prijateljski nasvet in miren večer vam želiva.

‘se ne vtikavava v sinovo druzino’.. Potem pa na forumu sprasujes kako bi izvedela ce ga je njegova zena varala in imela otroka pravzaprav z drugim? Morda pa govoris o dogajanju iz serije rekla ljubezni? No.. Vso sreco in upam da so vajine slutnje le to in ne resnica. 🙂

Vajin sin ima zelo dobrega prijatelja, ki jima je priskočil na pomoč pri premagovanju neplodnosti. Brez njega tudi vnuka ne bi imela.


A je to provokacija?

Vnuček ima zagotovljenih več očetov. Bodita vesela. Od viška glava ne boli.

Simpl. Reči, da delaš haplogrup teste. Rodoslovno drevo. Glej na Googlu.

Naročiš komplet, vzameš slino, je priložena palčka in pošlješ. Od sina in vnučka, pa še koga, da ni videti sumljivo.

Pa še res je. Rezultati po kakšnih 6 tednih.

Babica in kaj boš imela od tega ti, ki se ne vtikuješ v sinovo družino.
Bos potem potegnila črto čez vnuka ker ni tvoja kri? Boš naredila razdor v njihovi družini. Lej morda pa tvoj sin to ve. Morda je pa res tvoj sin neploden.
Pusti vse na miru ker bo samo hudo.

Preverita še poštarja. Mogoče je imel tudi on prste vmes, oziroma kaj drugega.

Naredita dnk test sina in vnuka to jenajlažja rešitev

Vsak dan slabše provokacije. Izgleda, da jih piše en in isti bedak.

Zmisl si boljšo

In če boste dobili rezultat, ki ga ne želite, boste naredili kaj?

Zelo dobro vprašanje. Tudi sam sem si ga večkrat zastavil.

Iz dneva v dan vse slabše in neokusne provokacije in izmišljotine.

Moj sin je bil kot jajce jajcu podoben mojemu svaku in prav nič očetu. Koliko namigovanj in neslanih šal sem morala prenasat. Šele okoli petega leta je sin končno bil podoben svojemu očetu in so govorice potihnile.

Drzi. A ni ne tako dolgo nazaj nekdo tuki napisal da ima v sluzbi sodelavke ki visijo ves cas na tem forumu in si zmisljujejo provokativne teme in se potem smejejo ko naiven folk skusa pomagat. Napisu je da celo stavijo med sabo na katero temo bo vec komentarjev. Zato se na vsako temo res ni za odzivat. Npr.ta tema zgleda totalna izmisljotina. Babica in dedek imata cas in voljo pisat na forum zarad tega ker vnuk deluje podoben sinovemu frendu. A se zajebavate?

Ne praskaj se tam kjer te ne srbi. Ni rečeno, da je kaj na tem. Če bi bila taka očitna podobnost bi že oče kaj posumil.

vem pa za primer, kjer je bil on neploden. Želela sta posvojiti otroka ampak, ker so pri nas postopki tako dolgi do otroka nista prišla. Za tujino nista imela denarja. In ja, sedaj imata otroka. Oče je nekdo, ki je šel prostovoljno v to. Za višji cilj. Kot oče je vpisan pravi partner. Do danes nihče nikomur ni delal problemov

Brez dovoljenja staršev tega nihče ne sme početi, zato ti to odsvetujem. Si bosta še kako tožbo nakopala.

Hočeš nasvet? Ne vtikaj se. To ni vajin problemin nimata kaj vidva prihajati stvarem do dna. Sploh če bi se izkazalo, da se motita, si lahko prepričana, da bosta uničila vse odnose, ki jih imata s sinom in njegovo družino in jaz bi te na snahinem mestu še dobro tožila. Če te tako močno srbi firbec, je vse, kar lahko narediš, da svoje sume omeniš sinu. Potem ima pa samo on pravico odločati, ali bo stvar raziskal ali ne. Ti se pa nimaš kaj vtikat.

Takšnim babicam in dedkom bi morali dati prepoved približevanja. Pa kaj vas briga komu je vnuk podoben! Te stare babe nenehno iščejo podobnost otrok z nekom, prav obsede so s tem! Pa tej babici, pa oni teti, pa tak je kot ati ko je bil mali, pa ne vem kaj še vse! Umirite se že s tem! Otrok je samostojno bitje. In oče otroka ni nujno njegov biološki oče. Predvidevam, da ima vaš sin, ki je mlajši, boljši vid od vas (razen če je dejansko slep) in bolje od vas pozna svojega prijatelja. Če njega ne moti, da je otrok podoben prijatelju, naj ne moti niti vas. Ni vaša pravica se vtikovat v tuja življenja, še manj dolžnost. Babice in dedki nimate kaj dosti z zakonom določenih pravic do vnukov in odločanja o njihovi usodi, zato se temu primerno obnašajte. Če hočete še kdaj videt svoje vnuke.

Haha, ja res!
Še moj nasvet: še naprej se ne vtikajta v sinovo družino.


Da sem jaz snaha, pa da me obtožiš nečesa takega in se na koncu izkaže, da je vnuk res tvoj vnuk, ti garantiram, da bi imela doživljensko prepoved videti vnuka. Zato pazi kaj delaš. Lahko je vnuk podoben komu po njeni strani, očetu, bratu…, ne pa tvojemu sinu, kje papiše da morajo bit otroci vedno podobni očetu?? Dejansko s takim glupim razmišljanjem vidva ne zaslužita vnuka!

Vnuček ima zagotovljenih več očetov. Bodita vesela. Od viška glava ne boli.
[/quote]

ko bi vidva vedela kakšna zabava je bila takrat, bodita srečna da ne laja !

ko bi vidva vedela kakšna zabava je bila takrat, bodita srečna da ne laja !
[/quote]
Hvala za smeh 😀

Brez dovoljenja staršev tega nihče ne sme početi, zato ti to odsvetujem. Si bosta še kako tožbo nakopala.

Hočeš nasvet? Ne vtikaj se. To ni vajin problemin nimata kaj vidva prihajati stvarem do dna. Sploh če bi se izkazalo, da se motita, si lahko prepričana, da bosta uničila vse odnose, ki jih imata s sinom in njegovo družino in jaz bi te na snahinem mestu še dobro tožila. Če te tako močno srbi firbec, je vse, kar lahko narediš, da svoje sume omeniš sinu. Potem ima pa samo on pravico odločati, ali bo stvar raziskal ali ne. Ti se pa nimaš kaj vtikat.
[/quote]

Lahko naredi odvisno kaj bo s to informacijo počela? Če je zadaj dedovanje pol jo delno lahk razumem.

New Report

Close