Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Novo o prevari z odrezano roko

Default avatar

kako mi je znano to

Prevaranti brez čustev je napisal/a:
Pravzaprav vsi psihopati delujejo po istih principih. Prvi plan je žrtev osamiti in postaviti v položaj, da je odvisna od njega.
Nato se prava igra izsiljevanja in zlorabe začne, zanka žrtve pa se vse bolj zateguje.
poznam enega takega, ki ravna na točno ta način. In isto angelski obrazek, najlepši, predstavlja se kot zlatega, poštenega v okolici, v resnici pa obsedenec z denarjem, ki počne stvari na točno ta način kot pišeš. Hudič v človeški podobi. Pravi psihopat. dela kaznjive stvari in žal njemu tudi uradniki nasedejo in potegnejo z njim. Potem si išče pa še po vezah zaščito,da ni odkrit in, čeprav vsi vedo za kaznive njegove stvari, nihče ne ukrepa, ker je kao on neki podjetnik in so se zmenili,da ga bodo ščitili. Od vseh inšpektorjev naprej.
Pravim človek obseden z denarjem za vsako ceno, in tolče po žrtvi za vsako ceno, ne glede na tudi zdravstvene posledice, ki jih žrtev trpi.
Default avatar

Zakaj pa

Odrezati roko? To so podobni kot tisti, ki se malo razstrelijo v imenu ... In ja, noben normalen se ne bo poškodoval, ali poškodoval druge.
Zakaj si pa tiča ni šel odrezati jao no.
Default avatar

Špicelj policije

Še ni nihče prebral Novic o raziskovanju, da je psiho skriti sodelavec MNZ in zaščiten z njihove strani?
Default avatar

Menjavajo priimke

Vesel oče je napisal/a:
Priimek Huskić ni albanski.

Je pa jasno, kot vedno pišem in me brišejo - kjer južnaki, tam goljufija.

Vesel oče
Moški Huskići radi menjajo priimke.
Default avatar

bec zec

kako mi je znano to je napisal/a:

poznam enega takega, ki ravna na točno ta način. In isto angelski obrazek, najlepši, predstavlja se kot zlatega, poštenega v okolici, v resnici pa obsedenec z denarjem, ki počne stvari na točno ta način kot pišeš. Hudič v človeški podobi. Pravi psihopat. dela kaznjive stvari in žal njemu tudi uradniki nasedejo in potegnejo z njim. Potem si išče pa še po vezah zaščito,da ni odkrit in, čeprav vsi vedo za kaznive njegove stvari, nihče ne ukrepa, ker je kao on neki podjetnik in so se zmenili,da ga bodo ščitili. Od vseh inšpektorjev naprej.
Pravim človek obseden z denarjem za vsako ceno, in tolče po žrtvi za vsako ceno, ne glede na tudi zdravstvene posledice, ki jih žrtev trpi.
In seveda si ga že prijavila, ane?
Default avatar

megaboy

Špicelj policije je napisal/a:
Še ni nihče prebral Novic o raziskovanju, da je psiho skriti sodelavec MNZ in zaščiten z njihove strani?
Itak da je bil, zato so mu tudi spregledali prvi umor.
Torej se ni brez osnove izdajal za kriminalista :-)

Zdej pa policaji kot prvo zanikajo, da je bil njihov, kot drugo pa pravijo da preiskava še ni končana. Me prav zanima kaj preiskujejo že 4 leta, da ni nobenih zaključkov. Al samo zavlačujejo, da bi zastaralo ?
Default avatar

Špicelj policije

megaboy je napisal/a:
Špicelj policije je napisal/a:
Itak da je bil, zato so mu tudi spregledali prvi umor.
Torej se ni brez osnove izdajal za kriminalista :-)

Zdej pa policaji kot prvo zanikajo, da je bil njihov, kot drugo pa pravijo da preiskava še ni končana. Me prav zanima kaj preiskujejo že 4 leta, da ni nobenih zaključkov. Al samo zavlačujejo, da bi zastaralo ?
Si bral?
No, to me je zanimalo. Kot rečeno, zajebala je tuja zavarovalnica, ker ni želela izplačati gotovine.
Zdj vsaj vemo, kako delajo mladci samomore. Tudi tu bodo še prišli na mino. Samo mrtvih fantov je škoda.
Default avatar

Boste roko ali glavo

bec zec je napisal/a:
kako mi je znano to je napisal/a:

In seveda si ga že prijavila, ane?
Ja, že kdaj že. Takele zaščitene zgube greš prijavit kam? Sebe na žale? Ko te bo sredi belega dne na prehodu zbil neznanec.
Tamala že ve, čemu hoče roko proč!
Default avatar

tinatana

Sprijeni in duševno bolani so tudi starši tega psihiča,vsi so psihopati,ne vem kaj še delajo na prostosti.Vedno več izprijencev z dohtarji na čelu.
Default avatar

Cela familija

Tile Huskići so pokvarjeni par rodov nazaj in levo in desno. Majo v žlahti vsaj enga še k je obtožen družinskega nasilja in je pogojno zuni.
Default avatar

Mafijska posla Huskić

Cela familija je napisal/a:
Tile Huskići so pokvarjeni par rodov nazaj in levo in desno. Majo v žlahti vsaj enga še k je obtožen družinskega nasilja in je pogojno zuni.
Eden je na prostosti, že 13 let, mednarodna tiralica, umor v Ljubljani, policija točno ve, kje se nahaja, on se svobodno giblje.