Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ko se bivši oglasi po dolgem času

ko se bivši oglasi po dolgem času

Kako ste odreagirale, ste mu odgovorile, in če ja, kaj ste mu?

Mene je prvič kao po pomoti klical po skoraj dobrem letu končanju razmerja, potem drugič spet po parih mesecih podobno. Nobenkrat nisem nič odgovorila. Kasneje še po parih mesecih je poslal sms, ko ga je zanimalo kako sem, sem mu odgovorila samo z vprašanjem. Čeprav mi še gre tu pa tam po glavi, se z njim ne želim več zapletat, pa vendar včasih pomislim, zakaj me je kontaktiral. Pa vi?

Samo ignoriraj. BIVŠI je z razlogom, kajne?

1.Ali mu je dolgčas
2.Ali ga matra firbec
3.Ali pa malo nagaja in nalašč dela to – češ, ne boš me pozabila kar takoj!

Bivši grejo na smetišče zgodovine tudi tako, da zamenjaš številko, če te ponovno kontaktira.
Moje mnenje? Verjetno je na suhem, tebi pa zna pihat na dušo. Itak, sicer mu ne bi odgovorila.

Ponoči je vsaka krava črna.

Pa mislim, da sem mu s tem vprašanjem, v smislu, kdo piše, dala vedet, da ne bo več nič z moje strani. No, morda bi še lahko kaj bilo, če bi se takrat resssss skesal in opravičil. Zdaj mi gre samo na bolje, sam včasih se spomnim nanj, no sej tud na kakšnega drugega po njem :). Mogoče si tud pozavestno malo želim, da ga mal muči, kaj je zamočil in izgubil.

Ali mu je dolgčas
Ali pa še bolj verjetno:
Nekaj se mu ni izšlo z drugo osebo in sedaj preganja slabi misli s tabo.

Zapomni si da, ko gre veza s trenutnim partnerjem k vragu, se začne lazit za bivšimi ali se s prvim, ki gre mimo, s komerkoli, samo da se lažje preboleva.

Če sta se razšla v tako slabih odnosih enostavno blokiraš njegovo številko in niti ne veš če te kliče, sms piše…
Če sta se razšla normalno, ga pa brez problema povabiš na kavo, kjer mu prijazno poveš, da si take komunikacije ne želiš in želiš ohraniti distanco. Vsak normalen bo razumel.

Verjetno takole pisari večim hkrati, pri eni bo mogoče že ratalo. Če bi imel resen namen karkoli obnavljati s tabo, bi te poklical in ti to povedal.
No, jaz imam z enim bivšim redne telefonske stike in občasno kakšna kava, razšla sva se čisto mirno in se imava še vedno na neki način rada. Njegov naslednik je pa en tak fičfirič kot ta tvoj … spusti kak osladen sms, ker čekira, če sem še v zvezi, če mu ne odgovorim, začne, ja sej si ne zaslužim, da mi odpišeš, ko se pa tako dolgo nisem javil … potem čez kaka dva dni spet kar nekaj pošlje. Če kaj odgovorim, pa napiše: ta teden nimam časa, ampak naslednji teden pa obvezno kava!
Tako je že kake pol leta, kave pa še vedno nisem dočakala.
Ne sanjari, ni vredno.

Želiš si distanco, ampak povabiš ga pa vseeno na kavo. Lol.

Želiš si distanco, ampak povabiš ga pa vseeno na kavo. Lol.
[/quote]

Take stvari se razčiščuje v živo.
Je razlika v sms: “Kako si?” in “Potrebujem tvojo pomoč pri eni službeni zadevi” 🙂 Pri prvem sms je prekoračena meja, pri drugem je ostal na distanci in ker sta se normalno razšla, si lahko še kdaj v življenju tudi pomagata brez slabe vesti;)

Mal ga tišči tam spodaj, je že predolgo na suhem pa je mal piajusu, če bi se vidva mal dolčkala. Blokiraj št in gremo naprej

Kako lahko blokiraš št.? Hvala

Kako lahko blokiraš št.? Hvala
[/quote]
Na IPhonu je KR v imeniku poleg cifre možnost pritisnit Block tiha number, pri Android greš pa v nastavitve klicev in je podobna opcija, vsaj tako je bilo, ko sem še imel Androida.

bivše je treba pustiti na miru, edin,niumaš jih kej klicat, če rabijo pomoč jim je treba pomagat ampak spet vse do nekih mej. Ne moreš, nekomu reči, s katerim si bil intimen, jebi se, če te ni ne vem kako prizadel. jst vse moje bivše komot objamem, če jih bi srečal, ni zime za eskime, pa kaj pa vem, verjeto bi vsako še za ritko malo prijel, če bi bila sama, jebi ga, to moški mora, če je včasih caroval tam.

Omg…tvoj prvi in zadnji stavek.

Omg…tvoj prvi in zadnji stavek.
[/quote]

Malo sem pobrkal besede, brzina mi ni vrlina, hehe.. V glavnem, bivše je treba pustit na miru, če te pokliče za kakšno pomoč mu/ji je pa treba priskočit na pomoč, ap tud, če se zdejšenmu partnerju ne dopade, pa kaj, anmj se loči, če mu ni ok. Če se slučajno tip sreča z bivšo žensko in, če se ji ni zameril, je normalno, da jo objame pa tud, da jo tud za ritko prime, če ni novega tipa ob njej, čist tako iz zajebancije, da jo malo šokiraš, pa nima veze al pozitivno al negativno, pripravljen moreš bit na oboje, pa tud na kakšno klofuto, jaka muda…, če tip ni takšen kot sem ga zdej opisal, je en qurc od tipa.
Seveda je pa to vse, spet postati intimen z bivšo se ne splača, saj se v tem času oba krepko spremenita, ko nista bila skup.
Torej pozdraviš, objameš, po ritki udariš, zaželiš srečo in greš dalje svojo pot, tako ti je to med normalnimi ljudmi.

Malo sem pobrkal besede, brzina mi ni vrlina, hehe.. V glavnem, bivše je treba pustit na miru, če te pokliče za kakšno pomoč mu/ji je pa treba priskočit na pomoč, ap tud, če se zdejšenmu partnerju ne dopade, pa kaj, anmj se loči, če mu ni ok. Če se slučajno tip sreča z bivšo žensko in, če se ji ni zameril, je normalno, da jo objame pa tud, da jo tud za ritko prime, če ni novega tipa ob njej, čist tako iz zajebancije, da jo malo šokiraš, pa nima veze al pozitivno al negativno, pripravljen moreš bit na oboje, pa tud na kakšno klofuto, jaka muda…, če tip ni takšen kot sem ga zdej opisal, je en qurc od tipa.
Seveda je pa to vse, spet postati intimen z bivšo se ne splača, saj se v tem času oba krepko spremenita, ko nista bila skup.
Torej pozdraviš, objameš, po ritki udariš, zaželiš srečo in greš dalje svojo pot, tako ti je to med normalnimi ljudmi.
[/quote]

Ni nobene potrebe po riti trepljat, ker tam nimaš več dostopa. Niti si v objeme padat. Niti na kave hodit. Za to je bil cajt, ko sta bila skupaj. Srečo iz srca mu/ji zaželet in če so skupni otroci le okoli teh urejanje zadev, je več kot dovolj.

Ni nobene potrebe po riti trepljat, ker tam nimaš več dostopa. Niti si v objeme padat. Niti na kave hodit. Za to je bil cajt, ko sta bila skupaj. Srečo iz srca mu/ji zaželet in če so skupni otroci le okoli teh urejanje zadev, je več kot dovolj.
[/quote]

Evo nalitev čistega vina!
Bravo!!!

Ne vlači stari smrad v novo hišo!
Ce se ti toži po njem pa kar k njemu!

Ah kaj. Potreben je in išče poceni in hiter način za rešitev svoje težave.
Oh, da imam to pamet in tista leta, ko sem padala na take fore.

S kakšnim vprašanjem si pa odgovorila?

Če si mislila z vprašajem, je to dost otročje in glupo.

Ni nobene potrebe po riti trepljat, ker tam nimaš več dostopa. Niti si v objeme padat. Niti na kave hodit. Za to je bil cajt, ko sta bila skupaj. Srečo iz srca mu/ji zaželet in če so skupni otroci le okoli teh urejanje zadev, je več kot dovolj.
[/quote]

japaja, odvisno od situacije. Ti si imela očitno slabe izkušnje, moški se more vedno malo zajebavat, pa tud malo neumnega delat v resnih situacijah, saj so situacije nerodnih scen vedno majkaa za smeh šepaše cajta.
Evo primer, gresta mimo dva bivša, pa se srečata s pogledom, reakcija tipa vedno takšna…., oooooo, kje si, razširi roke, da jo objame…., njena reakcija, kakor ji paše, če bi pobegnila, bi pač pobegnila, men bi bilo smešno, smeh je pa pol zdravja, hehe.., za ritko prijet bi pa znalo bit delikatno, to pa priznam, jst jo bi v rahlem objemu pač vprašal, a te lahko za ritko primem, pa mi sploh ne bi bilo recimo do tega ampak tako čist, da vidim kako bo debelo pogledala, hehe…
Ma lej, jst nimam nobenih nerazčiščenih računov iz preteklosti, zato tud gledam tako na to situacijo, ker sem čist kot suza in so se bivše kar dolgo odklaplale od mene, jst jih pa niti zadrževal nism, niti podil ne od sebe, obljubljal nism pa nobeni nikoli nič in meglo prodajal.
Pol pa to zgleda tako kot sem razložil, pri meni brez problema.

Malo sem pobrkal besede, brzina mi ni vrlina, hehe.. V glavnem, bivše je treba pustit na miru, če te pokliče za kakšno pomoč mu/ji je pa treba priskočit na pomoč, ap tud, če se zdejšenmu partnerju ne dopade, pa kaj, anmj se loči, če mu ni ok. Če se slučajno tip sreča z bivšo žensko in, če se ji ni zameril, je normalno, da jo objame pa tud, da jo tud za ritko prime, če ni novega tipa ob njej, čist tako iz zajebancije, da jo malo šokiraš, pa nima veze al pozitivno al negativno, pripravljen moreš bit na oboje, pa tud na kakšno klofuto, jaka muda…, če tip ni takšen kot sem ga zdej opisal, je en qurc od tipa.
Seveda je pa to vse, spet postati intimen z bivšo se ne splača, saj se v tem času oba krepko spremenita, ko nista bila skup.
Torej pozdraviš, objameš, po ritki udariš, zaželiš srečo in greš dalje svojo pot, tako ti je to med normalnimi ljudmi.
[/quote]

Haha, Popay, kar zdi se mi , da si tam – tam – moj letnik.Ko ni kakšne hude nevarnosti več, niti foušije…
Za vse je dost…mislim kruha…za ostalo se nam pa že malo fučka…

Haha, Popay, kar zdi se mi , da si tam – tam – moj letnik.Ko ni kakšne hude nevarnosti več, niti foušije…
Za vse je dost…mislim kruha…za ostalo se nam pa že malo fučka…
[/quote]

Eeee.. eeee, to to, itak, da ni nevarnosti, smešni so mi ljudje, ki življenje preveč resno jemljejo, ko se ozreš nazaj vidiš, kako je to mimo…., dokler živiš, uživej.
Važno, da nisi zlonameren, pa tud jst mislim, da sva nekje po letih blizu, sej smo že stare đombe tukej, hehe….

New Report

Close