Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se lahko preboli bivšega z novim partnerjem

Ali se lahko preboli bivšega z novim partnerjem

Kako pozabiti bivšega in se popolnoma predati novemu partnerju s katerim sva skupaj 1leto. Z bivšim partnerjem sva se razšla pred štirimi leti na njegovo željo.

Iz leta v leto se počasi brišejo spomini in potem se spomniš samo še včasih.Novo vsakodnevno življenje ti da druge smernice in cilje.

Dokler nisi popolnoma prebolela prvega, ne rineš v novo zvezo.

Po treh letih prekinitve s prvim je seveda čas za novo zvezo.Saj ne moreš čakati 10 let…

Že 1 leto z moškim, v mislih pa še z bivšim?! Kako ti to uspeva? Si sploh ne predstavljam. Če ne drugega, bi me vest pekla…

haha, Ne vem koliko je ta “novi partner” dejansko partner. Ali samo tolažba.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Tega le izkoriščaš. Pa, saj sama to veš. Odrasti, ker se ti zna to maščevati.


Odlično in resnično povedano!
Razčisti ,očisti, obrni novi list za novega
Ne dajaj ga na popisani list!

Po treh letih prekinitve s prvim je seveda čas za novo zvezo.Saj ne moreš čakati 10 let…
[/quote]

Če ni prebolela, je tudi 3 leta premalo. Kaj vam ni jasno? Po enem letu z drugim še vedno joka za prvim. Ni fer do novega.

Moram reči, da nisi od muh.

Naredi obema uslugo in zaključi to vezo. Zdajšnji si zasluži žensko, katera misli samo nanj.

A se ti zdi to pošteno do sedanjega ?Meni se ne zdi
logično,da lahk misliš na bivšega,pa čeprav kot praviš sta
končala na njegovo željo.Meni
že ponos tega ne bi dovoljeval.
Škoda vsake sekunde ko pomisliš
nanj.
Glede na to,da te je načevljal si
pa menda,ja tega ne zasluži.
Ves čas,ki ga namenjaš o razmišljanju o bivšem,raj posvet
novemu partnerju.

Bivšega še vedno ljubi in sanja!
Ni pa pošteno do novega!

Bivšega se preboli v tišini. In ko se zaključi to obdobje, se začne spoznavati sedanjega.

Tako je, Yo, welcome back!

Tako je, Yo, welcome back!
[/quote]
Yo? To je kakšen nov pozdrav kot hauk?

Edina delujoča metoda je: z milijonarjem.

Baje bivšega pozabiš že naslednji dan.. nekateri poročajo popolno pozabo že čez 3 ure in 47 minut.

Alternativa je s sex gurujem.. samo to traja mesece.. plus pozaba je le začasna (Diamonds are the girls best friends).

De omnibus disputandum..

Po treh letih prekinitve s prvim je seveda čas za novo zvezo.Saj ne moreš čakati 10 let…
[/quote]

Čas za novo zvezo je takrat, ko preboliš prejšnjo. Nič prej, pa tudi če traja 10 let. A ti bi želela biti v razmerju z nekom, ki misli na bivšo?

Edina delujoča metoda je: z milijonarjem.

Baje bivšega pozabiš že naslednji dan.. nekateri poročajo popolno pozabo že čez 3 ure in 47 minut.

Alternativa je s sex gurujem.. samo to traja mesece.. plus pozaba je le začasna (Diamonds are the girls best friends).
[/quote]

😁🤣

Čas za novo zvezo je takrat, ko preboliš prejšnjo. Nič prej, pa tudi če traja 10 let. A ti bi želela biti v razmerju z nekom, ki misli na bivšo?
[/quote]

Včasih koga leta in leta ne preboliš čisto.Misli ti včasih uidejo kar same.Potem pa se zaveš, da ti je z drugim lepše in boljše.
Nič novega, nič posebnega.
Ti je pač bivši veliko pomenil, si bila noro zaljubljena vanj, ti je pomenil veliko več, kot ti njemu…

Včasih koga leta in leta ne preboliš čisto.Misli ti včasih uidejo kar same.Potem pa se zaveš, da ti je z drugim lepše in boljše.
Nič novega, nič posebnega.
Ti je pač bivši veliko pomenil, si bila noro zaljubljena vanj, ti je pomenil veliko več, kot ti njemu…
[/quote]

Če ti misli uhajajo k bivšemu nekaj ne štima!
In ni fer do sedanjega
Se posebej če plačuje tvoje izpade na račun bivšega( primerjave) itd!
Če bi bila tema o moškem ,ki misli o bivši bi ga raztrgale tu gor!
A obratno pa je ok!??

Če ti misli uhajajo k bivšemu nekaj ne štima!
In ni fer do sedanjega
Se posebej če plačuje tvoje izpade na račun bivšega( primerjave) itd!
Če bi bila tema o moškem ,ki misli o bivši bi ga raztrgale tu gor!
A obratno pa je ok!??
[/quote]

Kakšne izpade?
Sem z drugim, pa še vedno kdaj pomislim na bivšega.Je bil pač moja velika ljubezen, jaz pa zanj ne.
Ne omenjam ga, ne govorim o njem, z njim nimam nobenih stikov.
Imam pa lepe spomine.
Prebolevala sem dolgo .Med prebolevanjem sem spoznala drugega.Lepo mi je z njim, krasen je in super se imava.Spoštujem ga in cenim, tudi on mene.
Bivši pa je bil moja prva in velika ljubezen.Pravijo, da prvega nikoli ne pozabiš…
Ni pošteno, je pošteno…kakorkoli.Nekje globoko v tebi ostane.

Edina delujoča metoda je: z milijonarjem.

Baje bivšega pozabiš že naslednji dan.. nekateri poročajo popolno pozabo že čez 3 ure in 47 minut.

Alternativa je s sex gurujem.. samo to traja mesece.. plus pozaba je le začasna (Diamonds are the girls best friends).
[/quote]

tole drži kot pribito.

Kakšne izpade?
Sem z drugim, pa še vedno kdaj pomislim na bivšega.Je bil pač moja velika ljubezen, jaz pa zanj ne.
Ne omenjam ga, ne govorim o njem, z njim nimam nobenih stikov.
Imam pa lepe spomine.
Prebolevala sem dolgo .Med prebolevanjem sem spoznala drugega.Lepo mi je z njim, krasen je in super se imava.Spoštujem ga in cenim, tudi on mene.
Bivši pa je bil moja prva in velika ljubezen.Pravijo, da prvega nikoli ne pozabiš…
Ni pošteno, je pošteno…kakorkoli.Nekje globoko v tebi ostane.
[/quote]

joj kako ti farbaš sebe in očitno še druge. najbrž ljubiteljica tv žajfnic, ki misli, da bo sama živela tv serijo. če je bivši tako oh in sploh, pojdi do njega, ga trešči s kladvom po glavi in odvleci v svoj brlog. Al pa se zbudi iz svojih namišljenih sanj in začni živeti življenje.

Kakšne izpade?
Sem z drugim, pa še vedno kdaj pomislim na bivšega.Je bil pač moja velika ljubezen, jaz pa zanj ne.
Ne omenjam ga, ne govorim o njem, z njim nimam nobenih stikov.
Imam pa lepe spomine.
Prebolevala sem dolgo .Med prebolevanjem sem spoznala drugega.Lepo mi je z njim, krasen je in super se imava.Spoštujem ga in cenim, tudi on mene.
Bivši pa je bil moja prva in velika ljubezen.Pravijo, da prvega nikoli ne pozabiš…
Ni pošteno, je pošteno…kakorkoli.Nekje globoko v tebi ostane.
[/quote]

Kakšna patetika.

New Report

Close