Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oj mladosti moja kam si odšla

Oj mladosti moja kam si odšla

Kar naenkrat postaneš star….mladost se nikdar več ne vrne…..

Nimam niti najmanjše želje, da bi dala vse še enkrat skozi. Starost me sploh ne moti, me pa motijo zdravstvene težave, ki se stalne spremljevalke mojih let. Po mladosti pa sploh ne jočem.

Ampak vsi smo na tem, da se postaramo. Nisi edini/a.

nova
Uredništvo priporoča

Tebi je pa v veselje ta naslov teme, da ga vedno znova pišeš, a ne?
Smo ti že povedali, kako je prav: Oj, mladost ti moja.

Meni je bilo v mladosti zanič.
Zdaj mi je pa super fajn.
Zdaj imam vse, kar sem si kdaj želela in ne zamenjam za nobeno mladost na svetu.

blizu 60,sm pa vesel da sem bil glh prov star mulc,ko se je dogajal PUNK

;))

In zakaj je treba travmirati? A prej nisi vedela, da se vsi enkrat postaramo? A si mislila, da boš večno 20?
Mladost je bila nora, vmes je bilo super, zdaj je še boljše, samo čakam tisto najboljše!

In zakaj je treba travmirati? A prej nisi vedela, da se vsi enkrat postaramo? A si mislila, da boš večno 20?
Mladost je bila nora, vmes je bilo super, zdaj je še boljše, samo čakam tisto najboljše!
[/quote]

a evtanazijo?

a evtanazijo?
[/quote]

Idiot.
Ampak tebi je tako ali tako vse od rojstva do smrti gadno, tako, da bi se mi v bistvu moral smiliti…pa se mi ne.

37 sem že stara, grooza še mal pa 40, za na odpad tako moj reče. On je 9 let mlajši, zdaj se že pozna fajn razlika.

Dnevi naše mladosti so dnevi našega sijaja.
LORD BYRON

Vsak se nekoc postara. Ampak, ce si mladost zamudil je hudo. Hocem s tem povedati, ce nisi imel nic od svoje mladosti. Jaz ze nisem imela nic. Ze pred 20.letom velike odgovornosti.

tudi jaz nisem imel nič od otroštva in mladosti

New Report

Close