Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Se splača seksat s starimi ženskami (nad 30)

Se splača seksat s starimi ženskami (nad 30)

Brez obsojanja prosim,
pred 1 letom sva se z bivšo razšla. Vmes sem sicer imel nekaj simpatij, a nič kaj resnega. Zdaj pa spoznavam 5 let starejšo žensko. Sama jih imam 25, ona pa je stara 30.
Karakterno se zelo ujameva, nasmeji me kar mi je zelo pomembno. Meni se zdi noro lepa res privlačna punca. Z njo resne zveze sigurno ne bi imel, bi se pa z veseljem spustil z njo v posteljo. Tudi ona mi je z raznimi namigi in komplimenti da jasno vedet, da sem tudi njej všeč in da si z mano želi preživeti kakšno noč.
Zdaj me pa zanima tiste, ki to prakticirate (ali ste), kako je?
Se splača poizkusit? Je z starimi dobro sexat? Imajo energijo in kondicijo? Kaj visi?
Vem, da je od vsakega odvisno ampak tako, če malo posplošimo.

Sploh nimam besed.
Da nisi niti svoje teme – par stavkov sposoben sam napisati, žalostno.

Kaj drugega pod to sploh odgovarjala ne bom,

pa lep vikend.

Sm 23 in sem že ene par tastarih.
Ja in ne.
So izi. Ne rabiš nikamor pelat, majo flat. Problem je pa, če se <3, potem pa ihtat, pa konc sveta. Pa ne vem, ka misl, da jo bom poroču. Mamo? Če je pol starejša od mene??

Stara koka ni dobra supa sam bojš ko mastruabacija. Ne bi se pa okol kazal s starkami.
Da se mi smejejo?

Kakršne bedarije pišeš dvomim ,da si prišel dlje, kot do pogleda na oblečeno žensko.

Kaj naj vam napišem, da ste p…. Vsi bi nekaj poskušali in preizkušali, v svojo korist, ostalo vas ne briga. Preračunljivci ekstra klase. Potem pa pišete kakšne smo ženske. Pa v vednost avtorju, nekaterim še pri 60. nič ne visi.

Jah, pazi da ti kakšen del v roki ne ostane.. 🙂

Ko sem bila sama 20+ mi je bila misel z recimo 40+ starejšimi, samo misel, ogabna. Zame stari dedci praktično.

Sedaj mi je to recimo za stare 60+

Verjetno čez 20let, mi bo to za 80+

Itn.itn.

Da pa je 25letniku 5let starejša ženska “stara”, potem ni tvoj problem starostna razlika, ampak nekaj popolnoma drugega, hujšega pravzaprav…

“se spalača seksat z mlajšim moškim” je isti tekst sam mal obrnjen, mislim da je ista oseba

Glede na to, da marsikatera ženska pred 30-im sploh ne ve kaj dober seks je in kako dedca v postelji zadovoljit (Ja dame, to velja tudi za vas!), bi jaz vprašanje raje formuliral takole: se sploh splača seksat z ženskami pod 30 let?

Kdor ve, že ve.

Nad 30 so prežvečene, dajo pa hitr. Sam men je mal ogabno.

Stare so meni tok za vmes. Imajo rade mlado meso milfe. Če nimam punce potem so tud te stare ok. Samo za enkrat. Da me ne vidi kdo iz mojga klasa.

Fuj, pri 60 vse visi!
Lahko se pa vedno sprenevedaš.

Takole. Stara sem 48 in imam ljubimca starega 25. Sama sem vedno spedenana, malo nafitnesirana, vedno zrihtana, niti kg preveč, nimam gub, sem zelo aktivna in nasmejana oseba, on super fant, res sexi za pogledat, mal nabildan… ni da ni). Zelo dober sex, mali se ful hitro uči, imel je do sedaj le 1 punco, ki ji ni bil sex užitek. Sama sem zelo odprta oseba, vse mu razložim kaj in kako in zakaj mi določene stvari pašejo in zakaj ne, mu pokažem kako, ga usmerjam. Med rjuhami zdrži zelo dolgo, naredi vse kar mu rečem in v 2 mesecih je postal prava bomba v sexu 😀 Ko bo čas, da bo našel mično dekle, sem mu sama strogo naročila, da mi pove, ne želim, da njegovo novo razmerje začne na laži. Se bom odmaknila in mu zaželela srečno. Tisti ki ne verjamete in ste moj letnik, ugriznite se za jezik, lahko je to ravno vaš sin 😀

Če je vse res potem samo
👌👍👏👏👏👏👏

Če je vse res potem samo
👌👍👏👏👏👏👏
[/quote]
Ja res je. Sama sem poročena, mož je starejši 10 let in doma ni več akcije, ali je le 1x na 10 dni. meni je to premalo. Sem pa bila stara 16 ko sva z možem začela skupaj hodit, on pa krepko čez 20, bil je moj lahko rečem “inštruktor” 😀 Meni osebno je bilo res super, da mi je nekdo vse razložil in vsak dan pokazal kaj novega. Je bil namreč zelo odprt do vsega pri sexu. Posledično tudi jaz, ker mi je vse na lep način predstavil 😀 Kaj češ lepšega.

Zgleda mož na mestu!?

Itak da mladi radi seksamo s starejšimi in itak da se splača, sam to je vse od osebe do osebe. Nekatere so neverjetne druge pač ne, to nima zveze z leti ampak s tem kako seksualna je oseba.

Drgač pa mene bolj zanima kako pridete v stik s starejšimi ženskami željnimi seksa ali pa ženske v stik s fanti. V Avstriji kjer trenutn živim se ful korist tinder sploh te starejše željne mlajših si velikokrat nastavijo zaželjena leta moških na 20+, pri nas pa kolkr vidim ne uporabljate tinderja kaj preveč. Ali pa ga ravno takrat ne, ko sem jaz v Slo he he 🙂
Kar je ful škoda ker vem da je kr neki takšnih 40+ (ali pa 30+), ki so leta ali pa mesece brez seksa čeprav so potrebne in bi jim še kako sedel tič, sam pol se pač sprijaznijo da ne bo nič, ker pač ne najdejo partnerja, ki pa bi ga lahko dobile v roku par dni pa tega očitno ne vedo 🙂


Jaz z osebo, ki je ne poznam, ne bi mogla it. Mora bit nekdo, ki mu vsaj malo zaupam, vem da je zdrav …. Pa saj večina prevar se zgodi v okolju znancev, prijateljev………. vsaj ženske kolkor vem smo take, da ne poberemo kr tam enga tipa.

Vem, da 50 letnice mislijo, da jim nič ne visi in da nimajo gub.
Meni, ki imam 21 let se zdijo prastare ostudne none. Tudi vsem mojim prijateljem. Vse, brez izjeme.

Starejšo žensko, ne prastaro. Mislim precej pod 40! bi ampak če je fit in če ne bi noben vedel!


Jaz z osebo, ki je ne poznam, ne bi mogla it. Mora bit nekdo, ki mu vsaj malo zaupam, vem da je zdrav …. Pa saj večina prevar se zgodi v okolju znancev, prijateljev………. vsaj ženske kolkor vem smo take, da ne poberemo kr tam enga tipa.
[/quote]

Ja itak, ampak sej se prej spoznata a ne. Si mal dopisujeta, se dobita na kavi itd. in vidiš če se ujemata ali ne. Druga stvar pa je, če ti želiš seksat sam s tistimi, ki jih poznaš ful časa ali pa skupnimi prijatelji, potem te razumem, da ti je to pač nekaj novega.

Stvar je v tem, ker ženski ki je v 40+ nepotešena in željna dobrega tiča leta bežijo in ena, dva, tri bo 50, 55, 60. Sem siguren, da je marsikateri nepotešeni pri recimo 45 žal, da ni bolj pogumna in divja in se seksa kot se spodobi. Namreč življenje je eno zakaj bi nekdo bil sam in nepotešen, ko pa ima toliko možnosti za užitek.

Do 30 bi jo, ampak ne bi pa hodu z njo, tut če plačuje. Bi mi blo bedno. Čez 30 je pa zlo staro.

Ooojjjjjaaaaaa
Bolj zrela brez sramu
Ni lepšega ko ti sredi štepanja reče pofuu… me ko pr…. daaaajjj ja ja še še!
Mlade frkle hot topel hlod z luknjo!
Pa še uredijo se oooddddličččnnooo!

Jaz tudi ne maram starih. Tiste gube pa smrdijo mi.

Jaz tudi ne maram starih. Tiste gube pa smrdijo mi.

Potem je higiena kriva in ne starost!

New Report

Close