Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Iščem samsko žensko za resno zvezo

Default avatar

andi30

Pozdravljeni!

Sem samski fant star 31 let s 7. stopnjo izobrazbe in želim spoznati partnerko za skupno življenje. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem, preberem kako knjigo ali pa pogledam kak film, rešujem križanke, spremljam šport, zanima me tehnika... Visok sem 190 cm normalne postave, komunikativen, iskren, preprost, prijazen, pozitivno naravnan, pošten ter zvest fant. Ne kadim in ne pijem alkohola.
Že kar nekaj časa sem samski in čeprav je samsko življenje včasih veliko preprostejše, kot življenje v dvoje je sprehod po mestu, film v kinu, druženju ob toplem napitku ali kosilo veliko lepše v dvoje, zato bi rad spoznal žensko, ki je iskrena, preprosta, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvari družino in skupno življenje, nekadilka in je katoličanka. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Razdalje med kraji ni ovira, da se nebi spoznala. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.

Moj kontakt [email protected]
Default avatar

Zelo vazno

Pomenben podatek si izpustil: si zaposlen?
Default avatar

Iz kje

Iz kje si
Default avatar

ext

Iz kje je napisal/a:
Iz kje si
Vprašaj raje za kam:-))
Default avatar

ah kje pa

Zelo vazno je napisal/a:
Pomenben podatek si izpustil: si zaposlen?
To sploh ni pomembno. Glavno, da ima 7. stopnjo izobrazbe, in da bo tudi ženska izobražena.
Default avatar

samska ena

Od kod si, delaš, kaj delaš?
Default avatar

jah tko je to model

Tudi katoličanke gledajo na to ali imaš denar ali ne.
Default avatar

a lahko izkoristim

Ker si mislim, da velik šnofla po tej temi, še jaz dodajam:

Rada bi spoznala moškega, starega nad 55 let. Da je aktiven, razgledan, veseljak.
Da ima čoln, da zna uživat v naravi.
Nič hudega, če kdaj spi do enajstih. Nič hudega, če mu tič ne stoji.
Default avatar

Lule Cuzlar

a lahko izkoristim je napisal/a:

Rada bi spoznala moškega, starega nad 55 let. Da je aktiven, razgledan, veseljak.
Če rada kuhaš, pereš, likaš, pospravljaš, na vrtu prčkaš, bereš, redno telovadiš, goste ljubeznivo sprejemaš, zgodaj vstajaš, meditiraš, sadje in zelenjavo ješ, v naravo hodiš, moje starše ignoriraš, svoje tudi, rock n roll poslušaša, govedino sovražiš, po Italiji potuješ, po Bližnjem Vzhodu ne potuješ, komunistov ne maraš, fašistov ne maraš, kapitalistov ne maraš, radikalcev in liberalcev ne jemlješ resno, anarhistov najbolj ne razumeš, klopov v hosti ne obožuješ, pred lisičko se raznežiš, medveda od daleč s strahospoštovanjem opazuješ, od meduze krikneš, ko te užge v morju, filme gledaš, muziko poslušaš, premalo težiš ... Potem si morda pogojno meni primerna.
Default avatar

še en samski

No, da še jaz pristavim svoj lonček ... se opravičujem avtorju :) Iščem aktivno osebo za potepanje po hribih, gorah itd., ki ima za sabo nekje okoli četrt stoletja +/- nekaj let, lahko pa tudi samo za dopisovanje. Lahko mi pošlješ pisemskega goloba, če to ne gre, pa mi lahko pišeš na [email protected] Se tipkamo!
Default avatar

haHAha

andi30 je napisal/a:
Pozdravljeni!

Sem samski fant star 31 let s 7. stopnjo izobrazbe in želim spoznati partnerko za skupno življenje. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem, preberem kako knjigo ali pa pogledam kak film, rešujem križanke, spremljam šport, zanima me tehnika... Visok sem 190 cm normalne postave, komunikativen, iskren, preprost, prijazen, pozitivno naravnan, pošten ter zvest fant. Ne kadim in ne pijem alkohola.
Že kar nekaj časa sem samski in čeprav je samsko življenje včasih veliko preprostejše, kot življenje v dvoje je sprehod po mestu, film v kinu, druženju ob toplem napitku ali kosilo veliko lepše v dvoje, zato bi rad spoznal žensko, ki je iskrena, preprosta, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvari družino in skupno življenje, nekadilka in je katoličanka. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Razdalje med kraji ni ovira, da se nebi spoznala. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil.

NImam 7. stopnje izobrazbe, kot ti (če), pa vseeno vem, da se ne bi piše narazen :-)))))))
Default avatar

krinolina3

Fant išče žensko? Fantje ne iščejo žensk, ampak punce.

PS: kako osladno.
Default avatar

Tinka Polovinka

Lule Cuzlar je napisal/a:

Če rada kuhaš, pereš, likaš, pospravljaš, na vrtu prčkaš, bereš, redno telovadiš, goste ljubeznivo sprejemaš, zgodaj vstajaš, meditiraš, sadje in zelenjavo ješ, v naravo hodiš, moje starše ignoriraš, svoje tudi, rock n roll poslušaša, govedino sovražiš, po Italiji potuješ, po Bližnjem Vzhodu ne potuješ, komunistov ne maraš, fašistov ne maraš, kapitalistov ne maraš, radikalcev in liberalcev ne jemlješ resno, anarhistov najbolj ne razumeš, klopov v hosti ne obožuješ, pred lisičko se raznežiš, medveda od daleč s strahospoštovanjem opazuješ, od meduze krikneš, ko te užge v morju, filme gledaš, muziko poslušaš, premalo težiš ... Potem si morda pogojno meni primerna.

Mater, mene je govedina izločila iz tvojih pogojev😂😂😂
Default avatar

Nevenič

Ne razumem zakaj ne bi imel nesamske ženske za resno zvezo ...
Default avatar

sem ZA

Lule Cuzlar je napisal/a:

Kje se najdeva?
Default avatar

Yollina

andi30 je napisal/a:
Pozdravljeni!

Ali mora biti depilirana?