Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jutri pa nič mesa

Jutri pa nič mesa

Je strogi post !!!!!!!!

Vatikan nam nima pravice ukazovati.

Jutri si naredim čevape v obliki križa 😂

Bi bilo dobro zate, če ne bi jedel nič mesa vsaj en dan, ne bi imel toliko zdravstvenih težav, ampak enim se ne da dopovedat, potem jih moramo pa drugi podpirat, ko od 50-ega leta naprej samo po bolnicah lazijo.

Pa ne glih jutri!!!
Kaj če nam naša svina, ki je že precej na koncu, crkne?!! ……. Ja, stara je že, potrebna pečice in flajšmašine. Poljska pa tako daleč……

______________________

Tvoja debela rit tako ali tako ne bi sploh smela videti mesa, kaj šele svinjine, ampak dobro, te bo vsaj prej pobralo, še dobro, da obstaja naravna selekcija.

Tvoja debela rit tako ali tako ne bi sploh smela videti mesa, kaj šele svinjine, ampak dobro, te bo vsaj prej pobralo, še dobro, da obstaja naravna selekcija.
[/quote]

Ti kar upaj.

[img]http://shrani.si/f/3O/Gp/2Ot3QuYV/balkon-2.jpg[/img]

______________________

Je piščanec tudi meso?

In zakaj riba ni meso?

______________________

Seveda je riba meso, kake pa ti danes lapaš? Izgleda, da je meso že skisalo tvoje možgane, če je seveda sploh imelo še kaj skisat.

Bi bilo dobro zate, če ne bi jedel nič mesa vsaj en dan, ne bi imel toliko zdravstvenih težav, ampak enim se ne da dopovedat, potem jih moramo pa drugi podpirat, ko od 50-ega leta naprej samo po bolnicah lazijo.
[/quote]

Dober teden dni nazaj sem dobil izvide zdravniskega pregleda, vse stima v nulo. Tako, da bom zdaj veselo dalje jedel meska pa pustil travo kravam (veganom)

Seveda je riba meso, kake pa ti danes lapaš? Izgleda, da je meso že skisalo tvoje možgane, če je seveda sploh imelo še kaj skisat.
[/quote]

Taka simpatična razlaga:
https://otroski.rtvslo.si/bansi/prispevek/726

Jaz se drugače vegan, ampak ko vatikanski pedofili nehajo jest meso, ga pa jaz začnem. Do velike noči, potem pa spet neham.

Da nisi ti inverzni vatikanec?

______________________

Nivo komunikacije je na SČ padel pod nivo. Enih par se še krega in prepričuje med sabo, pametni so pa že odšli s foruma. Bedniki ste.

Kdo pravi, da ni meso?


Tako je! Nič mesa! Samo meso živali, ki žrejo travo!

Kdo pravi, da ni meso?
[/quote]
Tako učijo farji. Ko je post, je uživanja mesa prepovedano. Sme se pa jesti ribe.
Torej, ribe niso meso. Vprašaj Rodeta &co. da ti obrazložijo.

______________________


Tako učijo farji. Ko je post, je uživanja mesa prepovedano. Sme se pa jesti ribe.
Torej, ribe niso meso. Vprašaj Rodeta &co. da ti obrazložijo.
[/quote]

Preden pametuješ, se izobrazi in pozanimaj, kaj učijo farji. Učijo namreč, da se za post ne je mesa toplokrvnih živali. Riba ne sodi mednje. Kajne?

Mi imamo jutri na jedilniku lososa.


Četrtka več ne bom dočakal. Se že vidim v žari ali v trugi oz. kam me bodo pač porinili. Za jutri sem si namreč pripravil “zidarski” sendvič s polno salamami, sirom, murkic in maličko paprike … njami njami

Si ne morem pomagat. Rajši umrem od greha, kot da ostanem brez sendviča.

Bi bilo dobro zate, če ne bi jedel nič mesa vsaj en dan, ne bi imel toliko zdravstvenih težav, ampak enim se ne da dopovedat, potem jih moramo pa drugi podpirat, ko od 50-ega leta naprej samo po bolnicah lazijo.
[/quote]

+1

Preden pametuješ, se izobrazi in pozanimaj, kaj učijo farji. Učijo namreč, da se za post ne je mesa toplokrvnih živali. Riba ne sodi mednje. Kajne?
[/quote]

A biblijski nečisti neprežvekovalski parklarji (svinje npr.) niso dovolj arbitrarno omejeni za farje, zdaj se še po hladnokrvnosti ravnajo?

Školjke se lahko zdaj konzumira, ker nimajo tople krvi, so pa po drugi strani vodne živali brez plavuti in luskin, ki so nečiste?

Preden pametuješ, se izobrazi in pozanimaj, kaj učijo farji. Učijo namreč, da se za post ne je mesa toplokrvnih živali. Riba ne sodi mednje. Kajne?
[/quote]

Sej par ur po klanju nobena žival več nima tople krvi. Torej lahko vse mažeš po želji.

A bojo trgovine,mesnice zaprte? Inventura?

New Report

Close