Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Feminizem je preživet in dela škodo. Toksični feminizem.

Feminizem je preživet in dela škodo. Toksični feminizem.

Sem mnenja, da je feminizem preživet.
Ženske imajo na zahodu enake pravice kot moški.
Niso diskriminirane, niso zatirane, še manj ogrožene.

Če se želi katera borit za zatirane ženske mora it v muslimanski svet in se borit tam.

Problem feminizma je, da deklarirane feministke v večini sovražijo moške. Te so najbolj glasne in se jih najbolj sliši. Mislim, da tudi vodijo barko feminizma. Zato tudi termin toksična feministka. Zato tudi večina moških in žensk prezira feminizem.

Feminizem je na papirju borba za enakost, v resnici pa borba za prevlado žensk in zatiranje moškosti.
Nacizem se je na papirju boril za enakost Nemcev, v resnici pa je uničeval Žide. Feminizmu je fašizmu enak, na papirju se bori za enakost, v resnici pa poskušajo uničevati moškost.

Ti pa res nimaš pojma.
Sem feministka in imam rada moške, no ja, enega še posebej.

Ja, vse je res.

Feministke so po večini zagrenjene razočarane ženske s težavami. Namesto da bi delale na sebi zastrupljajo odnose med moškimi in ženskami.

Poglej vase in bodi sprememba, ki jo želiš v svetu.

nova
Uredništvo priporoča

Ta tvoja primerjava feminizma s holokavstom pa fašizmom je malo mimo..

Spet en tip, ki ne dobi ženske, ki bi mu rit odnašala.
Ali pa je temo odprla ena nesrečna gospodinja, ker mora rit odnašat dedcu pa je fovš tistim ženskam, ki so samske ali pa s takim partnerjem, ki nima ženske za služkinjo.

Feministke so ene težke seronje v resnici. Upajo zajebavat samo copatarje in od mater kastrirane “moške”. Pred islamisti si pisnit ne upajo. Iščejo neke dlake v jajcih brez veze, o šeriatskem pravu, ki vlada v evropskih getih, so tiho ko pi.zde.

Meni ste tako ubogi revčki, ki pljuvate po feministkah.
Pa kdo vas sploh sili imeti opravke s feministkami? Nihče.
To mi je isto kot teme, ko eni pljuvate po samskih, čeprav vam nič nočejo. Pa pljvaute po tistih brez otrok pa pljuvate po gejih pa kaj vem kaj še vsem. V resnici pa vam nihče nič noče.
Ali pa mogoče je težava v tem, da se tu gor cmerite, ker vas je kaka feministka načevljala?

Sicer se strinjam z izjavo glede feminizma dandanes. Toda po drugi strani so mi toksični tudi moski, ki leta 2019 mislijo, da zenska sodi za stedilnik.

Eh ja spet so na površje prišli nedonošenčki, ki so prepričani, da jim pripada ženska, da bo skrbela z njih. Zato jih pa muči feminizem.

Ja, islamizem bi znal biti šiba božja za feminizem, če se vzdigne do oblasti v Evropi. To ni tako nemogoč scenarij za (bližnjo) prihodnost. V Iranu in Afganistanu so v sedemdesetih letih že imeli neke zametke feminizma: ženske so se oblačile po zahodni modi, hodile v službe, bile aktivne v javnem življenju … Ko so prišli ekstremisti na oblast, je bilo tega čez noč konec. Ženskam so predpisali obvezna srednjeveška oblačila, pometali jih iz večine služb in jih praktično zaprli v kuhinje za šporget. Čez noč! Feminizem se je sesul kot potička iz peska. To pomeni, da ta feministični aktivizem sploh nima svoje notranje moči. Vsi njegovi dosežki so odvisni od tega, koliko ga (moška) oblast tolerira.

Ubogi zatirani Slovenčki imate mokre sanje, da bi islam čim prej prišel, da bi zatrli ženske, a ne?

Ubogi zatirani Slovenčki imate mokre sanje, da bi islam čim prej prišel, da bi zatrli ženske, a ne?
[/quote]

To je pa od vas odvisno. Uboge revčke je lahko komandirat, bomo videli, kako se boste postavile proti fanatikom.

To je pa od vas odvisno. Uboge revčke je lahko komandirat, bomo videli, kako se boste postavile proti fanatikom.
[/quote]

He, he, meni je tako smešno, ko en monovec, ki se ima za odraslega moškega, rabi zaščito muslimanskih fanatikov.
Res moraš biti ubog, da rabiš zaščito teh muslimanskih fanatikov. Jaz ti predlagam, da greš kar sedaj tja v Sirijo, da ne boš tu čakal nanje. Pa kaj v Sirijo, že v BIH jih je menda dosti.

He, he, meni je tako smešno, ko en monovec, ki se ima za odraslega moškega, rabi zaščito muslimanskih fanatikov.
Res moraš biti ubog, da rabiš zaščito teh muslimanskih fanatikov. Jaz ti predlagam, da greš kar sedaj tja v Sirijo, da ne boš tu čakal nanje. Pa kaj v Sirijo, že v BIH jih je menda dosti.
[/quote]

Tja dol greš lahko tudi ti pomagat sestram obnavljat feminizem. Boš bolj koristna kot tukaj čepet in v prazno kokodakat.

Tja dol greš lahko tudi ti pomagat sestram obnavljat feminizem. Boš bolj koristna kot tukaj čepet in v prazno kokodakat.
[/quote]

Jaz nisem občudovalka islama. Tako,da me ne vleče tja. Ti pa očitno komaj čakaš islam, tako, da… itak domobranci niste zaželjeni v Sloveniji, nacistično-fašistična zalega ni nikjer zaželjena.

Jaz nisem občudovalka islama. Tako,da me ne vleče tja. Ti pa očitno komaj čakaš islam, tako, da… itak domobranci niste zaželjeni v Sloveniji, nacistično-fašistična zalega ni nikjer zaželjena.
[/quote]

Vem, da te ne vleče tja, kjer je treba za svojo idejo nekaj tvegat in pokazat. Se bolje počutiš pri ubogih revčkih, ki ti kimajo. Mene in meni podobnih pa take uscanke ne morete komandirat, to vas najbolj žge in peče.

LOL, se sicer nisem mislila oglasiti v tako bedasti temi, ampak ko sem videla nick, ki vsebuje “domobranski” in “logik” v tesni zvezi, sem se skoraj polulala od smeha :))))

Vem, da te ne vleče tja, kjer je treba za svojo idejo nekaj tvegat in pokazat. Se bolje počutiš pri ubogih revčkih, ki ti kimajo. Mene in meni podobnih pa take uscanke ne morete komandirat, to vas najbolj žge in peče.
[/quote]

Hja, veš kaj je napaka v Sloveniji? Ker dombranci še migajo. Namesto, da bi dosmrtno gnili na kakem prisilnem delu.
Drugače pa ne boš verjel, večina moških v Sloveniji je normalnih. Eni so pa pač lizali rit fašistom in nacistom, zdaj pa naprej islamskim fanatikom.
Tebe nihče ne želi komandirat. Domačih izdajalcev nihče ne mara. Ste sramota za Slovenijo.

Šparajte bes, revce, za islamiste. Boste videle prisilno delo, ko vas za šporget privežejo ali v harem postavijo. Čeprav za to drugo vas mati narava najbrž ni ustrezno opremila.

Res si pomilovanja vreden. Nekoč ste domobranci udinjali fašistom in nacistom, zdaj se boste pa islamistom. Enkrat gnili geni, vedno gnili geni.

Dombranc, a to častiš svoje starše, ki so klali Slovence ali zakaj tak nik?

V islamu veljajo tudi pravila za moške.. Preberi si jih.. Evropski moški si islam mal po svoje predstavljate. Mislite da v islamu moški nima pravil ki se jih mora strogo držati in da lahko počne vse kar hoce.?

Za začetek bodo Domobrancu bingelja obdelali :). Potem pa naprej.

seveda ne, brat MORA umoriti sestro, če ta slučajno seksa izven zakona ali kako drugače krši islamske zapovedi. Si predstavljaš, da moraš to narediti, čeprav si recimo skupaj gor rasel in te je ta sestra čuvala?

seveda ne, brat MORA umoriti sestro, če ta slučajno seksa izven zakona ali kako drugače krši islamske zapovedi. Si predstavljaš, da moraš to narediti, čeprav si recimo skupaj gor rasel in te je ta sestra čuvala?
[/quote]

Tudi, če ne seksa prostovoljno, torej, če je posiljena, je ona kriva.
Ampak ob raznih monovskih domobrancih in podobnih izrodkih, a sploh pomišljaš, da bi oklevali? Tule gor je toliko tem, kjer nabijajo o tem kako si ženske zaslužimo batine in kaj vem kaj še vse. Misliš, da so domobranci kdaj pomišljali koga ubijejo? To so bili najbolj krvoloni klavci. Najraje so pobijali matere otrok.

New Report

Close