Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Pretepeni moški

Default avatar

monovci pravijo

Tule gor pravijo monovci, da je kar dosti primerov, ko ženske tepejo moške. Ko pa povprašaš po okoliščinah tega pretepanja, se pa umaknejo.
Pa me zanima kaki so to primeri, menda je tega veliko, da ženska tepe moškega?
Razumem, če gre za primere, da tepe invalida, bolnega, ...
Ampak drugače pa res ne razumem, da bi ženska tepla odraslega zdravega moškega in bi ubogi revež to kar prenašal in prenašal.
Default avatar

a se hecaš

Ne morem si misliti, res, kako enega MOŠKEGA, poudarek je na MOŠKEM!!! lahko tepe in pretepe ena ženska?
Ja, ok, če je on ves droben in ona tam 100kilska medvedka...tu bi morda še razumela.
Kajti pravi moški tega ne bi ne prenašal, pa tudi fizično bi bilo to nemogoče.
Je pa res, da dandanašnji po svetu hodi vse manj MOŠKIH, ampak vedno več skakljajo polmoški, ki se namesto svoje tihe želje, biti z drugim polmoškim ,iz kakršnih koli razlogov spravijo v zvezo z žensko.
In potem, ko se njej to posveti, je pač jasno, da ga iz svete jeze in užaljenosti pretepe .Saj se to bitje, ki misli, da je moški, ne zna niti braniti.
Če si samo zamislim te tipčke, ki skakljajo naokrog s čopki na glavi, v najtesnejših hlačicah, kar jih prodajajo...:):):)
Default avatar

Bejz bejz

Jaz tudi ne verjamem tega. Ok, če gre za invalida ali bolnega človeka, ki se ne more branit. Drugače pa ne.
Default avatar

Razsvetljenje

monovci pravijo je napisal/a:
Tule gor pravijo monovci, da je kar dosti primerov, ko ženske tepejo moške. Ko pa povprašaš po okoliščinah tega pretepanja, se pa umaknejo.
Ampak drugače pa res ne razumem, da bi ženska tepla odraslega zdravega moškega in bi ubogi revež to kar prenašal in prenašal.
Problem se skriva v femina(r)cistični propagandi v navezi s pravnim sistemom.
Default avatar

luncca

Si ne predstavljam, da bi se tepla z mojim. Je glavo višji od mene, ima vsaj 20 kg več kot jaz, najbrž bi me "podrl" z enim zamahom.
Res si ne morem predstavljati, kako lahko ženska pretepe moškega.
Default avatar

Goldfish

Si ti pretepen, da poznaš okoliščine? Pazi, da tvoja baba tega ne bere :).
Default avatar

ext

Zato ker je forum kot specialna olimpijada, tudi če zmagaš v debati, si vseeno malo revež. Ampak- saj nisi prebutasta, da ne veš, da se da človeka lotit fizično na veliko načinov, tudi kakšno grmovje vrtnic prav pride, pa leteči krožniki, pa vsaka baba, ki je mal športnice, lahko sesuje povprečneža. Če se pa tip malo zapije, pa sploh ni ovir. V glavnem, malo manj gobcanja v prazno, pa mal možgačke napet, garantiram, karkoli se boš izmislila, je nekdo že naredil.
Default avatar

ext

luncca je napisal/a:
Si ne predstavljam, da bi se tepla z mojim. Je glavo višji od mene, ima vsaj 20 kg več kot jaz, najbrž bi me "podrl" z enim zamahom.
Res si ne morem predstavljati, kako lahko ženska pretepe moškega.
Ok- predpostavi si da te tvoj hoče pospravit, kako bi se branila, sama, ko ni nikogar blizu.
Evo, tako
Default avatar

Lovilecsvetlobe

mene so v osnovni in srednji šoli sošolke pretepale
tri so me celo posilit hotele
Default avatar

ojej hudo

Lovilecsvetlobe je napisal/a:
So vsaj uporabile kondome? :/
Default avatar

Lovilecsvetlobe

ojej hudo je napisal/a:
Lovilecsvetlobe je napisal/a:
So vsaj uporabile kondome? :/
niso, ker je ena dobila na gobec in so se razbežale
Default avatar

Šnelca_

Ravno včeraj na sprehodu sem videla žensko(upokojenko), ki je tepla moža, medtem ko je na njivi delal, ona pa lenarila in komandirala.
Ne vem kaj je s takimi ženskami, a opažam da jim je skupno to, da imajo veliko in debelo - grdo rit, majhno glavo.
Zakaj si moški to dovolijo mi je še manj jasno, ok prvič ko je dvignila roko je lahko zelo razočaran in zmeden, da ima nasilno ženo, naslednjič pa brez tolerance do take...
Default avatar

ext

Šnelca_ je napisal/a:
Ravno včeraj na sprehodu sem videla žensko(upokojenko), ki je tepla moža, medtem ko je na njivi delal, ona pa lenarila in komandirala.
Ne vem kaj je s takimi ženskami, a opažam da jim je skupno to, da imajo veliko in debelo - grdo rit, majhno glavo.
Zakaj si moški to dovolijo mi je še manj jasno, ok prvič ko je dvignila roko je lahko zelo razočaran in zmeden, da ima nasilno ženo, naslednjič pa brez tolerance do take...
Kaj pa ima na izbiro?
Default avatar

Šnelca_

Da jo odslovi in raje sam živi kot s tako srako...
Default avatar

monovci pravijo

Šnelca_ je napisal/a:
Se pravi, da si ti gledala nasilje, ki ga je ženska izvajala, nisi pa ukrepala in vsaj, če drugega nisi mogla, poklicala policije?
Vseeno pa me zanima kako je to zgledalo. Tip je oral. A je ženska potem priletala, ustavila traktor, zlezla v traktor in tipa začela boksat, lasat ali kaj?
Pa glede na to, da traktor ropota, ko orje. Kako je ženska tipa komandirala? Saj je itak ni mogel slišat, če je bil na traktorju, ki ropota?
Default avatar

Grda resnica

Hahaha pa ja..ja če ima 140 cm in 30 kg pol ga že premlati
Dejte no mir
Default avatar

megaboy

Nima veze, al je moški velik močan ali majhen suh.
Tepe ga, ker računa da moški pa žene bo ženske nazaj udaril.
In če se uračuna in jo moški nazaj mahne, je pa seveda takoj ona žrtev nasilnega moža. In nikogar ne briga, da je ona prva začela. Ona je zdej uboga.

Rešitev za takšne ženske je edino, da jo moški fajn zmlati, da si baba zapomni da ni dobro začenjat pretepa.

Poznam eno tako, jo vsake tolk čisto vrže iz tira kakšna res malenkost, pa začne tulit, pa zmerjat, razbijat, pa žalit...tud deda je že napadla, No v drugem primeru, ko je deda napadla je potem spakirala kovčke skupaj z majhnim otrokom.
Default avatar

ext

Šnelca_ je napisal/a:
Da jo odslovi in raje sam živi kot s tako srako...
Popolnoma toliko šans ima, kot pretepene ženske. Kam bo pa šel, kako bo živel, od česa. Sploh če se je priselil k nji. Saj ni nič njegovo. Vprašaj grdo resnico. Večina ljudi v takem položaju lahko samo čaka, da bo eden od niju gagnil.
Default avatar

megaboy

Grda resnica je napisal/a:
Hahaha pa ja..ja če ima 140 cm in 30 kg pol ga že premlati
Dejte no mir
Nima veze 30 kg ali 130.
Veze ima temperament in bolana glava.
Saj če jo baba nazaj faše je pa ona žrtev to je win-win situacija, dokler jo dec res orenk ne nabuta. in postavi na cesto.
Default avatar

Šnelca_

Ne na roke je kopal, ne vem točno, imel je samokolnico(karjolo),..., ona se je drla nanj in ga tepla. Mislim, da je bil zmatran in ni bil hiter kot je ona ukazala.
Ne, nikogar nisem klicala, samo sem ji rekla, da če jo ni sram, kaj počenja, da se spravlja nad delovno osebo, ona pa lenari. Mater bi še mene bila natepla, če bi ji prišla pod roke, toliko je bila besna... potem še name :))
Lahko da je nasilna zaradi pijače, ??...čudna je bila...
Smilil se mi je gospod, a sem potem šla svojo pot...mislim, da je nehala, ker sem ji rekla, da bom blizu in jo spremljala...