Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pa kaj vam je ženske

pa kaj vam je ženske

Imava podjetje, ustanovil ga je on, jaz sem se mu pridružila kasneje. V podjetju je 20 zaposlenih. Kar zadnje čase opažam, da je moj postal “vroča roba”, je povprečnega videza, star 47 let. Ni me strah zanj, kar mi je čudno je to, da bi se ena 25 letnica ukvarjala z njim, ki ima ne le preteklost, pač pa že tudi leta. Pospeševalke prodaje, potnice, animatorke ……. luštne punce, kaj bi torej počele z enim skoraj 50 let starim godrnjavsem?
Moža imam rada, marsikaj sva dala skozi, imava 2 že odrasla otroka in definitivno jih ne bo več imel (vazektomija), podjetje je pol pol in zadeve bi se komplicirale v primeru ločitve, je bolj skopuške narave, nek luxus (večerjice, izletki, darilca……) pri njem odpadejo, včasih se smeji dolžini kril in globini dekoltejev. Ne moti jih niti to, da sem pri kaki stvari zraven in da pove kdo sem, flirtanje in nasmeški ter namigovanja se nadaljujejo.
Kaj se res tako malo cenite, da bi se za denar in status družile z nekom, ki bi vam lahko bil oče?

Ja, prav ugotavljaš😉

ne bodi tako prepričana, midva podobna situacija tvoji, pa mi je nataknil roge s 40 letnico. Sem se trudila, da obstaneva a nisem zmogla. 😣

Poglej, kar se tega tiče, sem prepričana, res pa je da garancije nimam. Ampak nikoli ni bil babjek, je izjemno familijaren in ko se včasih kaj pogovarjava, je njegovo stališče dokaj realno, glede tega + ko gleda teličkaste kolege, ki so si na stara leta zakomplicirali življenje zaradi misli, da je sosedova travca bolj zelena in sočna, mu je krepko jasno, da je dogajanje v postelji produkt intelekta in ne potence.

Poglej, kar se tega tiče, sem prepričana, res pa je da garancije nimam. Ampak nikoli ni bil babjek, je izjemno familijaren in ko se včasih kaj pogovarjava, je njegovo stališče dokaj realno, glede tega + ko gleda teličkaste kolege, ki so si na stara leta zakomplicirali življenje zaradi misli, da je sosedova travca bolj zelena in sočna, mu je krepko jasno, da je dogajanje v postelji produkt intelekta in ne potence.
[/quote]

Veš, za mojega sedaj bivšega bi dala roko v ogenj pa se premoženje, da to ne bo nikoli naredil. Saj danes mu je žal, a kaj ko je škoda narejena. Uživajta rada se imejta in o tem sploh ne razmišljaj.

“Imava podjetje, ustanovil ga je on, jaz sem se mu pridružila kasneje.”

Poglej, kar se tega tiče, sem prepričana, res pa je da garancije nimam. Ampak nikoli ni bil babjek, je izjemno familijaren in ko se včasih kaj pogovarjava, je njegovo stališče dokaj realno, glede tega + ko gleda teličkaste kolege, ki so si na stara leta zakomplicirali življenje zaradi misli, da je sosedova travca bolj zelena in sočna, mu je krepko jasno, da je dogajanje v postelji produkt intelekta in ne potence.
[/quote]

Pri 25-letnicah se količina “intelekta” izmeri v debelini denarnice ciljnega moškega, še posebej, če je vzgojen tako, da je do žensk brezpogojno prijazen ali če ga v to sili spodnja glavica.
Vsakomur godi, če se počuti sprejetega, če opaža znake, da je še vedno zaželen pri nasprotnem spolu, le moralne vrednote in intelekt preprečujejo infantilno poseganje po takojšnji zadovoljitvi in to loči otroka od odraslega.
Izbrat zanesljivega, odraslega partnerja je umetnost, premnogim pretežka naloga.

Morda je boljša v spoštovanju do sočloveka, morda ima boljši nabor moralnih vrednot, morda je že davno odrasla in sprejela moža kot človeka, ne kot resurs… grenkoba avtoričinega pisanja mi da misliti ravno o tem.

No, in potem bodo razne emancipirane feministke spet pametovale, kako ženskam ni do denarja…

Poglej, kar se tega tiče, sem prepričana, res pa je da garancije nimam. Ampak nikoli ni bil babjek, je izjemno familijaren in ko se včasih kaj pogovarjava, je njegovo stališče dokaj realno, glede tega + ko gleda teličkaste kolege, ki so si na stara leta zakomplicirali življenje zaradi misli, da je sosedova travca bolj zelena in sočna, mu je krepko jasno, da je dogajanje v postelji produkt intelekta in ne potence.
[/quote]

Vsi so takega mnenja, dokler tudi sami ne stopijo na sosedovo travco.
Res, to se zgodi ali pa se ne zgodi, ne glede na to, kako se človek priduša in je razumen dotlej.
Če mu takšna pozornost sicer pravzaprav godi, naj uživa, kmalu bo prestar tudi za to 🙂

Mogoče se pa nista spoznala v firmi, ampak nekje drugje. In mogoče je tudi njej šlo finančno odlično, samo odločila se je, da bo delala v njegovi firmi.

Veš, za mojega sedaj bivšega bi dala roko v ogenj pa se premoženje, da to ne bo nikoli naredil. Saj danes mu je žal, a kaj ko je škoda narejena. Uživajta rada se imejta in o tem sploh ne razmišljaj.
[/quote]

Saj pravim, da garancije nimam, je pa tako kot piše en spodaj, odraslost se ne meri v letih.

podjetje je ustanovil, ko sva bila že 5 let poročena, jaz sem svojo službo obdržala zaradi ekonomske varnosti, ko pa je steklo, sem se mu pridružila kot prokurist.
Torej najin temelj ni bil ekonomski pač pa vzajemna všečnost in zaljubljenost, ki je prerasla v spoštovanje in ljubezen.

Vsi so takega mnenja, dokler tudi sami ne stopijo na sosedovo travco.
Res, to se zgodi ali pa se ne zgodi, ne glede na to, kako se človek priduša in je razumen dotlej.
Če mu takšna pozornost sicer pravzaprav godi, naj uživa, kmalu bo prestar tudi za to 🙂
[/quote]

Lej, sosedova travca je bolj zelena samo slabim ebačem, ki so prepričani, da je za pomanjkanje sexa in jebozovnosti kriv partner. Povprečen ebač tako išče “ujahano kobilo”, ker je sam ne zna ujahati. Pravi ebač ujaha tudi staro mulo.
Get a point?

tebi je odplozlo in se na njemu vidi, da še zmore ☺

Taki časi so, vse kar šteje je denar oziroma veliko denarja.
To je nova generacija, v mojih časih je bilo tega manj.
Je pa fajn prebrat, da imaš dobrega moža, jaz ti verjamem, da ni tak kot namigujejo drugi. Vsi niso isti, je pa redkost, da ima moški pamet (kar se mladega mesa tiče).

Kolikor mi je znano, je vazektomija rezerzibilna. Moževa skrtost v prvem zakonu pa tudi ni nujno v korelaciji z odnosom do ljubice.

Ne pravim, da te vara ali da te bo varal, ampak izpostavljas za moje pojme povsem nebistvena dejstva.

Točno tako, samo da one temu rečejo, da se zelo cenijo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Seveda ti zanje nisi nobena ovira, edina ovira je on. Sicer pa starostna razlika, ki jo omenjaš, ni tako strašna, 50 letnik in 25 letnica lahko počneta skupaj vse, kar lahko vidva, pa še kaj. Ne, da bi te strašil ali ti želel kaj slabega, samo tako je.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Naivna si ce mislis, da 50 letnik ne more imeti 25 letnice. Poznam primer ko ima 60 letnik 20 letnico. Sicer je vse osnovano na tem, da jo crklja, ampak zenske ne moti.

Jaz imam 35 in imam 19 letnico ki sva na podobnem odnosu, pa ti povem da je pri zxajsnji generaciji (18-22) veliko zensk ki jih zanima to.
Ali zato ker je fajn imeti sponzorja, ali pa zato, ker so jim mlajsi moski mevže. Definitvno pa ni problema bit starejsi moski v teh casih

Zelo zelo komplicirano je reverzibilna, tako da praktično ni.

Seveda ti zanje nisi nobena ovira, edina ovira je on. Sicer pa starostna razlika, ki jo omenjaš, ni tako strašna, 50 letnik in 25 letnica lahko počneta skupaj vse, kar lahko vidva, pa še kaj. Ne, da bi te strašil ali ti želel kaj slabega, samo tako je.
[/quote]

Kaj je ta “pa še kaj” kar lahko počne z 25 letnico z 50 pa ne more?

Lej, sosedova travca je bolj zelena samo slabim ebačem, ki so prepričani, da je za pomanjkanje sexa in jebozovnosti kriv partner. Povprečen ebač tako išče “ujahano kobilo”, ker je sam ne zna ujahati. Pravi ebač ujaha tudi staro mulo.
Get a point?
[/quote]

Deloma imaš prav, se pa zmedejo tudi dobri jebači, sploh če v mladosti niso ravno spoznali veliko žensk. Predstavljaj si, da si bil vse življenje bolj ali manj nezanimiv za ženske (čeprav si v postelji bomba), potem pa kar na lepem visijo v grozdih po tebi. Moraš biti res karakter, da vidiš sočno zeleno travco tudi doma.

Škrt človek je škrt do vseh, še najbolj je škrt v medčloveških odnosih, čeprav na začetku morda skrije to svojo lastnost. Verjemi mi, končala sem veliko slabše kot prva žena.

Škrt človek je škrt do vseh, še najbolj je škrt v medčloveških odnosih, čeprav na začetku morda skrije to svojo lastnost. Verjemi mi, končala sem veliko slabše kot prva žena.
[/quote]

Ti verjamem, ampak ne pričakovat od 25-letnic tako dolgoročnega razmišljanja.

New Report

Close