Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prekomerno težki ljudje v savni

Prekomerno težki ljudje v savni

Za vas NE VELJA pravilo, da je v savni zaželjeno biti gol!! Vaše požrešne, prekomerno težke riti NE pašejo v savno! Savnanje je lahko smrtno nevarno za vas in za druge. Debeluška, ki si ležala na vrhni klopi, sporočam ti, da sem bila podvržena resnemu srčnemu stresu in sem mučno minuto trepetala, da se bo pod tvojo prekomerno težo vse skupaj porušilo in me pokopalo.
Zaradi tebe smo savno, kar se da hitro zapustile in odšle v sosednjo.
Zasledovala si nas po vseh savnah, skupaj s tvojim prekomerno težkim spremljevalcem. Vajin smrdeči pot po maščobi se mi je zažrl v nosnici in ni hotel izginiti. Drugi dan sem bila prisiljena v nakup žepnega inhalatorja v lekarni, kar me je stalo pet evrov po nepotrebnem! Za pet evrov bi si lahko kupila aceton za nohte!
Poleg domačih debeluhov, smo bile prisiljene prenašati tudi skupino tujih debeluhov, ki so skupaj tehtali več kot dve toni. Nimate kulture, vzgoje in olike! Plačate za eno osebo, savnate se pa trije, saj ste težki za tri normalne osebe!!!
Lastniku savne pa sporočamo, da bi bilo potrebno prilagoditi prostore in cenik.
Za vse ženske do 50 kilogramov je vstop brezplačen, za tiste od 60 do 70 kilogramov bi veljala dvojna cena in za tiste od 71 do 81 kilogramov trojna cena.
Tistim, ki presegajo 81 kilogramov, pa bi bilo potrebno vstop prepovedati!!!
Prekomerno težki ljudje prosim vas, da najprej shujšate in se šele nato odpravite v savno! Vas način življenja je nezdrav in vodi v resna zdravstvena stanja. Vitka in lepa dekleta, ljubiteljice fitnesa in zdravega načina življenja, se čutimo resno ogrožene!!
Ste vase zazrti in sebični, saj ne pomislite kaj se lahko zgodi, če vam v savni spodrsne in padete na nekoga, ki je po kilogramih šibkejši od vas!

Zdej te že v savni zasledujejo?
Debela je imela “spremljevalca” ti pa sama, pa taka krasotica.

Čuj, menim da morejo taki ki majo vecji ITM od 25 imeti popustu 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, takim avšam kot si ti, pa naj računajo 200{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Res ste eni mimo vsega… Zlobni do soljudi, ki jih niti poznate ne. Ali pa tisti, ki majo od svojega psihiatra dovolilnico lahko grejo v savno ostali pa ne.
Problem rešen!

nova
Uredništvo priporoča

Ena, ki se je naveličala obdelovati kadilce, je šla zdaj na debeluhe.

Počaki na vegane, boš ta glavna na barikadah.

Nagravžni ste itak vsi, ki hodite drug po drugem pretakat znoj in ostale telesne izločke po savnah. Misliš, da tista brisačka pod ritjo dela čudeže? Brisača se napije, noter je vlažno, toplo, vse se prenese direkt nate. Tudi ti si nagravžna.

Kaj pa islamski gledalci, ki so notri samo zato, da primerjajo med seboj svoje tiče in opazujejo nage babe? Jaz mislim, da bi jim morali zaračunati 22{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} DDV davek na njihove žigolo storitve.

Prekomerno težki ljudje, sladkorni in maščobni odvisniki, prosim obnašajte se civilizirano in se zamislite nad svojim nezdravim načinom življenja!!!
Primitivnosti in žaljivk ni potrebno uporabljati!
Prekomerno težki ljudje, imajo poseben vonj in veliko več se potijo od vitkih, ki skrbimo za svoje telo z redno vadbo in zdravim načinom prehranjevanja. Skozi pore prekomerno težkih ljudi, se z znojem izloča tudi v plasteh naložena stara maščoba, ki ima izrazito neprijeten vonj, ki ga vitki nimamo, saj nimamo maščobe.
Prepričana sem, da okrogle bunke takoj po savnanju hitijo v najbližjo kmečko gostilno, kjer si naročijo več porcij redilnih jedi. Kamorkoli grem, povsod srečujem zavaljene šunke, ki ob kavi jedo kremne tortice. Na fitnesu je vse več štorastih bunk, zdaj so zavzele še savne, da se je nemogoče v miru savnati, saj nas zasledujejo s svojimi prekomerno težkimi telesi iz ene savne v drugo, hkrati pa globoko dihajo, ker jim masčoba in vročina iz savne pritiska na pljuča!!

Jebeš zdravo telo, če si potem tako tečna, slabe volje in nestrpna. To ni zdravo, zato ne pridigaj o zdravju. In če si tako fina, si nabavi domačo savno, ne pa da se hodiš valjat v tuje izločke in vohat znoj tujcev.

A ti ni nihče povedal, da boš na stara leta od vseh zapuščena, če boš celo življenje tako hudobna?

Čoknjeno pejd spat in nehi že.

Ej narcisa za sebe se brigaj boš imela dovolj dela!

Precej cenen odstranjevalec laka za nohte kupuješ, 5 evrov, najbrž ni ravno kvaliteten.

Ej , ti zvezda fitnesa , samo nekaj bi ti rad toplo položil na srce , v trenutku te lahko izda tvoje fitnisirano , “natrenirano” telesce (v kar sicer dvomim) , hormončki se obrnejo , pobezljajo in že se začnejo nabirati kilce. Vedi , da nisi imuna na to. Verjetno si tudi že slišala za karmo , glej hitro se lahko obrne proti tebi , in to v takem obsegu , da ne boš mogla niti stopiti skozi vrata tvojega fitnesa zaradi debelosti . Pa lepo se imej še naprej.

Žal na tvojo objavo ne vem a naj se smejim al zgražam.
Kar nekaj obsojas cloveka, ko ga niti ne poznas. Ne vem a si slišala da obstajajo zasebne savne, kjer ti lahka delas karkoli hoces.. Kupi si vstopnico pa ne tecnari.
Pa ce te moti pogled na “zavaljene” po tvojem pa preprosto ne hodi tja kjer si oni. Marsikdo ko ima preveč kil zaradi takih idiotov kot si ti ne upa v fitnes, da ga ne bi obsojali. In ves da obsojate kr po vrsti.
Kar se pa tice vonja. To si pa tak sfalila da joj. Ni res da debeli ljudje ful bolj smrdijo.
Tud sama hodim v fitnes, savno, bazen in lahko več rečem da tud suhi smrdite.
Pa preden me začneš napadat da sem ena od debelih. Ne nisem, imam izklesano misicasto telo.

Pojej kaj konkretnega!
Stara moja, ti si od lakote vsa zivcna, kmalu bos ena navadna zivcna razvalina!
Daj menda ves, da se clovek, ki je zadovoljen sam s seboj, ne ukvarja s tujimi zadnjicami?!

Pojej kaj konkretnega!
Stara moja, ti si od lakote vsa zivcna, kmalu bos ena navadna zivcna razvalina!
Daj menda ves, da se clovek, ki je zadovoljen sam s seboj, ne ukvarja s tujimi zadnjicami?!
[/quote]

Se strinjam 🙂

Placaj malo vec v siski pri klubu 300 za fitnes plus savno. Cca 700e letno je bilo lani. Nikoli nobenega v savni. Sem bila vedno sama, pa se klicala sem jih 1h prej, da so mi jo zakurblali. Zdaj…. No zdaj imam pa fitnes, solarij in savno v enem. Lopata + Haloze. Kaj ces lepsega?

Drage zatežene suhice, Za vas NE VELJA pravilo, da je v savni zaželjeno biti gol!! Vaše presušene, popolne in nepoteče riti NE pašejo v savno! Savnanje je lahko smrtno nevarno za vas in za druge. Suhica, ki si ležala na vrhni klopi, sporočam ti, da sem bila podvržena resnemu srčnemu stresu in sem mučno minuto trepetala, da se ne bos sesedla od presušenosti.
Zaradi tebe smo savno, kar se da hitro zapustile in odšle v sosednjo.
Zasledovala si nas po vseh savnah, skupaj s tvojimi presušenimi prijateljicami. Vaše nesmrdeče in brezmaščobne riti nimajo kaj iskati v savni, saj je savna namenjena uber švicanju in čiščenju organizma, vi tam pa damo nastavljate svoje popolne postave, da bi se vas opazilo. Lostane mi grozno slabo ob pogledu na vašo popolnost in dobila sem astmaticni napad. Drugi dan sem bila prisiljena v nakup žepnega inhalatorja v lekarni, kar me je stalo pet evrov po nepotrebnem! Za pet evrov bi si lahko kupila burek z jogurtom in mini čokolado!
Poleg domačih posušenk, smo bile prisiljene prenašati tudi skupino tujih presušencev, ki so skupaj tehtali manj kot 200kg. Nimate kulture, vzgoje in olike! Plačate za eno osebo, zaračunati bi vam pa morali še vse stroške, ker davna vseeno mora delati, cetudi vi ne švicate, tako kot mi!!!
Lastniku savne pa sporočamo, da bi bilo potrebno prilagoditi prostore in cenik.
Za vse ženske do 50 kilogramov je vstop prepovedan, ker ne švicajo, za tiste od 60 do 70 kilogramov bi veljala dvojna cena in za tiste od 71 do 81 kilogramov normalna cena.
Tistim, ki presegajo 81 kilogramov, pa bi imeli zastonj!!!
Popolni in suhi ljudje prosim vas, da najprej pojeste kaj kaloricnega, da ne boste tako zateženi in brez življenja in se šele nato odpravite v savno! Vas način življenja je nezdrav in vodi v resna zdravstvena stanja. Vitka in lepa dekleta, ljubiteljice fitnesa in zdravega načina življenja, resno nas ogrožate!!
Ste vase zazrte in sebične, saj ne pomislite kaj se lahko zgodi, če vam v savni spodrsne in padete na nekoga, ki je po kilogramih močnejši in veselejši od vas!


😂😂😂😂😂

kako si tako nizko padla?

kako si tako nizko padla?
[/quote]

Kaj? Savna al Haloze? A ves, da obcina v kateri sem locirana dejansko lezi na nizji nadmorski visini, kot Ljubljana? Za savno me pa prav malo briga kdo je notri. Saj pa nisem prisla iskat prijateljev tja. Mi je pa bilo super biti sama, ker od zacetka ko gres prvic, te je res malo strah, da bo guzva z nagci. Pa se ena za kopirat v najbolj butaste: prvic ko sem sla v savno, sem poklicala 1h prej, ker res ni dosti ljudo in moras poklicat, da ti jo zagrejejo. Zdaj… Jaz nisem guglala in gledala kako je. Delavka tam me pospremi do nekega ogromnega prostora z lezalniki in rece: ker ste prvic, pridem jaz po vas cez 20min. Jaz sem se vlegla na lezalnik in mi ni bilo jasno zakaj v filmih tako svicajo, saj pa ni vroce. Pride punca pome in vprasa kako je bilo. Ji lepo razlozim, da sem mislila, da bo bolj hajcalo. Ne znam vam povedat kako me je bilo sram, ko je odprla vrata od dejanske savne in vprasala, ce mi tu notri ni bilo vroce. Jaz nisem videla tistih vrat. Lezala sem na lezalniku v tistem velikem prostoru okoli savne. Ufffff

kako ti uspe ostat živo? jaz bi že gavznil od vsega hudega ali bi si pa z žličko pobral ven oči da ne bi gledal grozot…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

kako si padla tako nizko da zdaj koplješ njive po halozah?

hahaha, pri inhalatorju so te pa očitno nategnili 🙂

https://www.lekarnar.com/izdelki/po-ho-zepni-inhalator

https://www.lekarnaljubljana.si/artikel/a-vogel-38

New Report

Close