Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Plavanje v LJ – kje najceneje ?

Plavanje v LJ – kje najceneje ?

Zdravo,

Zanima me kje v LJ bi se dalo kaj plavati – po možnosti najceneje ?

Kakšno so kaj vaše izkušnje ? Kje ste bili zadovoljni, kje ne,… ?

25 m bazen na Fakulteti za šport mi je bil priporočen kot dobra izbira nekaj mesecev nazaj.

V končni fazi me zanima ugodna mesečna in sezonska karta, čeprav verjetno bom pa prvo začel samo z dnevnimi obiski. 😀

Hvala vam za nasvete, mnenja.

Kopalisce tivoli

Tivoli je drag, cenejši pride celo Atlantis, čeprav se tam ne da plavati.

Tivoli je drag, cenejši pride celo Atlantis, čeprav se tam ne da plavati.
[/quote]
Letna (neprenosljiva) karta za Atlantis za odrasle od ponedeljka do petka je 515 €, za Tivoli pa enaka karta, torej letna neprenosljiva za odraslo osebo od ponedeljka do petka 220 €. Že iz teh podatkov se meni Atlantis zdi krepko dražji.


Ceniki so javno dostopni, tako da je čisto brezzveze, da ti mi govorimo, kaj je bolj ugodno. Ne vemo niti, kdaj si želiš plavati (ali ob vikendih ali med tednom), ali lahko koristiš kakšne ugodnosti (si morda študent?) in kakšno karto si sploh želiš (dnevno, mesečno, letno?).
Meni sta Fakulteta za šport in Tivoli enako všeč, pri obeh me živcira le parkiranje. V Atlantis jaz ne bi hodila plavat, ker bazeni za to niso primerni. Mnogi ljudje iz Šiške so zelo zadovoljni s ŠUS Eurofitness na Vodnikovi (zraven stadiona Ilirija), kjer imajo menda 20-metrski bazen.

Najceneje ti bo v Ljubljanici…


Ceniki so javno dostopni, tako da je čisto brezzveze, da ti mi govorimo, kaj je bolj ugodno. Ne vemo niti, kdaj si želiš plavati (ali ob vikendih ali med tednom), ali lahko koristiš kakšne ugodnosti (si morda študent?) in kakšno karto si sploh želiš (dnevno, mesečno, letno?).
Meni sta Fakulteta za šport in Tivoli enako všeč, pri obeh me živcira le parkiranje. V Atlantis jaz ne bi hodila plavat, ker bazeni za to niso primerni. Mnogi ljudje iz Šiške so zelo zadovoljni s ŠUS Eurofitness na Vodnikovi (zraven stadiona Ilirija), kjer imajo menda 20-metrski bazen.
[/quote]

V tem sus je, ce mal pretiravam, 5 ljudi, pa je guzva …

So ti vse našteli. Imaš 3 bazene in eno mlako. Če se kje Ljubljana izkaže za vukojebino so ti pokriti bazeni. Saj človek bi še plačal, potem pa se moraš prilagajati neumnim urnikom, guzvi ipd. In te mine. V tretjem svetu imaš več možnosti plavanja kot v Sloveniji…

New Report

Close