Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Facebook postaja pravi podn

Facebook postaja pravi podn

Polno je fake profilov, ki napadajo in zmerjajo ba javnih profilih. Potem je polno ene hvale, kam je kdo šel. Potem gledam iščem nudim zaposlitev – samo pljuvanje čez plače, delodajalce… sam necativizem. Včasih sem bila veliko na FB, sedaj pa sem kar manj, ravno zaradi takih ljudi. Ker kar slabe volje postanem. Mislim da bo FB postal vedno manj zanimiv ( saj mladi že itak gor ne hodijo), bo pa to problem za razna društva, ki so zgradila močno mrežo donacij preko FB.

FB je ogledalo družbe.

Na Fb, si pa res za razliko od mona sam izbereš krog ljudi in objav, torej če to doživljaš, potem si med sebi enakimi, ne?

Fejk profilov ne opažam, je pa res, da se na FB ne povezujem z ljudmi, ki jih ne poznam osebno.
Kam je kdo šel, kje je bil in kaj je počel, skuhal, naredil in podobno rada pogledam, vidim nove kraje vsaj na fotkah ali pa dobim kakšno idejo zase, kaj bi lahko aredila, kaj skuhala, kam bi lahko šla in podobno. Meni so to super informacije.
Kar zadeva komentarje pod objavami, jih preletim, če mi je tematika zanimiva, se pa ne obremenjujemz njimi, vzamem jih kot “glas ljudstva”.

Moje mnenje je, da ti FB daje tisto, kar sam hočeš in iščeš, enako kot vse ostalo v življenju, če se želiš živcirat, te lahko iz tira spravi najlepši cvetoči in dišeči travnik s potokom, v katerem teče medeno mleko …

odvisno kaj počneš in kje se paseš, mene neki javni in fake profili ne zanimajo niti ne ganejo…. pač se vrtiš v nekih čudnih krogih če se ti dogaja kar se ti…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Fejk profilov ne opažam, je pa res, da se na FB ne povezujem z ljudmi, ki jih ne poznam osebno.
Kam je kdo šel, kje je bil in kaj je počel, skuhal, naredil in podobno rada pogledam, vidim nove kraje vsaj na fotkah ali pa dobim kakšno idejo zase, kaj bi lahko aredila, kaj skuhala, kam bi lahko šla in podobno. Meni so to super informacije.
Kar zadeva komentarje pod objavami, jih preletim, če mi je tematika zanimiva, se pa ne obremenjujemz njimi, vzamem jih kot “glas ljudstva”.

Moje mnenje je, da ti FB daje tisto, kar sam hočeš in iščeš, enako kot vse ostalo v življenju, če se želiš živcirat, te lahko iz tira spravi najlepši cvetoči in dišeči travnik s potokom, v katerem teče medeno mleko …
[/quote]

Enako, predvsem zadnji odstavek.
Daje ti kar iščeš in kar večkrat gledaš.

FB je največja bedarija, kar jih obstaja. Ga nočem in ga nikdar ne bom imela. Mail je čist zadosti za pogovore s prijatelji, znanci.

Kako nekaj ves, ce nimas in ne uporabljas?

Podpis pa drugac pod gunnarja.

Kako nekaj ves, ce nimas in ne uporabljas?

Podpis pa drugac pod gunnarja.
[/quote]

Vidim in slišim od drugih. Marsikdo je že zaprl profil, ampak še vseen ostane na spletu.
Zasebno življenje je zasebno, ne da ga nekdo razgalja s slikami sebe, otrok,….
Eh, saj veš, da znam včas zakomplicirat 😀

“Postaja”? A ni bil od nekdaj?
[img]https://www.sickchirpse.com/wp-content/uploads/2017/01/Mark-Zuckerberg.jpg[/img]

še ena bedarija 🙂

[img]https://c2.staticflickr.com/2/1645/24959456843_3d91f11a38.jpg[/img]
[/quote]

Ne mi rečt, da si letos aparat zalaufal?

Ne mi rečt, da si letos aparat zalaufal?
[/quote]

v bistvu sem oba zalaufal 🙂

v bistvu sem oba zalaufal 🙂
[/quote]Nikona in spodnjega nikončka>?

Jz sem na Facebooku predvsem zaradi skupin. Ker izvem veliko informacij. Sem na drožmaniji, vrtičkarjih, pecivo in slaščice za vsak dan, itd.
“Prijateljev” na FB pa imam bolj malo. Sem bolj prijavljena na strani, ki me razveseljujejo. Npr. Laugh it’s free ipd.

Vidim in slišim od drugih. Marsikdo je že zaprl profil, ampak še vseen ostane na spletu.
Zasebno življenje je zasebno, ne da ga nekdo razgalja s slikami sebe, otrok,….
Eh, saj veš, da znam včas zakomplicirat 😀
[/quote]
Glih tolk je lahko zasebno kot tvoj mail. Sam tolk. Si pa drgac neskomplicirana z objavljenem kake pikantnosti iz svojega lajfa na forumih, zato me pač čudi, k na fb se zmer ni mus da delis vse z vsemi. Aja, tu te kao ne poznamo 😀, v trenutku sem se spozabila cist.

Med over pa tvoje!

V čem točno je problem? V tem, da ne obvladaš nastavitev?


Glih tolk je lahko zasebno kot tvoj mail. Sam tolk. Si pa drgac neskomplicirana z objavljenem kake pikantnosti iz svojega lajfa na forumih, zato me pač čudi, k na fb se zmer ni mus da delis vse z vsemi. Aja, tu te kao ne poznamo 😀, v trenutku sem se spozabila cist.
[/quote]

Ni to. Na treh forumih sm z istim imenom registrirana, kot na onem. Tle je pa ime že zasedeno, da še neregistrirana ne morem z njim pisat. Včas je šlo, priča je “Lelj” 😀

Ni to. Na treh forumih sm z istim imenom registrirana, kot na onem. Tle je pa ime že zasedeno, da še neregistrirana ne morem z njim pisat. Včas je šlo, priča je “Lelj” 😀
[/quote]
Spet ne razumeš.
Na tem in na pokojnem forumu si nam povedala vse in še več o sebi in o drugih. Misliš, da tisto pa ni ostalo zapisano in zapomnjeno?


Spet ne razumeš.
Na tem in na pokojnem forumu si nam povedala vse in še več o sebi in o drugih. Misliš, da tisto pa ni ostalo zapisano in zapomnjeno?
[/quote]

Ja in? Če si iz tistih zapisov kaj več izvedela, bi morala vedet še moj priimek, naslov,…. pa kter senik je bil na udaru 😀 😛 Nimam kaj skrivat, zato je moja volja kaj pišem. Firbci ste pa z veseljem brali moje teme, čeprav si je marsiktera mislila – ta punca je pa za luno, hahaha. Pa uspešno raziskovanje še naprej.

Ni to. Na treh forumih sm z istim imenom registrirana, kot na onem. Tle je pa ime že zasedeno, da še neregistrirana ne morem z njim pisat. Včas je šlo, priča je “Lelj” 😀
[/quote]

kdo je to lelj?

Facebook je postal podn zaradi starcev, ki ne znajo uporabljati interneta.

Mladina dobesedno beži pred vami. Pač ste že tok sitni, da kamorkol pridete z*ebete vse kar je zabavnega.


Seveda si zadevo lahko prikrojiś po svoje. Moj profil je dostopen izključno pravim (resničnim) prijateljem in sorodnikom, sledim zadevam, ki me zanimajo … in česa takega kot navajaš, še nisem zasledila na FB. Meni je fajn.

Pa še drago pijačo imajo, same natakarje, nobenih natakaric, jaz tudi ne hodim več, vedno slabši je, hrana je pa tudi bolj tako in vse drago pa še ribjih jedi nimajo.

Kdo pa je starec? Star 20 let, 50, 90? Pa hodi v maca, kjer je sama mularija, čeprav si ti po pisanju bolj primeren za kakšno mlečno zadevo pa to.

New Report

Close