Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako zgleda ta ženska

Kako zgleda ta ženska

Jo kdo pozna? Ima svetle, dolge, rahlo skodrane lase?

Kako zgleda ti ne vem povedat, je pa imela zelo obetavno kariero. Začela kot administratorka, nato medicinska sestra, nato zdravnica. Ciljala je verjetno na direktorski stolček in potem ji nihče več ne bi mogel kaj, ampak je imela smolo in so jo prej dobili 😝

Verjetno bo pa končala tako, da bo svojo zgodbo prodala Hollywoodu za film 😀

Catch me if you can, II.del

Catch me if you can, II.del
[/quote]

Prepozno. Je že posneto:
https://www.imdb.com/title/tt6708260/

Me čudi in skrbi, da je videl, da nekaj ne štima samo en ”stanovski kolega”. Kaj pa drugi, so gluhi in slepi, ali isto zanič?

Na misel mi prideta Ferdinand Waldo Demara, Frank Abagnale, in tale teta… je obema v sramoto. Ampak zakaj se vsi spravljate nanjo, koliko sleparjev je v politiki, tudi po škodi močno vodijo.

Glede na kopico slabih zdravnikov in tudi medicinskih sester pri nas je včasih težko ugotoviti, kateri so “fejk”, kateri pa sicer imajo izobrazbo, ampak bolj slabo znajo. Če je ona lahko nekaj časa blefirala, to pomeni, da so bili vajeni neznanja in slabega znanja, sicer bi razliko takoj opazili.

Podpis.
Ja, da pride fejker med zdravnike in oni tega ne opazijo? Halooo?
Frizerke, kuharice, ali pa tišlarji … bi to takoj opazili.
Zdravniki pa niso.
To je strašno.

Podpis.
Ja, da pride fejker med zdravnike in oni tega ne opazijo? Halooo?
Frizerke, kuharice, ali pa tišlarji … bi to takoj opazili.
Zdravniki pa niso.
To je strašno.
[/quote]

Fejk zdravnika je težko “opaziti”, ker bognedaj, da bi kdo rekel, da kakšen od njih pa ni strokoven, ali da bi mu/ji sugeriral kakšno stvar, če se morda prvi ni spomnil. Morda je glede te že kdo kaj sumil, ampak si ni upal povedati. Recimo jaz sem slišala za nekaj takih primerov zdravnikov (predvsem splošnih), ki ne znajo postaviti diagnoze, listajo po knjigi pred pacientom, rečejo pacientu, da se zglasi konec tedna, da bodo zadevo še malo proučili…..

Fejk zdravnika je težko “opaziti”, ker bognedaj, da bi kdo rekel, da kakšen od njih pa ni strokoven, ali da bi mu/ji sugeriral kakšno stvar, če se morda prvi ni spomnil. Morda je glede te že kdo kaj sumil, ampak si ni upal povedati. Recimo jaz sem slišala za nekaj takih primerov zdravnikov (predvsem splošnih), ki ne znajo postaviti diagnoze, listajo po knjigi pred pacientom, rečejo pacientu, da se zglasi konec tedna, da bodo zadevo še malo proučili…..
[/quote] Edino tega da po priročniku brskajo, jim ne bi zameril. Zihr je zihr. Drugače je pa zaradi možnih tožb je ta ceh bolj povezan kot katerikoli drug.

Edino tega da po priročniku brskajo, jim ne bi zameril. Zihr je zihr. Drugače je pa zaradi možnih tožb je ta ceh bolj povezan kot katerikoli drug.
[/quote]

Absolutno se ščitijo med sabo.

Upam, se kje ne nahaja FAKE kirurg?
🤭😮😱

Absolutno se ščitijo med sabo.
[/quote]

Tale pregovor še kako drži:
“Vrana vrani ne izkljuje oči”.
Sprašujem se, ali je sploh še varno (in zdravo) hoditi k splošnemu zdravniku?

imela je smolo da so jo dobili??Slovenčki kje imate moralo??

Kako zgleda ti ne vem povedat, je pa imela zelo obetavno kariero. Začela kot administratorka, nato medicinska sestra, nato zdravnica. Ciljala je verjetno na direktorski stolček in potem ji nihče več ne bi mogel kaj, ampak je imela smolo in so jo prej dobili 😝
[/quote]

slovenistan ni resen

Tale pregovor še kako drži:
“Vrana vrani ne izkljuje oči”.
Sprašujem se, ali je sploh še varno (in zdravo) hoditi k splošnemu zdravniku?
[/quote]


[/quote]

Eu je popolnoma ravnodušna do yeah, lol.

Absolutno se ščitijo med sabo.
[/quote]
Hipokritova prisega:-)

ni mi jasno kako je mogoče,da ena oseba dela v eni bolnišnici najprej kot medicinska sestra (očitno ima sodelavce in so si jo zapomnili) in potem ta ista oseba kasneje pride z diplomo zdravnice. kako je to sploh šlo skozi, že tam bi jim morali zvoniti alarmi.
Zdaj pa sploh, ko se je izkazalo, da tudi medicinska sestra ni po izobrazbi. Se je samo za vprašati kaj so počeli v Izoli, da tega že tam niso ugotovili in kakšno škodo je naredila pri svojem delu?
Mislim,da bi moral tukaj še kdo odgovarjati, ki je opravil delo zaposlovanja te ženske.

Mene pa še bolj čudi to, da se je že po najdbi lažne zdravnice zaposlila v Trbovljah kot višja sestra.
Kako pa je to možno?
Ni šla direkt iz izolske bolnišnice v arest?
Ne izda zdravniška zbornica svarilo vsem ustanovam?

Mene pa še bolj čudi to, da se je že po najdbi lažne zdravnice zaposlila v Trbovljah kot višja sestra.
Kako pa je to možno?
Ni šla direkt iz izolske bolnišnice v arest?
Ne izda zdravniška zbornica svarilo vsem ustanovam?
[/quote]
Še bolj čudno je, da se je lahko v Izolski bolnišnici najprej zaposlila kot lažna med. sestra (in je očitno sploh nihče ni ugotovil) in po tem še v isti bolnišnici kot zdravnica???!!!
V bolnišnici, kjer so jo že poznali kao kot medicinsko sestro – pa jim ni bilo nič čudno, da zdaj hoče biti zdravnica???!!!
Nesposobni zaposlovalci vsi očitno.


Še bolj čudno je, da se je lahko v Izolski bolnišnici najprej zaposlila kot lažna med. sestra (in je očitno sploh nihče ni ugotovil) in po tem še v isti bolnišnici kot zdravnica???!!!
V bolnišnici, kjer so jo že poznali kao kot medicinsko sestro – pa jim ni bilo nič čudno, da zdaj hoče biti zdravnica???!!!
Nesposobni zaposlovalci vsi očitno.
[/quote]

A ni bilo tako, da se je najprej 2017 zaposlila kot zdravnica pripravnica v Izoli in šele lani v Trbovljah kot medicinska sestra?

Mene pa še bolj čudi to, da se je že po najdbi lažne zdravnice zaposlila v Trbovljah kot višja sestra.
Kako pa je to možno?
Ni šla direkt iz izolske bolnišnice v arest?
Ne izda zdravniška zbornica svarilo vsem ustanovam?
[/quote]

V takih primerih bi morala oseba v pripor zaradi ponovitvene nevarnosti, ker imamo nesposobne delodajalce, da bi sami to ugotovili. Skoda, da ni peticije za preverbo vseh diplom v javnem sektorju. Bi jo podpisala.

Italijan, ki je dolga leta operiral v Romuniji je bil še hujši primer.
Škoda, da so ga odpustili. Ravno se je malček vsega naučil 😁.

A ni bilo tako, da se je najprej 2017 zaposlila kot zdravnica pripravnica v Izoli in šele lani v Trbovljah kot medicinska sestra?
[/quote]

mešaš vse malo skupaj – najprej je prišel v medije primer o njenem poskusu biti zdravnica v Izoli in pri tem so v Izoli povedali, da je bila ta oseba pri njih zaposlena tudi kot medicinska sestra. V izoli torej.
… tole je del članka o tem:
Na Zdravniški zbornici danes pred kamero niso želeli, so nam pa v odgovoru zapisali, da so bili leta 2017 res obveščeni o tem primeru in da so takoj začeli z obnovo postopka. Ta je pokazal, da se je oseba na pripravništvo prijavila s ponarejeno diplomo domnevno mariborske Medicinske fakultete. Po neuradnih informacijah tam sploh ni študirala, naj bi pa bila medicinska sestra, ki je predhodno celo delala v Izoli. Pooblastil za posredovanje podatkov o tem, da bi že prej delala v Splošni bolnišnici Izola, tam – kot pravijo – nimajo.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/lazna-zdravnica-s-ponarejno-diplomo-opravljala-pripravnistvo-v-izolski-bolnisnici.html

A očitno niti medicinska sestra ni bila zares in tega v Izoli, kakor je mogoče sklepati, sploh niso ugotovili. Se sprašujem kakšno škodo je tam naredila kot medicinska sestra. In kako je mogoče,da so osebo, ki je buila pri njih že zaposlena kot ms, lahko zaposlili kot zdravnico – kako jih je lahko nategnila sploh s tem pretvarjanjem – saj so jo vendarle ja poznali,da je bila pri njih pred tem kot medicinka.
Očitno jih je nategnila tudi o tem da je med. sestra, ker niti to ni, pa , kot rečeno, tega sploh niti tam nikoli niso ugotovili.

Potem je prišel ven še primer o Trbovljah, ki se je zgodil po Izoli in je bilo povedano da gre to za isto osebo.

V takih primerih bi morala oseba v pripor zaradi ponovitvene nevarnosti, ker imamo nesposobne delodajalce, da bi sami to ugotovili. Skoda, da ni peticije za preverbo vseh diplom v javnem sektorju. Bi jo podpisala.
[/quote]

Ne. Ona je, baje decembra lani, s ponarejeno dipl. ms ponovno kandidirala, tokraz v ZD Trbovlje, baje, da ni imela stikov s pacienti, delala pa en mesec.
No, ne vem, kje si v Sloveniji v službi in že takoj službeno na usposabljanju.
Ves mesec?
Za diplomo nisem vzela za pisanje niti ure študijskega dopusta, zagovor sem imela na svoj frej dan, slučajno sicer.
Pa ne morem delati v svojem primarnem poklicu, ker je sistem tako naravnan, da zaposlujo kader z neustr.izobr., za dol.č., ker so cenejši in jih ni potrebno zap.za nedoločen čas, četudi nadomešča recimo 2 leti porodniške.
In ja, vedno moram prinesti notarsko overovljeno listino originalne diplome, strok.izpit, plus potrdilo o nekaznovanosti, ne starejše od treh mesecev, novejše torej.
Kot kaže, v zdravstvu še zdaleč ni tako!
Ter bogvekje še vse.
Kar nam daje malo bolj verodostojno sliko, kaj vse je kje v resnici zaposleno, glede na to, da zaposleni v resnici pojma nimajo.
Predvsem tudi v raznih FURSIH, na občinah, UE! CSD! Nič od nič!
Prav tam so zelo zelo sumljivi.

New Report

Close