Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za vse je kriv Zahod, tudi če ni

Za vse je kriv Zahod, tudi če ni

Tu govorim predvsem o tistih, ki sovražijo zahod in poveličujejo vzhod (Rusijo). Ja, kolikor opažam, je slovenija razdeljena na Američane in Ruse. Eni podpirajo ene, drugi druge. Ampak zadnje čase je prav zanimivo brati komentarje tistih, ki podpirajo Rusijo.

Za stanje v Venezueli kriv Zahod:
Pred začetno krizo, ki so pozvale množične proteste na ulice, so ruski privrženci govorili, da je v Venezueli najlepše živeti, da so bolj naprej od Američanov, da ni res to, kar mediji pišejo (predvsem zahodni) itd.
Nastopi kriza … Naenkrat se začnejo ruski privrženci zgražati nad ZDA in ostale “zahodne države”, da so te države, predvsem ZDA, krive, da je v Venezueli nastala takšna globoka kriza.

Lakota v Severni Koreji:
Danes berem malo po netu komentarje na članek o Severni Koreji. Začnem spet z začetkom.
Se pravi, pred današnjim člankom so, spet ruski privrženci, trdili, da tam sploh ni nobene lakote, da nič ni res kar mediji pišejo o Severni Koreji, ker Zahod (ali fake news) hočejo na vse načine prikazati Severno Korejo kot zlobno državo, kar pa za njih ni. Danes članek o lakoti v S.K., ki jo je izdala sama S.K.
In naenkrat je za ruske privržence novica resnična, naenkrat se vsi strinjajo, da je lakota v Severni Koreji resnična.
A nastane pa en problem. Če je takrat bilo vse lažno, da nič od tega ni res, kar so zahodni mediji pred tem že poročali, pa je zdaj naenkrat za njih resnično. In iz danes na jutri si ruski privrženci priznajo, da so za to krive ZDA in njen Zahod.

Res me zanima in predvsem čudi, kako to, da če so mesece pred tem Zahodni mediji pisali, da je v SK huda lakota, in so ruski privrženci govorili, da to ni res, so danes spremenili mnenje, da je to res, ker je to izdala SK? Res ne razumem tistega preklopa v njihovem razmišljanju: Kako to, da iz danes na jutri spremenijo mnenje?

No, zdaj pa nastane naslednji problem. Če so prej ZDA in Zahod bili krivi, da Zahodni mediji podajajo lažne novice, kako to, da danes govorijo, da so “lažne novice” resnične, ampak da je danes za to spet kriv Zahod?

Nisem privrženec ZDA in Rusije. Na obe državi gledam tako, da na tem planetu ne bi smeli obstajati. Ampak bolj, ko berem komentarje ruskih privržencev, manj jih razumem. Zgleda, da so ZDA za vse krive. Če so včeraj bile krive, da so podajale lažne novice, in da v S.K. ni nobene lakote, so pa danes krive, da je v S.K. huda lakota.

izrael in amerika delata sranje svetu!

človek očitno ne veš, da ameriški narod gladuje, ker morajo ves keš pošiljat v izrael, ker to zahteva izraelska židovska oblast v ameriki, ameriški narod pa doma lačen, mostovi in ceste jim propadajo! https://www.theguardian.com/world/2017/dec/15/extreme-poverty-america-un-special-monitor-report

Nisem ničesar govoril o tem kako je znotraj samih ZDA in znotraj same Rusije. Nikjer nisem napisal, da bi me sploh zanimalo, kako živijo ljudje v ZDA in v Rusiji, kakšno imajo infrastrukturo itd. Zanima me samo, zakaj nekateri ljudje iz danes na jutri spremenite mnenje, če prej ni bilo res, danes je, in če je prej zahod bil kriv za lažne novice, je pa danes kriv, da je res tako. Od kje vam tak preklop?

a se ti zavedaš, da je amerika po Evropi nastavila orožje naperjeno proti Rusiji?? Rusija opozarja, da noče vojne proti Evropi. Amerika je na evropska tla prinesla orožje, izziva vojno iz evropskih tal, Evropejci nočemo vojne!!!! A SI VIDEL KAJ AMERIKA ZAHTEVA OD EVROPE?!??! Izraelski lobi vlada v ZDA, izraelski lobi je proti nam!!!! ODPRI OČI !!!!!!!!!!!!!! https://www.delo.si/novice/svet/trump-od-evrope-zahteva-da-sprejme-vec-kot-800-skrajnezev-islamske-drzave-151133.html


[/quote]

Rusi nočejo vojne… Ukrajinci je tudi niso hoteli, pa so jo rusi napadli. Ti imaš tako oprane možgane, da ti še psihiater ne more pomagati.

To je isto
Moj.sosed je bogat, jaz pa revež in nisem jaz kriv da sem revež ,pač pa bogat sosed on je šparal ko je imel, jaz pa bi zdaj ko nimam!


To je posledica dejstva, da so mediji danes navadna hujskaska propaganda.

ne nakladaj

Rusi nočejo vojne… Ukrajinci je tudi niso hoteli, pa so jo rusi napadli. Ti imaš tako oprane možgane, da ti še psihiater ne more pomagati.
[/quote]


Namig: Rusija je na VZHODU, ZDA pa na ZAHODU! Malce znanja zemljepisa ti ne bo škodilo, o politiki, ti pa ne bom razlagal, ker bi bilo za tebe pretežko!


[/quote]

Očitno je res, da se vsakih nekaj sekund rodi id.iot…

New Report

Close