Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski sem, ker so ženske predrage

Samski sem, ker so ženske predrage

Jaz sem pa samski, ker sem ugotovil, da si babe itak ne morem privoščiti. Plače imam okoli 1000 ( neto). Ko plačam materi, pri kateri živim stroške ( svoj del), telefon, bencin, ostale tekoče stroške, mi praktično nič ne ostane. Pa za v usta dati je treba kaj kupiti, pa za obleči. Bog ne daj da se kaj pokvari, kakšen stroj, ali avto, takoj so izredni stroški. Babe pa itak denar požirajo. Ko si mulc in kuriš denar staršev za žure, še gre “imeti punco”. kasneje, če nisi premožen in jaz nisem, se ne izide več. Ni računice.

A ti govoriš o ženskah al o kurbah?

Kaj se spakuješ, pokavec. Si sploh kdaj poskusil furati resno zvezo, imaš idejo, koliko to stane? Imaš ti sploh redno službo?

nova
Uredništvo priporoča

Kaj se spakuješ, pokavec. Si sploh kdaj poskusil furati resno zvezo, imaš idejo, koliko to stane? Imaš ti sploh redno službo?
[/quote]On se dela mladega pokavca. Drgač je 50 letni samotar.
Ja seveda en mulc uziva ob deci cvička.

Najdi si eno ki fajn zasluži.


Eh… z manj denarja sem živel v najemniškem flatu v Lj in ne v hotelu mama, še kaj privarčeval, dobil žensko, smo na svojem, gremo na počitnice… si pač nesposoben sonček v maminem krilu, nepripravljen na življenje, ki misli da mu vse pripada, pol pa po forumih jamraš…

On se dela mladega pokavca. Drgač je 50 letni samotar.
Ja seveda en mulc uziva ob deci cvička.
[/quote]

Človk ne ve al bi se vam joku al smeju :)))))

Sori, ampak ko sem tvoj zapis prebrala 😂😂😂😂

Te pa mama veliko stane, saj ji daš skoraj pol plače?

Kaj se spakuješ, pokavec. Si sploh kdaj poskusil furati resno zvezo, imaš idejo, koliko to stane? Imaš ti sploh redno službo?
[/quote]

Vračam žogico:
A ti sploh živiš na svojem, da bi lahk govoril o nekih stroških?

:))))


Eh… z manj denarja sem živel v najemniškem flatu v Lj in ne v hotelu mama, še kaj privarčeval, dobil žensko, smo na svojem, gremo na počitnice… si pač nesposoben sonček v maminem krilu, nepripravljen na življenje, ki misli da mu vse pripada, pol pa po forumih jamraš…
[/quote]

Ti si pa copatar, ki po forumih širi luzersko copatarsko ideologijo.

Vračam žogico:
A ti sploh živiš na svojem, da bi lahk govoril o nekih stroških?

:))))
[/quote]

Otročiček, a ti sploh komu kaj plačuješ?


Eh… z manj denarja sem živel v najemniškem flatu v Lj in ne v hotelu mama, še kaj privarčeval, dobil žensko, smo na svojem, gremo na počitnice… si pač nesposoben sonček v maminem krilu, nepripravljen na življenje, ki misli da mu vse pripada, pol pa po forumih jamraš…
[/quote]

Točno to… Ima 1000€ plače in še vedo brez žesnke živi pri mami.. Hahahaha, ker nesposobnež…

Točno to… Ima 1000€ plače in še vedo brez žesnke živi pri mami.. Hahahaha, ker nesposobnež…
[/quote]

Kaj pa bi moral po tvoje?

Bogi si res.. Sem že od nekdaj v resnih zvezah in so se in se še stroški vedno delijo na pol. Res ne vem na kake ženske ti padaš. Priznaj si, da nekaj s teboj ni v redu. Na svojem sem od 20tega leta, pa mi nikoli ni nič manjkalo. Danes 15let kasneje, pa lahko mirno rečem, da imam popolnoma kakovostno življenje, brez odrekanj in to v dolgoletni zvezi. Nesposobneži se bodo vedno izgovarjali na nekoga druegega. To je dejstvo pač.

Ti mama tudi kuha, lika in pere? Res ne rabiš ženske, ker je vlogo ženice prevzela že tvoja mama.

In?

In?
[/quote]

Mislim, da ti je moj prehodnik povedal dovolj nazorno in jasno . Katerega dela točno nisi razumel?

Sicer pa bi bil boljši naslov “Samski sem, ker sem nesposoben”

Ostani samski, če ti probleme delajo ženske ti bi jih tudi otrok..

Bodi z mamo, ker je pač življenje z njo mnogo bolj preprosto in cenejše.. V resnici si ena velika nesposobna reva.

Bogi si res.. Sem že od nekdaj v resnih zvezah in so se in se še stroški vedno delijo na pol. Res ne vem na kake ženske ti padaš. Priznaj si, da nekaj s teboj ni v redu. Na svojem sem od 20tega leta, pa mi nikoli ni nič manjkalo. Danes 15let kasneje, pa lahko mirno rečem, da imam popolnoma kakovostno življenje, brez odrekanj in to v dolgoletni zvezi. Nesposobneži se bodo vedno izgovarjali na nekoga druegega. To je dejstvo pač.
[/quote]
Reče ta, ki se že od 20. leta šlepa na jebače. Bo že držalo, da se nesposobnica vedno prišlepa na koga.


Reče ta, ki se že od 20. leta šlepa na jebače. Bo že držalo, da se nesposobnica vedno prišlepa na koga.
[/quote]

Si ti funkcionalno nepismen? Komentar je napisal moški – Nino Sen. Kaj ti ni jasno? Kje točno se ti je zalomilo? Ti si pa res ena mentalna grča.


Reče ta, ki se že od 20. leta šlepa na jebače. Bo že držalo, da se nesposobnica vedno prišlepa na koga.
[/quote]

Hahaha, poglejte to bukev. Prebral je Nina namesto Nino in takoj določil, da je avtorica komentarja ženska. Samega komentarja sploh ni prebral oz. polovičarsko. Tako kot marsikaj v njegovem življenju.

Tip je tako tup, da sploh ni razumel kaj je Nino napisal. Bebo neizobraženo, Nino je moško ime. Haha, ker bukev omejena. Samo, da je narobe prebral je že vse skupaj povezal s šlepanjem.

Babe so res precenjene, umetno ceno pa jim dvigajo fukfehtarji, ki so se pripravljeni poniževat in plačevat za tistih pet minut klavrnega seksa na mesec.

Hahaha, poglejte to bukev. Prebral je Nina namesto Nino in takoj določil, da je avtorica komentarja ženska. Samega komentarja sploh ni prebral oz. polovičarsko. Tako kot marsikaj v njegovem življenju.

Tip je tako tup, da sploh ni razumel kaj je Nino napisal. Bebo neizobraženo, Nino je moško ime. Haha, ker bukev omejena. Samo, da je narobe prebral je že vse skupaj povezal s šlepanjem.
[/quote]
Vau, sklepanje na ravni upokojenke z Bokalc!

A ker je nick Nino (ki bi bil lahko tudi blajarca ali žblj), je pa to moški z imenom Nino pisal??? Bokalce calling!

In kar sem rekel, velja ne glede na to, kdo je post napisal. Šleparka je šleparka. Ali ona piše ali se je pišočemu šleparka pritaknila.

Vosu.


Vau, sklepanje na ravni upokojenke z Bokalc!

A ker je nick Nino (ki bi bil lahko tudi blajarca ali žblj), je pa to moški z imenom Nino pisal??? Bokalce calling!

In kar sem rekel, velja ne glede na to, kdo je post napisal. Šleparka je šleparka. Ali ona piše ali se je pišočemu šleparka pritaknila.

Vosu.
[/quote]

Nino je moško ime in pika. Prav tako je v komentarju uporabljal moški spol.

Sicer pa tudi če bi to pisala ženska je lepo napisala, da se stroški delijo. Kje se ti zatakne?

Zdaj pa mi bukev lepo povej kje v življenju se je pri tebi zalomilo? Res si ubogi, ni čudnega da še vedno živiš pri nami..

Kaj se spakuješ, pokavec. Si sploh kdaj poskusil furati resno zvezo, imaš idejo, koliko to stane? Imaš ti sploh redno službo?
[/quote]

Poskusi najti eno, ki hodi v službo. Ni jih tako malo.

New Report

Close